Dodaj do ulubionych

Perfect cooker Mango - proszę o opinie

IP: *.26.ftth.classcom.pl 26.03.16, 08:14
Zobaczyłam w tv reklamę: www.mango.pl/produkt/multiwar-elektryczny-p56184.html Mam już w domu multicooker, ale na wiele potraw jest za duży, np. nie zrobię w nim owsianki dla 1 osoby. Perfect cooker byłby idealny. Ale czy jest dobry. Mam wątpliwości jak ma zgadnąć co jak długo gotowauć. Ma tylko 200 w i boję się, że gotowanie trwałoby wieki. Proszę o opinie o produkcie.
Obserwuj wątek
      • Gość: asia Re: Perfect cooker Mango - proszę o opinie IP: *.26.ftth.classcom.pl 26.03.16, 15:15

Uuu to trochę mnie zmartwiliście. Miałam wrażenie, że faktycznie w Mango ceny są zawyżone, ale może chociaż badziewnia nie sprzedają. Co do Perfect cookera spotkałam się z informacjami, że jest to po prostu garnet do gotowania ryżu i faktycznie tak wygląda. Zastanawiam się, na ile sprawdziłby się w roli Perfect cookera np. ryżowar Sencor: www.sencor.pl/garnek-do-gotowania-ryzu/srm-0600wh żeby sobie ugotować owsiankę, porcję kaszy czy jakieś leczo.
    • net.stalin Re: Perfect cooker Mango - proszę o opinie 25.04.16, 09:15
      Ostrzegam wszystkich przed zakupami w sklepie odzieżowym mango.com. Bardzo długo czeka się na
      towar. Na pierwsze zakupy czekałam 10 dni na drugie tydzień, tylko, że przysłali mi zamiast jedwabnej bluzki małe wdzianko z poliestru. Żadnego słowa "przepraszam", tylko informacja, że jak jestem niezadowolona to mogę je odesłać. Odesłałam i według "śledzenia przesyłki" paczka dawno dotarła a ja nie otrzymałam (minęło 10 dni) ani pieniędzy ani koszuli ani żadnej informacji, czy coś mi się należy. Można pisać listy codziennie przypominające, ale to jak pisanie na Berdyczów. Szkoda nerwów z takimi zakupami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka