Forum Turystyka Świat Egipt
ZMIEŃ
      tunezja

tunezja

(41 wyników)
    • 1. w wyżywieniu miedzy Egiptem a Tunezją ???( dorosli menu malucha) 2. standar hotelu ( animacje , plaża, baseny - brodziki ) 3. tempratura lipiec ???oba kraje jak róznica bardzo bedę wdzieczna za odpowiedź wacham się miedzy oba krajami wyjazd lipiec 2+ 1 - 3 lata dziecko może jakś mama sie wypowie , moze ktoś był w obu krajach bo jest takie powiedzenie [u]do Tunezji sie jedzie a do Egiptu sie wraca [/u]
    • Czy lepiej wybrać się gdzie indziej, zwłaszcza jeżeli nie ma sie zbyt dużo pieniędzy by zobaczyć wszystko od razu. A te dwa kraje mają ze sobą wiele wspólnego. Jak myślicie?
    • Byliśmy w sierpniu z 2 letnim dzieckiem tego roku w Tunezji. W czerwcu wybieramy się do Egiptu. Ciekawa bardzo jestem czy te kraje różnią się od siebie klimatem i kuchnią. W sierpniu w Tunezji spokojnie dało radę wytrzymać , wszyscy jednak piszą że lato w Egipcie jest strasznie gorące. Proszę o informacje od osób , które mają porównanie.
    • Co bardziej polecacie?
    • Na początku lipca wybieram sie na urlop. Nie moge sie zdecydować -co byscie doradzili Egipt czy Tunezję? Interesuje mnie aktywny wypoczynek -dużo zwiedzania, piękne widoki (robię zdjecia), pływanie, nocne życie. Nie należę do osob leżących plackiem na plaży. Zarówno w przypadku Egiptu jak i Tunezji mysle o wycieczce 7 dni zwiedzania + 7 dni wypoczynku. W przypadku Egiptu rozwazam rejs po nilu ze zwiedzaniem + wypoczynek w Hurghadzie, zas w przypadku Tunezji 7 dni objazdówki autokarem + 7 d...
    • ciekawe czy walki w Tunezji przeniosa sie na Egipt bo tu tez bezrobocie i bieda na potege,dzis w tvn tak dyskutowali wiec wakacje sie zaczna ciekawie.
    • Drodzy Forumowicze.Po spędzeniu cudownych wakacji w Sharmie w Club Faraana,postanowilismy zorganizowac wypad na Święta Bożego Narodzenia do Egiptu ,Tunezji lub Maroko na tydzień.Niestety nie moge natrafić na turnusy w żadnym BP.Jeżeli macie jakieś namiary ,to będę wdzięczny po stokroć.Pozdrawiam.
    • Piekne plaże,dobre piwo,najlepsze żarcie na świecie<ok.przesadziłem>,jedyny minus....oszukują na wysokoprocentowych.Nurkowie proszę to przemilczeć.....ale fale bywają fajne
    • o to jest pytanie ktore mnie nurtuje moze ktos odwiedził te dwa kraje i doradzi cos
    • Wybieram się w tym roku do Tunezji i zastanawiam się jakie są tam warunki i jacy ludzie? Czy trzeba się zaszczepić przed wyjazdem?
    • Pewnie każdy z Was marzy o urlopie w ciepłych arabskich krajach.Chcecie oderwać się od polskich,szarych problemów więc jedziecie na wakacje.Choć tam czasem zdarzają się przykre sytuacje. Można poradzić sobie z cieknącym kranem,psującym się zamkiem w drzwiach(idziesz do recepcji i prosisz o mechanika z obcęgami,śrubami i młotkiem), czy karaluchem wielkości palca wskazującego(zabijasz go butem),lub można wezwać swojego rezydenta-który uwierzcie mi-jest i tak zarobiony i aż wstyd pomyśleć,...
    • Już widzę jak tam bezpiecznie... A w razie czego ubezpieczenie obejmuje sprowadzenie zwłok do kraju?
    • Jaką wybrać wycieczkę. Coś na wzór 2 - dniówki w Tunezji - super sprawa!!!! Co byście proponowali. Słyszałam, ze jest ona połączona ze zwiedzaniem wioski i ? No własnie, co tam jeszcze są za atrakcje? Czy jest nocleg na pustyni? Gdzie najlepiej kupić wycieczkę? Jaki koszt? Nadmieniam, że Kair i Luksor mam zaliczony, a także Giftun, której nie wyobrażam sobie, aby ponownie nie zaliczyć. A może macie inne super wycieczki, godne rozpatrzenia. Będę w Makadi w lipcu.
    • Pomóźcie!! Może ktoś ma podobny problem? Nie chcę dopłacać do singla wolę wziąść więcej gwiazdek czy dokupić wycieczki ;) Urlop mogę wybrać po 15 października.. Jestem otwarta na propzycje. Sympatyczna podróźniczka. Piszcie.
    • Czy są jakieś ograniczenia na odprawie odnosnie zakupionego alkoholu i zabrania go do Egiptu.W zeszłym roku lecąc do Tunezji zabierali u nas wszystko powyżej 1 litra na głowę.
    • Wczoraj przed budynkiem rządu Egiptu podpalił się mężczyzna w protestując w ten sposób złe warunki życia czyżby kolejny kraj zalała fala protestów jak w Tunezji.
    • Witam. w tym roku mam ochote na wyjazd za granice pierwszy raz z cała rodzine moze ktos pomorze mi cos znalesc lub naprowadzic na dobry kierunek w sprawie dobrego biura ,dobry hotel i niskiej ceny wszystkie oferty które znalazłam to granica7000zł.Moja rodzina to 2 osoby dorosłe, 13 letnie dzieckoi drugie dziecko 21 miesiecy powiedziano mi bym leciała na poczatku czerwca przed ur drugiego dziecka wtedy nic nie zapłace. prosze o pomoc dziekuje z góry moze byc Tunezja ,Egipt, Turcja
    • Zastanawiam się nad wyjazdem do Tunezji lub do Egiptu, ale nie interesuje mnie nurkowanie a piaszczyste sliczne plaze :) gdzie są takie? :D
    • czy ktos kozystał z usług biura Oasis Tours ,ogladajac wycieczki do Hurgady maja dosc atrakcyjne ceny .co sadzicie o tym i czy warto brac to biuro pod uwage,Dziekuje za opinie i serdecznie pozdrawiam
    • Ostatnio na imprezie rodzinnej padło pytanie gdzie w tym roku jedziemy na wakacje. Padła odpowiedź Egipt. Na słowo Egipt padło "super" z małym przekonaniem, ale najbardziej mi się podobały dyskusje osób, które w ogóle nigdzie nie wyjeżdżają i powiedzmy sobie są trochę ograniczone(np. każdy student to narkoman :)-twierdzenie wujka po zawodówce). A więc niestety nie wrócę z Egiptu bo mnie terroryści napadną i zabiją :), Egipt jest przereklamowany więcej zabytków i piramid jest w Tunezji:)...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się