Forum Auto-Moto Automobil
ZMIEŃ
      motor

motor

(28 wyników)
    • (Puściłem ten wątek na "AM" ale brakowało mi Waszych wypowiedzi, więc przenoszę go tutaj, bo tam już dawno utonął. M.) Tygodnik "Motor" w nr 36 popisał się przeprowadzonym testem, który polegał na porównaniu czasów i sposobów przejazdów na trasie Warszawa-Kraków dwoma identycznymi samochodami ale przy różnych sposobach jazdy. Jeden kierowca miał jechać całkowicie przepisowo, a drugi - "jak inni" kierowcy, tzn. "bezpiecznie ale bez szaleństw i spowalniania ruchu". W efekcie prędko...
    • No to pokoleji... NAjpier motocyklista, ktory tak mi sie slicznie wpasowal w martwe pole, ze tylko cudem go nie rozjechalem. Jechalem Jerozolimskimi lewym pasem, w kierunku Warszawy. Wyprzedzalem cos, nagle na ulamek sekundy zobaczylem za soba motor. POtem zniknal mi. Zaczalem sie rozgladac, gdzie on jest. W lusterkach nie bylo, na prawym pasie tez nie (chcialem na prawy zjechac). Zaczalem sie odwracac glowe do tylu, tez go nie widzialem. Skubany tak sie schowal, ze zasalanial mi go tyl...
    • ...wydawnict Bauera niestety rowniez swoja nowa, oczywiscie lepsza (jakze by inaczej), szata graficzna... Teraz nie wiem co czytam - czy jakies bzdety czy gazete motoryzacyjna. Ech, pomyslec, ze kiedys Motor drukowany na bez mala papierze toaletowym, z 4 kolorowymi stronami (a cala objetoscia rzedu 16-20 stron), bez prezentacji setek nowych samochodow, rozchodzil sie w nakladzie 200tys egzemplarzy...
    • [img]https://dennisthepeasant.typepad.com/.a/6a00d8341c5cc953ef011570407253970b-320wi[/img]
    • ...Iberia Motor Company (importer Seatów)planuje zwiększenie montażu aut na ...Ukrainie!!! W 2002 r.IMC kupiła od ukraińskiej grupy motoryzacyjnej Atol Holding,10 % udziałów w spółce Eurocar.Partnerzy wybudowali montownię koło Użgorodu,na Ukrainie.Są tam montowane VW,a w przyszłym roku mają też montować (potem produkować Seaty).Nakładem 25 mln.Euro ma powstać nowoczesna lakiernia.To są zapewnienia Pana Poloczka,prezesa Iberia Motor Company. I co szanowni forumowicze na to? Pytam ...
    • Podczas zakończonych już targów Poznań Motor Show 2005 przyznane zostały nagrody wśród firm działających w segmencie samochodów osobowych. Za produkty cechujące się wysoką jakością Międzynarodowe Targi Poznańskie uhonorowały medalami poniżej przedstawione firmy i ich produkty: - Best Products Sp. z o.o. - Wyważarka do kół Geodyna Optima - Z.U.H. „Sosnowski” - Hydrauliczne urządzenie do wymuszania szarpnięć kołami jezdnymi pojazdów o DMC 3,5t - Delphi - System ...
    • Zauważyłem,że w motoryzacyjnych gazetach,takich jak Motor,Auto śmieć,Auto Moto, Auto Motor Sport, nic nie piszą o wypadku Zientarskiego.Pojawiła się maleńka wzmianka o wymiarach 5x5 cm. Żadnego artykułu,żadnych zdjęć,żadnego komentarza. Wygląda na to,że pismaki się boją narazić staremu Zientarskiemu. No bo jak inaczej to nazwać.Nie ma artykułu,nie ma sprawy. Zientarski liczy na to,że syn uniknie odpowiedzialności za swoją bezmyślnosć?
    • ...na buty już nie: src=" img88.imageshack.us/img88/8959/p1030365ox7.jpg" border="0" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/></a><br/> Widizałem go w Goczałkowicach tydzień temu...
    • Czas urzeczywistnić marzenia.Najpierw prawko, potem "motur".
    • Pewnie słyszeliście o ostatnich wypadkach w Mielcu? W skrócie: podczas próby zatrzymania bandyty na motorze, ten nie opanował swojej Hondy, wpadł na radiowóz, następnie wyleciał pod koła autobusu, którym jechali kibole i zginął. Kibole w obronie sk...syna, który mógł zabić niejedna osobę na swojej drodze, zaczęli burdę z policją: wiadomosci.onet.pl/1162250,11,item.html Obecnie juz jest spokój, pogrzeb potencjalnego mordercy jutro: wiadomosci.onet.pl/1162909,11,item.html Dlaczego w Polsc...
    • Myślałem, że dużo wiem. Teraz wiem, że nic nie wiem. W 1987 r. inżynierowie BMW zajęli się projektem o kryptonimie "Goldfisch". Stworzyli prototyp silnika 16-cylindrowego, na bazie V12 (M70 B50). :O www.bmwautoklub.pl/forum/viewtopic.php?p=4712&sid=70dd1cbd79cd44258efef7da0c1abe40#4712
    • Witam. Mam zamiar posprzedawać stare gazety motoryzacyjne,które zalegają mi w dwóch piwnicach,garażu i dwuch mieszkaniach. Są to takie magazyny jak.Auto Bild,Auto świat,Motor,Auto International,Auto Motor i Sport,Auto Sukces,Auto Technika Motoryzacyjna,Motor Hobby,i wiele innych. Czy ktoś z Krakowa (lub okolic) byłby zainteresowany. Bliższych informacji udzielę na skrzynkę. Pozdrawiam.
    • May: Ford F series loses top-selling vehicle title, Civic sets new monthly record Automotive News UPDATED: 6/3/08 2:47 p.m. EDT The Ford F-150 pickup truck has been dethroned as America's favorite vehicle for the first time since 1991 -- by four sedans. According to preliminary sales figures released by automakers, Ford Motor Co. sold 42,973 F-series trucks in May, while Toyota Motor Corp. sold 52,826 Corollas and 51,291 Camrys. The Honda Civic beat all vehicles with ...
    • tiny.pl/kp5j mocna puenta: tysiac :)
    • Moze nie do konca w postaci takiej jak prototyp, ale... Władze Skody podjęły decyzję o wejściu na rynek małych vanów. Obecnie koncern pracuje nad nowym modelem samochodu, który ma pojawić się w salonach w 2006 roku. Pojazd ma swoimi rozmiarami być zbliżony do Opla Merivy i Fiata Idei. Konstrukcja będzie oparta na prototypowej Skodzie Roomster, która została zaprezentowana w zeszłym roku na salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie. motoryzacja.interia.pl/news?inf=512158 Smutno s...
    • www.ellri.cz/Aktuality/extreme_prodej.htm (wklejka z A-M)
    • Wg. miesiecznika Motor Trend. www.samar.pl/__/__la/pl/__ac/sec,4/new/14883/__Cadillac-CTS-wybrany-Autem-Roku-2008-.html
    • tiny.pl/5x5d
    • www.auto-motor-und-sport.de/news/auto_und_produkte/chevrolet_camaro_vision_zukunft.100310.d_ams_n ews_special_ha.htm
    • www.youtube.com/watch?v=KLVwblodqco Jakie zawzięte te pały, z narażeniem życia ścigają debila który i tak wiadomo ze zginie w wypadku ,to kwestia czasu.A swoją drogą jaką oni muszą miec furę żeby w ten sposób gonić motor.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się