Forum Zdrowie Borelioza
ZMIEŃ
      paznokcie

paznokcie

(4 wyniki)
    • piszemy o różnych dziwnych objawach to zapytam o ten lekarz raczej przypisał to mojej łuszczycy którą mam od 15 roku życia(tylko za uszami) ja cholipa niestety nie pamiętam czy miałam to przed ukąszeniem kleszcza w 2007 r a wygląda to tak: dermatlas.med.jhmi.edu/derm/IndexDisplay.cfm?ImageID=151344260 płytka odkleja się i stąd te przebarwienia,mam czasami okres że nie ma tego wcale,skracam paznokcie na krótko,dbam o nie.Może ktoś ma i jakoś sobie z tym poradził.
    • Od kilkunastu dni mam straszliwy ból palców nóg i rąk, ale tylko w obrębie paznokci. Nie mogę dotknąć tych miejsc, oprócz tego co kilkanaście minut pojawia się silnie rwący krótkotrwały ból. Na palcach pod paznokciami pojawily mi sie czerwone smugi w ksztalcie polksiezycow równoległe do łuku paznokcia. Na paznokciach nie ma zadnych zmian. Szukalam w necie - nic nie znalazlam. Dzwonilam do mojej lekarki - tez nie spotkala sie z czyms takim. Nie wiem czy wiazac to z rifampicyna? A moze...
    • Załóżmy, ze borelioza jest już wyleczona i pozostaje nam koinfekcja bartonellą. Czy samo leczenie bartonelli daje herxa?
    • Witajcie kochani i pomozcie! Mam objawy podobne do obu przypadkow tzn bola stawy, miesnie, drzy cale ciala, nie mozna sie skupic itp. 2 lata temu mialem jakis rumien i podobne objawy tj bole glowy itp ale ucichly. Niedawno czesto chorowalem chore gardlo 39 ponad goraczki. Co przemawia za Candia - bialy nalot na jezyku, proba "szklankowa" slina w szklance ciagnie sie w postaci glutow. Boli zaladek, resztki niestrawione w kale. Nie wiem co mi jest. Do jakiego lekarza sie udac, jakie wykonac...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się