tunezja

(6 wyników)
  • Powiedziałam dzisiaj swojej lekarce, że lecę do Tunezji, spojrzała na mnie spode łba i od razu zaczęła wypisywać receptę z zajezdnią leków, które mam przyjąć przed lotem i w trakcie pobytu. Spytałam czy odradza te wakacje, powiedziała, że nie, ale mam baaaaaaaaardzo uważać i właściwie siedzieć tylko w cieniu i się chłodzić. Żadnego opalania, nawet minimalnie, żadnych wycieczek, tylko hotel, basen i cień. Jakie są Wasze przemyślenia/doświadczenia? Latałyście w jakieś ciepłe miejsca w ciąży? Ja...
  • Wybieramy się na 2-tyg. wczasy do Tunezji w maju. Będzie to 28-30 tydzień ciąży. Wiem że potrzebuję zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań żeby wejść do samolotu; podobno jest ono ważne tydzień. No i właśnie tu jest problem: co z podróżą powrotną? Podobno muszę mieć świeże zaświadczenie od miejscowego lekarza? Czy ktoś ma podobne doświadczenia? Jak to wygląda w Tunezji? W biurze podróży jakoś ciężko się czegokolwiek dowiedzieć:(
  • kochane, mam dylemat - jakiś czas temu zarezerwowaliśmy z mężem na wrzesień 2-tygodniowe wczasy w Tunezji, a tymczasem okazało się, że jestem w ciąży... na dodatek póki co ciąża jest zagrożona- mam krwiaka w macicy, od dwóch tygodni leżę plackiem i nie wiem jaka będzie sytuacja za kilka miesięcy. doszliśmy do wniosku, że wczasy trzeba będzie odwołac, zatem dzwoniłam dziś do biura podróży, ale niestety dowiedziałam się, że nie mamy szans na odzyskanie chocby grosza z zaliczki, którą wpła...
  • No własnie...lepiej pojechac do Turcji czy Tunezji?? Napiszcie co was uwiodło, zawiodło w tych krajach. Nie możemy się zdecydować.Pozdrawiam
  • wlaśnie dowidziałam się że jestem w ciąży.Ciesze sie ogromnie ale mam dylemat.Mamy z meżem wykupiona wycieczke do Tunezji, wylot za 2 tyg.Co robic?Leciec?czy odwołac?
  • Hej dziewczyny! Mam dołka, dlatego najłatwiej podzielić się swoimi problemami anonimowo. Mąż ma mnie chyba już dość. Wybaczcie dziewczyny, które staracie się o dziecko i ... nie wychodzi ... nie piszę tego złośliwie. Otóż: misiączka jak zwykle znacznie się spóźniała, ale dla mnie 31 dni czekania na okres to się zdażało, jednak po dwóch tygodniach mąż stwierdził - zrób test. A co mi tam. Byłam pewna że wyjdzie negatywny, zawsze wychodził negatywny. Bez emocji zrobiłam 3 dni tem...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się