Forum eDziecko eRodzice emama
ZMIEŃ
      tunezja

tunezja

(4 wyniki)
    • Co roku dochodzi jakieś państwo lub region do listy miejsc, w które lepiej się nie wybierać. Teraz dołączyła Tunezja, dla zwykłego śmiertelnika, który nie śledzi ściśle wszystkich wiadomości politycznych wiadomość mocno zadziwiająca. wiadomosci.onet.pl/blogi/blogi-publicystow/tunezja-koniec-afrykanskiej-bajki,6752344,420001601,blog.html Strach poza Europę wyjeżdżać? Albo państwo się robi niestabilne pod względem bezpieczeństwa, albo padają biura podróży.
    • Moja kochana mama chce mnie zabrać do Tunezji, (proszę o opinie ) ja się boje bardzo latać, bo nigdy nie leciałam , i pytanko zaryzykować??Bo warto czy zmienić na Włochy( byłam już) lub Grecje , Ateny, Rodos.a może Sardynia lub Korysyka?? Doradżcie proszę i podzielcie się opiniami...wyjazd tylko my dwie ..:)))
    • Dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu. We wrześniu mamy jechać na wczasy do Egiptu. Wyjazd dla calej mojej rodziny czyli ja mąż i dwoje dzieci (15 lat i 2 latka)jest całkowicie sponsorowany przez klienta mojejgo męża w ramach wdzięczności. Jewgienij pochodzi z Ukrainy i jak przyjeżdża do Polski to mój mąż zajmuje się nim dosłownie przez 24 godz. Przyjeźdża do nas bardzo często więc postanowił zabrać swoją rodzinę z Ukrainy (żonę i dziecko 4 l.) oraz nas. I teraz dylemat ...
    • Umówiliśmy się ze pojedziemy ja maż i koleżanka z chłopakiem do Tunezji. Zaczeliśmy załatwiac paszporty (koszt) ja i mąz, oni mieli paszporty pozniej załatwiac, wkońcu było jeszcze ponad 2 miesiace. Mielismy na drugi dzień wpłacic rezerwację, oni mieli dać mi pieniądze. No i umówiliśmy się ze ja dzis zarezerwuję a ona mi zwróci, bo było bardzo tanio a oferta następnego dnia traciła ważnośc. A wiec następnego dnia pojechałam do biura i nagle telefon, dla nas nie rezerwuj bo my nie m...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się