Forum Dom Ogród na balkonie
ZMIEŃ
      tulipan

tulipan

(9 wyników)
    • Wsadziłam dwa tygodnie temu do doniczki dwa zapomniane tulipany i coś tam zaczyna wystawać zielonego:) Myślicie, że jest szansa że zakwitnie czy tylko badyl mi wyrośnie? Właściwie to dlaczego tulipany muszą zimować w ziemi?
    • posadzilam jesienia do skrzynek i donic balkonowych i powoli zaczynaja rosnac. Boje sie jednak,ze zmarzna. Czy nadal je oslaniac i jak? , niektore sa juz dosc wysokie - ponad brzeg skrzynki i boje sie polamac.
    • Tulipany(19)

powinno sie juz teraz sadzić. Bardzo bym chciała miec wiosną tulipany, ale szkoda mi donic juz teraz, na ich sadzenie. Czy, gdy włożę je do pudełka, zasypie ziemią i wystawie na balkon, dadzą się oszukać? :) zakwitną wiosną?
    • cicho i glucho, ani widu ani slychu nikogo. rozumiem praca i obowiazki, ale przeciez jest jesien i tyle roboty. potrzebowalabym informacji na temat sadzenia tulipanow na balkonie, no nie wiem czym przykryc barwinek, zeby bylo ladnie. co zrobic z pelargoniami pnacymi?
    • Jako że na moim balkonie, i u innych forumowiczek również, pojawiły się surfinie, pelargonie itp. kwiaty pory letniej, myślę, że możemy uznać sezon 2008 za otwarty. Może pochwalicie się, jakie ciepłolubne roślinki zagościły na waszych balkonach :-) pozdrawiam
    • Lubicie jakieś szczególnie??? U mnie: konwalie, niezapominajki, tulipany.
    • Witam wszystkich miłośników ogródków balkonowych:) Zupełnie nie mam doświadczenia w hodowaniu roślin balkonowych, dlatego bardzo ładnie proszę o szczegółowe odpowiedzi na moje pytanka:) 1. Jak postępować w wrzosami i wrzośccami (nie tylko w czasie letnio- jesiennym, ale przez cały rok)? Co lubią a czego nie? Co zrobić, aby przetrwały do następnego roku? Czy muszą zimować w domu czy mogą na balkonie? 2. TULIPANY! Marzę o nich! Powiedzcie kiedy posadzić cebulki do ziemi? Jesi...
    • Wczoraj zaczelam sezon. Pousuwalam kore z donic, dokladnie obejrzalam wszystko i - prosze panstwa - wiosna! Kielkuja mi krokusy i cebulica, na tulipany chyba jeszcze poczekam, bo dosc pozno je posadzilam. Dorosla lawenda bez trudu przetrwala pod agrowloknika mrozy po -20 stopni, ale mniejsza, z ubieglorocznego siewu, zadolowana na zime przy starszych kolezankach, niestety czesciowo zgnila od tego koszmarnego sniegu :( Pogothenorum (ozdobna trawa podobna do bambusa) masowo wylazi z zie...
    • mam tulipany, krokusy, narcyzy, cebulicę i szafirki, wszystko już się wychyla z ziemi, a to dopiero połowa lutego... macie jakieś cebulowe w skrzynkach, donicach na balkonie? jak się mają?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się