Forum eDziecko eRodzice emama
ZMIEŃ
      paka

paka

(2 wyniki)
    • Kochane eMamy, mam dylemat. Mam okazje poleciec z chorem do USA na dwa tygodnie, we wrzesniu. Zosia bedzie miala wtedy skonczone 10 miesiecy. Boje sie, jak ona zniesie te rozlake. Oczywiscie GDYBYM pojechala, to zostaje w domu kochajacy Tatus, ale czy to wystarczy? A jeszcze dzis przeczytalam w jakiejs gazetce, ze w drugiej polowie pierwszego roku zycia dzieci zaczynaja miec leki zwiazane z nieobecnoscia mamy. Czy mama mnie ZOSTAWILA? Nie wiem, czy moge to zrobic wlasnemu dziecku... Poradzcie...
    • APELLLLL(15)

Gazeta.pl > Kraków Apel o ułaskawienie młodej Nigeryjki Amnesty International i Radio Kraków apelują o włączenie się w akcję pomocy dla młodej Nigeryjki Safyi Husseini, skazanej na śmierć. Kobieta ma zostać ukamienowana zgodnie z zasadami szarijatu - fundamentalistycznej wersji islamskiego prawa koranicznego, które macierzyństwo bez ślubu traktuje jako zbrodnię. Nigeryjka oczekuje na rozwiązanie w areszcie domowym, po urodzeniu dziecka będzie je mogła karmić przez kilkanaście dni, późni...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się