urlop

(20 wyników)
  • jw., pamiętajcie, że do cen które negocjujecie z właścicielami pensjonatów, pól namiotowych, hoteli bedziecie musieli dodać opłaty za mandaty - przekroczenie prędkości (w moim przypadku aż o 10 km/h!!!) i wierzcie mi bardzo dużo ludzi dostaje takie mandaty a potem ich kasa zasila niekiedy nawet w 80% budzety takich "prężnych i dbających o bezpieczeństwo gmin"; gminy nadmorskie z województwa zachodniopomorskiego słyną z tego na całą Polskę; prowadzą bowiem taka " polityke" łapania kierow...
  • Witam. Gdzie najlepiej i najtaniej spędzić urlop w Polsce. Preferuje wypoczynek nad wodą.
  • Duńczyk, Francuz i Szwed, jadąc na wakacje, pakują do bagażnika namiot. Polacy szukają hoteli i pensjonatów. W pierwszym tygodniu wakacji - zaskakujące dane Eurostatu. www.emetro.pl/emetro/1,85648,8070200,Urlopom_w_namiotach_mowimy_nie.html
  • Witam, mieszkam w Warszawie i chciałbym wyskoczyć z dziewczyną na kilkudniowy urlop. Gdzie jechać? Nie mam samochodu, więc w grę wchodzą tylko pociągi ew., pekaesy Też zbyt wiele kasy nie mogę na to przeznaczyć. Myślałem o Krakowie. W grę też wchodzi Zakopane. Jeziora? Może moglibyście mi polecić jakieś inne fajne miejsca. Super byłoby pojechać np. w przyrodę, ale tu już sam nie wiem – Mazury, Białowieża. Czy w okolicach Warszawy sa jakieś przyjemne miejsca, jeziora, etc? ...
  • Witam. Planujemy jechać na urlop w Tatry. może ktoś mógłby polecić fajne niedrogie miejsce na nocleg. Dużo ogłoszeń, ale opinia osób które już były bardzo by się przydała. Nigdy nie byłam w górach wysokich więc może ktoś jeszcze podpowie jaki strój obowiązuje o okresie połowy kwietnia, ewentualnie co warto ze sobą zabrać, oprócz takich podstawowych rzeczy. Dzięki z za podpowiedź.
  • Urlop(13)

Witam forumowiczów! Szukam dobrego ośrodka w rejonie Mazur czy ktoś może mi coś polecic? Na początku maja byłem z rodziną już w Kotlinie Kłodzkiej i przekazuję informację że jest to wspaniałe miejsce do aktywnego wypoczynku tz. spacery, rower itp. Spaliśmy w Kudowie Zdrój (ładne uzdrowisko, widac że dużo się tam zmieniło na lepsze) dokładnie w Willi SPA SCALIANO i z czystym zumieniem mogę polecic to miejsce- przede wszystkim miła i kompetentna obsługa, bardzo dobre wyżywienie i warunki...
  • witam...w tym roku urlop wypada mi na pierwszą połowę listopada - :-( - i wciąż nie wiem co z nim zrobić...o wycieczce w regiony gdzie jest ciepło nie ma mowy...zostaje Polska i nadzieje na to , że podpowiecie gdzie można spędzić te 14 dni...ciekawie , aktywnie , z wieloma ciekawymi miejscami do zwiedzania...
  • W ubiegłym roku spędziłam urlop na Suwalszczyznie, było wspaniale, ta dzika przyroda, lasy, jeziora, przyjazni ludzie - zwolnione tempo życia. Mówi się że są to zielone płuca Polski - koniec z wyjazdami za granicę, czas na wspaniały wypoczynek.
  • Mam tydzień wolnego i jade sam odpocząć. Gdzie jechac i co z noclegami dla singli? Pomóżcie , kazdy pomysł na wagę złota. Paweł
  • Witam, zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich, którzy spędzili urlop lub weekend w jakimkolwiek klasztorze w Polsce, o podzielenie się opiniami na temat tej formy wypoczynku. Dziekuję serdecznie i pozdrawiam:)
  • Szukam domku letniskowego dla 2 do 4 osób w grzybnej okolicy. Planujemy wakacje w I połowie sierpnia. Cudownie by było jakby się jeszcze jakaś rzeczka lub jeziorko znalazło w okolicy. To taki pomysł gdyby grzyby nie dopisały.
