tunezja

(144 wyniki)
  • Planujemy pod koniec maja urlop w Tunezji z córką, będzie miała niespełna 5mc. w maju upałów jeszcze brak więc uważam, że damy radę. ale głowię się nad wyborem miejsca. Bardzo mnie kusi Djerba, co polecacie na wyjazd z takim maluchem ?
  • Planujemy wyjechac z 8-mio miesiecznym synem do Tunezji, za miesiac-dwa. Zastanawiam sie jak rozwiazac kwestie obiadkow, deserkow itp. Pakujecie sloiczki na obliczona ilosc dni do waliz i z tym jedziecie? Bedzie tego troche. A co z czarnym scenariuszem, ze sie zgubi bagaz!!!??
  • pierwotnie miala byc Tunezja ale zaczel m sie lamac z powodow merkantylnych ;) Tzn wciaz bardziej na Tunezje ale podobno w Turcji wiele fajniejszych rzeczy do zobaczenia. Czy ktos zna oba kraje z punktu widzenia rodzica i jakas analize moglby zapodac :) z gory 100krotne dzieki PanTalon
  • W czerwcu wybieramy się na urlop, synek bedzie miał wtedy rok i 3 m- ce. Do tej pory przewracałam internet w poszukiwaniu hotelu na Krecie. Ale jak fajny hotel, to plaża kamienista, a jak plaża piaszczysta to wyjazd powyżej naszych możliwości finansowych:( I pomyślałam sobie o Tunezji, chociaż prawdę mówiac mam obawy przed wyjazdem właśnie tam - nie wiem dlaczego ale głównie obawiam się sensacji żołądkowych, zwłaszcza u dziecka. Ale moze się mylę... Podczas urlopu planuję byczyć...
  • Czy ktos był w maju w Tunezji?? Czy woda w basenach bedzie za zimna wtedy?? Czy kupic takie kolo do plywania dla malucha w tym wieku czy sie nie opłaca; kupował ktoś takie piankowe ubranko chroniace przed wiatrem i chlodem na plazy, polecacie?? Jakies wrazenia z pobytu z maluchami w wieku podobnym do mojego?? Sugestie?? Dzieki!!
  • Witam, chcemy pojechac z dziecmi do Tunezji na przelomie wrzesnia i pazdziernika. Beda wtedy mialy 4lata, drugie 18mcy. Mlodszy syn nie wszystko moze jesc, ze wzgledu na alerigie (np.na nabial). Ze wzgledu na ograniczenia wagowe bagazy zabiore na pewno mleko, kasze. Ale czy warto targac sloiczki z obiadkiem, pieluszki? Sa klopoty z kupieniem na miejscu? Chodzi mi szczegolnie o sloiczki na wypadek gdyby nie chcial jesc/ nie mogł miejscowych specjalow obiadowych? 2- 3 pewnie wezme ...
  • Doradźcie Chcemy wyjechac na 2 pierwsze tygodnie w maju. Zastanawiamy sie nad Tunezja, Turcją. Gdzie jest w tym czasie cieplej?? Moze ktoś był i wie. Nie chodzi mi o wode w morzu bo i tak basen jest na topie ale własnie nie wiem. Najcieplej pewnie w egipcie ale nie weim czy tam sie wybierzemy dlatego pytam. pozdr
  • Wybieram się do Tunezji, wśród wycieczek fakultatywnych jest dwudiowa wyprawa na saharę. Będę w Tunisie. czy ktoś był na takiej wycieczce i mógłby podzielic się wrażeniami? Będę z sześcioletnim synem, czy ta wycieczka jest ciekawa dla dzieci(mały z tych lubiących zwiedzać, interesuje sie starożytnościa, więc po wszelkich ruinach może chodzić do upadłego)? Jednym słowem: czy warto sie na nią wybrać, czy można sobie darować i lepiej pozwiedzać kartaginę i okolice? z góry dziekuję...
  • Mam okazję wyjechać z dwójką dzieci do Tunezji. Na początku strasznie się cieszyłam, ale im bliżej wyjazdu mam coraz więcej obaw. Martwię się jak dam sobie radę z małymi dziećmi w całkiem obcym kraju. Co powinnam zabrać ze sobą żeby być przygotowana na każde okoliczności? Jakie niezbędne preparaty medyczne powinnam wziąć ze sobą? Jakie niebezpieczeństwa mogą na mnie czyhać?
  • Witam Jaki polecacie ośrodek w Tunezji dla "energicznego" 3-latka?
