Forum Kuchnia Wyposażenie kuchni
ZMIEŃ
      suszone

suszone

(22 wyniki)
    • Jak w tytule. Czy nowoczesne suszarki mają takie programy, aby nie zniszczyć/skurczyć odzieży podczas suszenia? Rzeczy z zaznaczeniem na metce, żeby nie suszyć uda się jakoś delikatnie wysuszyć? A może kupujecie i nosicie tylko taką odzież, która nadaje się do suszenia w suszarkach?
    • Chciałam kupić zmywarkę SIEMENS SN56T590EU, ale na ceneo przeczytałam, że nie dosusza naczyń :( Czy to możliwe przy klasie suszenia A. Jej odpowiednikiem jest zadaje się BOSCH SMI69T05EU. Zmywarki te podobają mi się ze względu na parametry. Czy BOSCH będzie suszył lepiej?
    • Mam zmywarke - pierwszy raz w zyciu i nie wiem na jakiej zasadzie odbywa sie suszenie naczyn. Chodzi o to, ze po zakonczeniu mycia z naczyn kapie woda. Wczoraj umylam i zostawilam w zmywarce na noc. Rano to samo - naczynia nie do konca wysuszone. Proces suszenia sie odbywa, poniewaz gdy otwieram zmywarke, jest bardzo goraco i wlacza sie alarm. Niby klasa suszenia A. Moze tak powinno byc?
    • Wprawdzie to jest forum wyposażenia kuchni, ale może ktoś z Was ma pralko-suszarkę i mógłby się podzielić uwagami czy warto nabyć takie ustrojstwo?
    • Witam, ktoś używa takiego urządzenia? Zastanwiam się nad zakupem. Zawsze suszyłam na kuchni. Czy owoce i grzyby suszone nie są przypalone na zawnątrz? Ile czasu schodzi sie z takim suszeniem? Z góry dziękuję za porady.
    • Electrolux EWW 12470 W jest dość tania jak na tę markę (ok. 1700) i fakt że to pralkosuszarka. Poszukuje opinii czy jest ok. Mam jeszcze na uwadze AEG-Lavamat 14710 ViT Pralko-suszarka do zabudowy, która w niektórych sklepach jest nawet za 2500, czyli o prawie tysiąc złotych tańsza niż jej koleżanki do zabudowy Boscha czy Siemensa. Zastanawiam sie czy są jakieś duże róznice. Może ktoś ma i mi pomoże, czy lepiej kupić Boscha/ Siemensa za 2500 bez zabudowy czy ww. AEG zabudowane, ...
    • spotkałem się z takim opisem zmywarek"wywiewowa" "kondensacyjna" czy chodzi w tym o metodę suszenia?,i która jest lepsza.
    • Witajcie, poczytałam trochę wątków poprzednich o suszarkach, jednak proszę doświadczonych o pogłębienie wypowiedzi. Bardzo mi się marzy taki sprzęt, jednak cena klasy energetycznej A powala. Nie znam się na przeliczaniu zużycia prądu, a ponieważ dużo tańsze są klasy C, proszę o info, czy przy ok 4-5 pralkach tyg to powalająca różnica w rachunku za prąd? I tak płacimy bardzo dużo,więc boję się zaskoczenia. Nie mogę się oprzeć pokusie mięciutkiego prania i nie czekania przez 3 dni, aż ra...
    • Witam, od niedawna jestem posiadaczką zmywarki Siemens SE56T591EU. Zmywarka pracuje od jakiś 2 miesięcy. Od jakiś 3 tygodni na wyświetlaczu przestała się wyświetlać ikona, która mówiła o tym, że naczynia są już higienicznie czyste. Mój mąż stwierdził, że to dlatego, że piorę w szybkim programie bez suszenia, a ja już nie pamiętam jak było na początku bo wypróbowywałam wszystkie programy, ale za radą męża wyprałam na takim programie z suszeniem i ikona się pojawiła, a teraz niezależnie o...