  • Witam. Jestem studentem.W tym roku bronię pracy dyplomowe. Od 5 lat nie byłem na wakacjach.Planuję gdzieś pojechać z dziewczyną.Chcę jednak aby było to jakieś w miarę spokojne miejsce(nie mam ochoty na wyjazd nad morze-za dużo ludzi,za dużo snobizmu).Myślę o wyjeździe do jakiejś miejscowośc nad jezioro albo w góry.Pragnę wyciszenia i kontaktu z naturą.Może być jakaś agroturystyka. Proszę o jakieś namiary
  • Witam Szukam jakiegoś pomysłu na spędzenie 2 tygodni z córką (14 lat) w drugiej połowie sierpnia. Mąż niestety nie będzie miał urlopu, więc muszę sama coś zorganizować - nie lubię rozwrzeszczanych kurortów, ale nie chciałabym żeby córa mi się zanudziła. No i nie będę miała samochodu.
  • Jestem z Krakowa. Wybieram się na Warmię i Mazury. Jest tam ogromna ilość zamków i miast , które warto zwiedzić. Niestety nie dysponuje tak czasem , więc chciałabym zwiedzić to miasto , które jest jeszcze nie tak znane jak inne i nie tak popularne. Słyszałam , ze Morąg jest miastem ciężkich murów, miastem widmem i otoczone nicią tajemniczości. Sama nazwa miasta brzmi groźnie i twardo. Nie zachęca do zwiedzania. Jak myślicie ? Może obrać inne miejsce na urlop. pozdrawiam życząc wszyst...
  • Witam wszystkich, zastanawiam sie gdize mozna by było pojechać na urlop w ostatnim tygodniu października, nie mam pomysłu, więc za wszelkie bedę bardzo wdzięczna
  • Domek campingowy w miejscowości nadmorskiej ,dla 4 osobowej rodziny w w miesiącu lipcu na dwa tygodnie. Oczekuje na oferty .
  • Witam. Bardzo proszę o pomoc. Okazało się kilka dni temu, że mój urlop niestety wypada od 30-31 lipca do 6 sierpnia. Niestety niewiele mi dni zostało, a gdzie nie dzwonię, to albo nie ma miejsc, albo pies (posokowiec bawarski - 30kg) za duży... Czy ktoś może polecić mi jakieś przyjazne miejsce w Polsce? Szukałam w wielu miejscach, jednak jak mówiłam, mało czasu pozostało. Z góry dziękuję za pomoc. Co do kierunków - jesteśmy z Wrocławia, a chcielibyśmy pojechać najchętniej w Bieszczady,...
  • Witam Wpadlem na pomysl aby w tegoroczne wakacje spedzic m.in podrozojac sciana wschodnia gdyz te tereny sa salbo poznane przeze mnie. Start w Augustowie zakonczenie w Bieszczadach. Czy ktos pokonywal podobna trase. Co do transportu to bede sie poruszal samochodem. Czy warto wogole sie na to porywac???Jak z noclegami pod namiotem w tamtych okolicach???Pozdrawiam Tomala
  • Szukam miejsc w Polsce gdzie mogłabym ja a przede wszystkim moja córka zobaczyć jak się piecze chleb, wyrabia masło, doi krowę....itp. szukam miejsca spokojnego (agroturystyka), najlepiej 'na końcu świata', gdzie gospodarze mają sporo zwierząt i można biegać boso cały dzień. Może ktoś z Was zna takie miejsca (mogą to być też specjalne warsztaty, słyszałam ze czasem cos takiego jest organizowane, ale nie wiem gdzie) pozdrawiam serdecznie:) Ania ps. najlepiej w małopolskim, ...
  • moze nam ktos zyczliwie swoje doswiadczenia przekaze - poradzi,odradzi. Chcemy z naszym maluszkiem wspolny pierwszy urlop. Ktos ze znajomych doradzil Lebe - ze wzgledu na morze i jeziora i mikroklimat. Ze wzgledow finansowych i spokoj i nasze pracowe obowiazki chcemy 2 tygodnie w drugiej polowie czerwca przeznaczyc na ten urlop.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się