Forum Turystyka Europa Włochy
ZMIEŃ
      urlop

urlop

(18 wyników)
    • witam - wybieram sie do wloch samochodem 20 sierpnia i mam pytanie - czy po pierwsze rzeczywiscie wlosi to sami oszusci - bo takie opinie sie tu na forum czesto pojawiaja, po drugie - czy jest niebiezpiecznie, po trzecie czy jest drogo, a po czwrate co z baza noclegowa - mam na mysli prywatne kwatery (jaka cena?). Za wszelkie pomocne wskazowki bardzo dziekuje - a moze jakies miejsca godne polecenia?
    • hej mam 35lat jestem osobą niepalącą i szukam koleżanki na wspólny wyjazd-wycieczkę do Włoch-trochę zwiedzania, trochę odpoczynku w miesiącu czerwcu 2010r.
    • Całe dwa tygodnie w lipcu :). Tydzień na plaży, tydzień zwiedzania. Będę wdzięczny za wszyskie informacje. Co naprawdę warto zobaczyć, zwiedzić, a co sobie odpuścić.
    • Byliśmy w Loano kilka razy ale zawsze w ośrodku Loano2. Teraz chcielibyśmy wynająć w Loano mały domek najlepiej 2 pokojowy z tarasem lub ogródkiem. Przeszukałam ileś stron i nic albo kiepsko szukam :) Na Sardynii pełno jest takich ofert i super jest takie nie zobowiązujące lokum. Czy ktoś może mi pomóc ???
    • Witam. Szukam informacji na temat wypoczynku w okolicach Neapolu, a konkretnie właśnie w Castel Volturno, dokąd wybieramy się samochodem na początku września. Jaka woda, jakie plaże, ceny oraz inne przydatne informacje. Jedziemy tam pierwszy raz. Apartament znalazłem w intwernecie leży przy ul. P.Caldara. Pozdrawiam i liczę na pomoc.
    • Czy ktoś tam był i ma jakieś wrażenia do przekazania?
    • Witajcie!Czy moglibyscie mi poradzic czy w I polowie sierpnia warto jechac do toskani.Czy nie jest za gorąco?,czy sa juz jakies owoce? Niestety tylko w tym okresie moge dostać urlop i niewiem czy warto tam jechac w tym okresie.Z góry dziękuje.
    • Witam, Planuję urlop w czerwcu 2010 z dojazdem własnym we Włoszech.Interesują mnie dwie lokalizacje Toskania lub Kalabria. Bardzo prosze o polecenie ciekawych hoteli ***+ i wyżej w tych regionach. Pozdrawiam
    • Moi drodzy, czas zacząc myślec o urlopie. Może dzięki temu zima szybciej się skończy:) Planujemy spędzic dwa tygodnie nad morzem na południu kraju. Myślę o okolicach Bari, albo region Basilicata. Czy ktoś był tam i chciałby podzielic sie informacjami? Baza noclegowa? ciekawe msca do zobaczenia? mnogośc turystów? temperatury? ceny? Będę b. wdzięczna. pozdrawiam. beata.
    • wyjazd 25.06 na 2 tygodnie
    • Witam, W lipcu wybieram sie samochodem na dwa tygodnie na poludnie Wloch - dwa lata temu bylem na Gargano, teraz zamierzam zjechac nizej - Sycylia,Neapol, Capri. Prosilbym Was o rady nt wyboru miejsc ktore trzeba zwiedzic. Moze jakies sugestie dla zmotoryzowanych? Dziekuje za wszelkie informacje
    • Jadę nad Adriatyk 24 czerwca i boję się że będzie deszczowo. Ja to mam pecha. Zawsze co roku nad polskim morzem mam 3/4 deszczych dni.Chyba przyciągam chmury za sobą.
    • Witam, moze ktos z Was byl juz we Wloszech i moze podac namiary ( najlepeieje stronka www zeby mozna bylo zobaczyc obiekt ) na jakis milutki apartamencik we Wloszech ? Basen tez mile widziany :-) wybieram sie z moja druga polowka we wrzesniu Pozdrawiam i czekam na jakies sugestie papa
    • Co myslicie, czy to dobry pomysł?W grę wchodzi tylko sierpień, więc jesli nie Toskania, to co polecacie ewentualnie?
    • czy boicie sie ewentualnego odwetu Kadafiego na Włochach? Myslicie o weryfikacji planów wyjazdów z tego wzgledu? I do osób tam bedacych na stałe - jakie sa w zwiazku z tym nastoroje na miejscu?
    • Italia(4)

Witam, chcialabym sie podzielic z wami moja radoscia. Juz za trzy tygodnie o tejporze bede w NEAPOLU na moich cudnych wakacjach. Zobaczyc chce Neapol, Pompeje, Capri, Herkulanum. Dodam, ze w Pompejach bede drugi raz - pierwszy bylam jako pilotka z grupa a tym razem jade tamn by poczuc ta atmosfere. nie oczekuje ze bedziecie pisac mi co zwiedzic, ale chcialam sie komus pochwalic. To bedzie najlepszy urlop w moim zyciu. Mysle. Acha a pierwsze dwa dni spedze je na Sycylii. Kochana wyspa po...
    • Ciekawi mnie dlaczego wybieracie campingi? Tylko dlatego, że jest taniej? Atrakcyjniej? Wakacyjniej? Ile was kosztuje pobyt dla dwóch osób przez 2 tygodnie + jedzenie, rzeczywiście wychodzi taniej niż w hotelu z HP?
    • Planuję urlop pomiędzy 07.08.05 a 16.08.05 czy ktoś zna może jakieś wolne miejsca o charakterystyce jak w temacie w górnej części Włoch? Interesuje nie do max 500 km od granicy Austriackiej. Będę wdzieczna za pomoc - bo oczywiście urlop u mnie to szczególna sytuacja i nie miałam możliwości go wcześniej zaplanować. Magda

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się