Forum Turystyka Europa Hiszpania
ZMIEŃ
      urlop

urlop

(14 wyniki)
    • Proszę o pomoc w doborze miejsca na urlopw Hiszpaniii z 2 maluchów 5 i 3 latka. Urlop chcemy spędzić w czerwcu 2008 roku - 2 tygodnie. Nie znam Hiszpanii i nie wiem co wybrać... tak żebym nie zbankrutowała.. ;)
    • Cales de Mallorca Chciałbym rozpocząć wątek o tej miejscowości. Jadę wraz z rodziną na urlop do hotelu Maria Eugenia. Każda informacja od osób które były w tej miejscowości będzie cenna. Rozpocznę od tego co wiem: - jest to mała miejscowość (choć nie wiem jak mała) - pogoda: www.zoover.pl/hiszpania/majorka/calas-de-mallorca/pogoda - jedyna kamerą którą na razie wyszukałem (z fascynującym widokiem ;-): www.a2zmallorca.com/detail/2500.htm - są w miejscowości bankomaty Inform...
    • Mam zamiar spędzić kilka dni urlopu w Gironie (lata tam WIZZAIR z Katowic). Czy zna ktoś te okolice? Szukam jakiegoś noclegu. Znalazłem coś na ten temat w necie ale wolałbym jeszcze to obgadać z kims obeznanym z okolicą. Nie chcę lecieć na tzw. pałę.
    • Witajcie, na stronie o hotelu na Majorce, do którego się wybieram na urlop znalazłem info, że do kolacji obowiązuje strój formalny? Co to właściwie oznacza: nie wolno chodzić w klapkach na kolację, czy może trzeba mieć po prostu długie spodnie? Pierwszy raz się z tym spotykam i proszę o rady...
    • Wybiram się z paczką na tydzień do Calpe. Mam pytanka. Czy prócz pływania będzie tam co robić. Czy nie wyskączą nam jakieś nie miłe niespodziankitypu wichure itp. Pozdrawiam. Dzięki A może ktoś proponuje jakąś inną mieścine. Ja sam znalazłem to na interhome, a innych stronek nie znam, a hawiera miała być tak na 12 os. The Saint Poznan
    • Witam!!! pragne poinformowac wszystkich ktorzy wybieraja sie do Xaine Park, a marza o wypoczynku, ze spotka ich zupelnie cos innego, tzn: tysiace nastolatkow z calej Europy,ktorzy zerwali sie chyba starym ze smyczy i pragna nadrobic stracone balangi i tak dalej........Jeden huk i nic wiecej!!! ja wypoczywam teraz w domu, po urlopie w Lloret.
    • Cześć forumowicze. Baba mi się martwi czy w tym hotelu w wyposażeniu pokoju jest suszarka do włosów i swobodny dostęp do żelazka - może ktoś był i wie? (wolę się upewnić niż potem pół urlopu słuchać dąsów że czegoś nie wzięła a ja nie stanąłem na wysokości zadania...) Proszę!!! A... i może w ogóle coś więcej o tym hotelu: czego się spodziewać,jakie żarełko,co do zwiedzania...(jedziemy w październiku
    • moze apartamenty, lub bungalony, ktos byl i moze cos polecic sprawdzonego, jak z wyzywieniem, czy codziennie w lokalach wyzywienie nie przewyzszy zorganiazowanego pobytu, czy warto bez biura podrozy, wiadomo koszty, myslalem rowniez o samolocie, jakimi liniami najtaniej?
    • Ostatnie porady, co ze soba zabrac, czego nie zabierac? Jakie ubrania, reczniki, buty? jak wyposazone sa hotele itd... sam juz nie wiem co brac? Pytanie drugie jak to jest z bagazami? Rozumiem ze walizka na osobe i 20kg, a czy sa jakies ograniczenia gabarytowe? A podreczny 5kg, a jakie wymiary i czy mozna miec jakas torbe i torebke damska, czy torebka to juz koniec? czy aparat foto np tez moze byc oprocztorby??? Zakrecony jestem juz, dzieki jakby co? Mariusz
    • Będę spędzać urlop na Costa Brava, chciałabym przy okazji zahaczyć na jeden dzień o Francję. Prawdopodobnie nie będę wynajmować samochodu. Czy można dojechać do Francji (i do jakich miast/miasteczek)komunikacją publiczną z któregoś z miejsc na Costa Brava?
    • Planuję wakacje z rodziną na Teneryfie. Z zaciekawieniem ogladam hotele Riu: Arecas oraz Palace Tenerife - Costa Adeje (biuro TUI). Czy ktoś z Państwa był w tych hotelach? Bedę zobowiazany za informację. dziekuję Piotr krosnicki@mp.pl
    • Wybieramy sie z chlopakiem w marcu na wakacje, z ofert biura podrozy wybralismy te dwie oferty i nie potrafimy zdecydowac do ktorej miejscowosci lepiej jechac. Czy ktos moze poradzic, bede wdzieczna za wszystkie komenatrze.Dziekuje
    • Zamierzam spedzic wakacje w Cala Ratjada w hotelu S'Estrador z EccoHoliday. Proszę o poradę czy to właściwy wybór miejsca, hotelu i biura.
    • Wybieram się autem na zwiedzanie Hiszpani (wrzesien): tydzien dojazd + zwiedzania Barcelony, Madrytu.....; tydzień - pobyt w na południu Hiszpani; tydzień powrót + tez zwiedzanie fajnych miejsc. Jak jest z bezpieczeństwem w duzych miastach, szczególnie chodzi mi o auto z rejestracja nie hiszpanską (czy trzeba zostawiac na strzezonych parkingach podczas zwiedzania, czy wystarczy gdzies na chodniku....?). Chcemy sie zatrzymywac na campingach. Jak jest nastawiona do cudzoziemców-...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się