Forum Praca Praca za granicą USA i Kanada
ZMIEŃ
      praca w usa

praca w usa

(8 wyników)
    • Jeśli się skończyło studia podyplomowe z fizjoterapii a mgr (studia 5 letnie ukończone z innej dziedziny)to czy ma się realną szansę zatrudnić się w usa jako asystent fizjoterapeuty lub samodzielny fizjoterapeuta ??? Chciałabym wyjechać z całą rodziną , w tym małym dzieckiem. Pytam o realne szanse zatrudnienia mając już skończone te studia podyplomowe z fizjoterapii. Też ciekawa jestem jakie ewentualne Polskie Szkoły, w których są prowadzone takie studia podyplomowe są uznawane...
    • jestem germanista ale nie stac mnie na utrzymanie rodziny z tego zawodu. czy wiecie moze cos na ten temat?jak wyjechac? jak zdobyc legalne papiery tam? oni maja hopla na tym punkcie
    • chcę wyjechać do kanady lub usa.jak poszukać pracodawcy lub firmy ktora sie zajmuje pośrednictwem pracy.
    • prze ogłoszenia w gazetach, biura pośrednictwa?
    • Mam oferte pracy w USA przy koszeniu trawnikow, czy ktos jest zainteresowany.Praca w Pensylwanii.
    • gdzie podzial sie watek 2kible do umycia? jego watki sa zawsze kasowane .... bo sa ordynarne !!!!!!!
    • ---starszych ? Orientuje sie ktos moze , oczywiscie chodzi mi o prace legalna . z gory thx
    • moge pomoc (doradziec) osobom chcacym wyjechac do pracy w usa, mozliwosc pomocy w znalezieniu pracy lub informacji na temat zasad panujacych na takim wyjzdzie
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się