  • Ruszam z 5letnia corka do Tunezji, all inclusive etc. 1 wspolny wyjazd w takim skladzie. Jakies dobre rady abysmy obydwoje przezyli? Zastanawiam sie np. czy mozna pozwolic jej na w miare swobodne poruszanie sie po terenie hotelu? np. z basenu do baru po lody? czy martwic sie o dobytek pozostawiany przy lezaku podczas kapieli (telefon, portfel, klucz od pokoju)?
  • Witam, Chcemy zabrac swojego szkraba w październiku to Tunezji. Będzie miał wtedy 18 miesięcy. Zastanawiamy się tylko czy jechać na 2 tyg czy tylko na 1 tydz. Czy maluch spokojnie "przetrwa 14 dni " czy dla bezpieczeństwa pojechać tylko na tydzień. A może Bałtyk na początku jesieni ale jak będzie zimno i padało...a ten cały jód nad Bałtykiem to podobno nie jest wcale większy niż nad sródziemnym. Co radzicie ? Ewa.
  • Wróciłam i gorąco polecam:-) Byłam z sześciolatkiem(no, dokładnie 6,5l;-), ale były też dzieci 4 letnie. Była to dwudniowa wycieczka, wykupowana w hotelu, hotel koło Tunisu. Parę tylko uwag: nie kupujcie jej w miejscowych biurach podrózy, które nie maja polskojęzycznego pilota. Znajomi kupili i przeżyli niamały szok-nie dosyć, że dzieci wynudzone, bo niczego nie rozumiały (a przy tej akurat wycieczce naprawdę duże znaczenie ma to, co mówi pilot), to i znajomi trochę się zdziwili,...
  • Tak sie zastanawiam, moja siostra to amatorka zagranicznych wojaży, jej dzieci rzadko chorują i ona zartuje z ludzi bojacych się tropików itp. Mój syn to chorowitek -kilka arzy zapalenie ucha, angina, stale jakiś katar, gorączka. Jak to wyglada w Tunezji, czy Egipcie -sa tam nasze leki - paracetamol a jak z lekarzami. Miałyscie przykre doswiadczenia - moja siostra koneicznie teraz mnie namamwia na Tunezję, bo tam ma rezerwację. Wymysłiła że na urodziny mojego synka nas zabierze...
  • Do mam, które były w Tunezji mam pytanie, tylko nie śmiejcie się ze mnie, bo może jest ono głupie. ALe ja naprawdę nie wiem, jakie ubranie dziecku (8 lat) przygotować. Czy tam cały jest tam upalnie? Czy dać tylko klapki i sandały, czy adidasy też się przydadzą? Czy dać jakieś cieplejsze ubranie (chodzi mi o jakiś polarek jeden??)? Co może się przydać, co u nas jest niepotrzebne. Za wszystkie rady z góry dziękuję. K.
  • dzieci do 13 lat jadą gratis? wolę zapłacić za siebie 6000 + dzieci gratis niż z naszą "drewnianą" triadą po 2000 od osoby (za 3 latka i 5 latka;-)
  • Mam pytanie do mam , ktore byly w Tunezji z malymi dziecmi .. jakies rady .. co wziac czego tam nie mozna kupic itd ... lcimy w czerwcu :)
  • Witam! Mam dylemat czy wybrać się na wakacje z malcem poniżej roku 10 m-cy do tunezji. kusi mnie biały piaseczek i ciepła woda natomiast obawiam się ew. opieki medycznej i zaburzeń ze str. ukł pokarmowego. bardzo proszę osoby które mają tego typu doświadczenie za sobą oradę. z góry dziękuję.
  • Witam, szukam sprawdzonego, niedrogiego lokum w Grecji lub Tunezji dla 2 doroslych i 2 letniego dziecka. Chcielibysmy wybrać sie tam w najbliższe lato ale te ceny są niezbyt niskie. Bardzo trudno znaleźć miejsce ze zniżkami dla dzieci. Myslałam nad ofertą first minut 2009 - ale boje sie ,że będą jakieś ukryte koszty,jeśli ktos korzystał już z takowych może mi bedzie mógł coś podpowiedzieć. Z góry dziekuję. pozdrawiam
  • w pażdzierniku wybieramy się z małym do Tunezji będzie miał wtedy 9 m-cy. Czy macie jakieś doświadczenia z pobytu z dzieckiem w takim wieku. Jaki wybraliście hotel? Jak załatwić żeby w pokoju było łóżeczko dla małego? Jak sporządzaliście jedzenie (mleko, zupki)?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się