paka

(5 wyników)
  • Witajcie,ostatnio przeglądając allegro zauważyłam wysyp aukcji typu mega paka dla dziecka itp.. Nie powiem zainteresowało mnie to,stąd moje pytania: -Licytowaliście kiedyś takie ciuszki, jakie wrażenia? Czy ciuszki są tak ładne jak na zdjęciach? Nie chciałabym dostać 'szmatek..' No i jak myślicie do jakiej kwoty opłaca się taką pakę licytować jeśli już?
  • Jak w temacie. Były wszystkie rozmiary. W promocyjnej cenie były też te zwykłe Huggies. Ponadto 3 słoiczki Bobovity (zupka z kurczakiem po 4 miesiącu-tylko ta) po 4,99zł; deserki gerbera po 1,99 zł; kaszki smakowe Hipp po 5,89zł.
  • Mam pytanie kto kupował w Pako. Chciałabym tam pojechać w sobotę po ciuszki i zabawki, ale nie wiem jakiego rodzaju są tam artykuły. Czy są także markowe, a właściwie raczej śliczne, ciuszki. Jeśli ktoś był to proszę o głos. Niestety jestem w tzw ciąży zagrożonej i leżę. Słyszałam o tym sklepie ale nie chcę gnać przez całą Warszawę na darmo, z drugiej strony liczę na to że będę mogła się tam obkupić kompleksowo. Pozdrawiam wszystkie Mamuśki i Tatuśków***
  • rozmiar 4, wlasnie mialam wyslac meza do carrfoura ale promocja skonczyla sie wczoraj:(( Moze gdzies widzialyscie...
  • Czy mozecie polecic mi jakies sklepy w Warszawie z duzym wyborem wozkow i lozeczek dla dzieci. Bylam na razie w 3 w okolicach domu, ale zupelnie nie bylo wyboru - 2 - gora 3 modele, a reszta w katalogu. Wolalabym jednak obejrzec przed zakupem "na zywo". z gory dziekuje za podpowiedzi Iwona

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się