    • Czy ktoś analizował te dwie zmywarki. Nie pomiędzy nimi jakiś większych róznic, ale jednak tak pierwsza jest droższa o około 400 pln. Jeśli ktoś używa, jedną z nich proszę o opinię. Pozdrawiam mario
    • Witam wszystkich! Chcę wybrać między zmywarkami 45cm BOSCH-a. Proszę o informację czy warto jest kupić taką z programem mycia wstępnego, czy raczej to nie jest używane. Interesują mnie modele SRS 55M52EU lub SRS 45T62EU. Ten pierwszy ma mycie wstępne ale mniej innych dodatków, a drugi model ma więcej bajerów ala brak mycia wstępnego. Proszę o pomoc szanownych forumowiczów. Pozdrawiam cesz
    • .i nie dotyczy ona przepisów. Nie wiem też na , które forum nadaje się moje pytanie. Otóż dzisiaj zauważyłam dziśiaj w kuchni dwa owady przypominające mole.Słyszałam, że pewien rodzaj tych zgag potrafi w kuchni grasować. Nie rozumiem tylko jak zechciały znależć się teraz po generalnym remoncie i w kuchni zostało wszystko , ale to wszystko zmienione i jest czyściutko. Czy mogły zasmakować w suszonych grzybach?. Są zabezpieczone w płóciennym worku. Poradźcie co zrobić, aby się nie ro...
    • Zastanawiam sie czy to prawidlowo, ze kiedy wyjmuje naczynia ze zmywarki sa one dosc mokre. Mam nowa zmywarke firmy bosch. Czy powinnam dodac wiecej plynu nablyszczajacego? Czy napelnianie tym plynem jest konieczne przed kazdym zmywaniem (nawet gdy nie swieci sie wskaznik braku plynu na panelu)?
    • Czy ktoś ma w domu szuszarkę do ubrań, jakiej marki i czy jest to wogóle urządzenie warte polecenia? Chciałabym kupić taką oddzielną - a nie łączoną pralko -suszarkę, żeby miała możliwość ustawienia na pralce, no i żeby nie była zbyt awaryjna. Polecicie coś?
    • Mam pytanie do posiadaczy takiego urządzenia. Jak się sprawdza? Która lepsza - 3-5 poziomowa? Jakiej firmy? Co w niej suszycie, czy tylko grzyby, czy owoce też? I w ogóle czy warto kupić? Za rady będę bardzo wdzięczna.
    • czy to możliwe??? proszę o opinie osób które piorą powyższą pościel i jaką dokładnie, a także w jakim programie i temperaturze? czy się nie kurczy?
    • Zawsze mnie wkurza jak po praniu mam całe mieszkanie poobwieszane mokrymi ciuchami. Używał ktoś pralki z suszarką? Niszczy pranie? Gdzie ew można tanio kupić taki sprzęt ?
    • Chciałbym kupić zmywarkę elektroluxa, a dokładnie model: ESF 43011. Co o nim sądzicie? Jest dość tani i ma potrzebne funkcje. Proszę o opinię i z góry dzięki! Pozdrawiam
    • Przeczytałam uważnie wiele wątków na tym forum, ale nadal niestety nie wiem, co właściwie oznacza program ECO lub BIO? Czym się różni od innych programów? I jeszcze przy okazji: zaleca się, aby zmywarka posiadała program "mycie wstępne", ale z lektury tego forum zrozumiałam, że użytkownicy zmywarek korzystają z niego głównie po to, by "wstępnie" umyć naczynia przed właściwym myciem (żeby np. resztki nie pozasychały do czasu właściwego mycia, które odbędzie się następnego dnia)...
    • Witam :) jesteśmy przed kupnem mebli kuchennym i urządzaniem kuchni Zastanawia mnie jak rozwiązać temat suszenia umytych naczyń Nie chciałabym umieszczać suszarki na blacie, niezbyt podoba mi sie mniejsza czy większa sterta suszących sie naczyń Jak rozwiązaliście ten problem?? czy suszarka zabudowana nad zlewem w szafce bez dolnej półki to dobry pomysł? Zmywarka jak na razie odpada, wchodzi w rachube tylko zmywanie ręczne, a po tym jak wiadomo naczynia gdzieś muszą wyschnąć z g...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się