Forum Turystyka Europa Grecja i Cypr
ZMIEŃ
      tunezja

tunezja

(8 wyników)
    • Nie bylam jeszcze ani w Tunezji, ani w Grecji. Jade pierwszy raz z 7 letnim dzieckiem. I mam do wyboru Tunezje albo Grecje. Oprocz lezenia na plazy chcielibysmy jeszcze troche pozwiedzac. Co polecacie?
    • Witam wszystkich podróżników i proszę o opinie! W połowie września chciałabym wybrać się na 2-tygodniowy wypoczynek. Wraz z mężem i 6-letnią córeczką chcielibyśmy odpocząć, troche poleniuchować, pobawić się wspólnie ( pewnie podczas animacji?), troche pozwiedzać i nasycić się obcą kulturą. Zastanawiam się tylko co wybrać: Tunezję (np. hotel Ruspina ze ScanHoliday) czy Grecję ( gdzie?)? Bardzo proszę o opinie i wszelkie informacje! Z góry dziękuję!
    • Jest nas 4 osoby i jesteśmy rozdarci miedzy Rodos a Tunezja...
    • Zawsze wybieralam Grecje, bylam tam .. 11 razy! Kocham Grecje, ale niestety- w tym roku wybor padl na Tunezje... Czuje sie jak zdrajca. Powod? Lece z malenkim dzieckiem i chce leciec z mojego miasta, a wszystkie destynacje rok po roku sie powtarzaja i w kazdym miejscu bylam juz min. po 2 razy...
    • Witam zastanawiam sie nad wyjazdem do Grecji w te wakacje. Chciałabym wiedziec ile wynosi polecane kieszonkowe na 2 tygodniowy pobyt. Wybrałabym hotel z opcja HB i nadmiernie nie saształa kasą :) Tak sie zastanawiam czy wyjdzie znacznie drożej od Tunezji...Z góry dziękuje za podpowiedzi :)
    • Jakie biuro polecacie?
    • Czy ktoś korzystał z usług biura OASIS ?, maja miedzy innymi w ofercie Kretę i zastanawiam sie nad ich propozycją. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi.
    • ... co mam zabrać? Kiedyś będąc w Tunezji miałem w zanadrzu świetny lek przeciw w/w objawom. I miałem niestety okazje sprawdzic jego skuteczność. Ale zapominiałem jak sie nazywa, wydaje mi sie tylko że był francuski (?!). Zresztą przepisał mi go lekarz - arab, a wiec gość dobrze zorientowany, jesli chodzi o tamten klimat. Prosze więc forumowiczów o wskazania co zabrać, równiez leki receptowe. Wyjeżdżam za 2 tyg. do Turcji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się