motor

(4 wyniki)
  • Mam pytanie do jakiegoś fachowca, dlaczego mój golf z przebiegiem 150000km pali 10 litrów na 100 km. Jeżdżę naprawdę delikatnie, ale dzień w dzień do pracy 2 km, do domu 2km, do panny 2km i do domu 2km. Przy takiej jeździe może trochę spalić, ale dlaczego 10 litrów, czyli km kosztuje 40 groszy!!!! Proszę o radę, co można zrobić. Nie piszcie mi o gazie, bo wiem, że warto, ale dlaczego aż tyle paliwa ? Dzięki, pozdrawiam, Lysout
  • WYDAJE MI SIE ZE CHODZI O ODPOWIETRZENIE UKLADU CHLODZENIA. MAM TAKI OBJAW: JAK SIE SILNIK ROZGRZEJE TO RAZ LECI ZIMNE POWIETRZE A RAZ CIEPLE. GDY CHCE DOLAC PLYNU DO CHLODNICY I ODKRECE KOREK TO NAGLE PLYN SIE PODNOSI I POZIOM JEGO JEST DOBRY WIEC NIE DOLEWAM BO NIE MA GDZIE. MOZLIWE TEZ ZE NAGRZEWNICA SZWANKUJE ALE WYDAJE MI SIE ZE JEST ZAPOWIETRZONY UKL. CHLODZENIA. NAPISZCIE MI JAK GO ODPOWIETRZYC???
  • Jak to jest naprawde z tym zostawianiem auta na noc z zaciągniętym hamulcem ręcznym? Czy to prawda, ze z rana mogą być problemy z odblokowaniem?
  • czy jest mozliwa przerobka silnika 8v na 16v w Punto II? Z tego co mi wiadomo, blok jest ten sam. Co trzeba wymienic i ile to (w sumie) moze kosztowac?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się