Forum Zdrowie Homeopatia
ZMIEŃ
      paznokcie

paznokcie

(5 wyników)
    • Bardzo proszę o pomoc! Moja mała obudziła się dziś z matowym, odstającym paznokciem, ropa pod paznokciem; paluch jest czerwony. Boli ją, nie rusza paluszkiem. Czy są jakieś kuleczki, które jej pomogą? Chciałabym uniknąć wizyty u chirurga i zrywania paznokcia, jeśli już to w ostateczności. Do tej pory próbowałam domowego sposobu z wrzątkiem, ale nie wiem czy to pomoże. Proszę o jakieś wskazówki. Justyna
    • Przycięłam sobie bramą palucha.Paznokieć i po wewnętrznej stronie fiolecik.Paluch do pierwszego zgięcia spuchnięty.Wzięłam arnikę 30 ch.Co jeszcze mogę zrobić,chciałabym jakoś uratować paznokieć.
    • czy jest jakiś skuteczny preparat homeo na to paskudztwo? kiedyś był lapis w aptekach - bardzo skuteczny - ale go wycofali z obrotu, a inna chemia nie dziala..moze jakis homeopatyk pomoze...
    • Od bardzo wielu lat mam grzybicę paznokci stóp.Jestem na diecie bezcukrowej,nie jem pieczywa,drożdży.Jestem pod opieką homeopaty.Mój lek konstytuconalny to sepia lub natrium muriaticum-w zalezności od kondycji psychicznej.Biorę także przepisane przez homeopatę leki firmy Sanum Sanuvis oraz Mucokehl na krążenie. Chore miejsca smaruje Mucokehl D5 maść, a ostatnio Acifungin- to mój pomysł. Jestem załamana wstydzę się pokazywać nogi,bardzo proszę o pomoc.
    • Mam takie pytanie ,czy za pomocą homeopatycznych leków można wyleczyć uciążliwą grzybice na płytce paznokciowej.W testaćh wychodowano grzyby pleśnowe ale jak do tej pory żaden z preparatów do smarowania płytki pazokciowej nie pomógł i tak już to trwa pare lat a trzeba przyznać, że jest to dość spory problem nie tylko po względem estetycznym. Dziekuję za wszelkie informacje na ten temat.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się