Forum Turystyka Europa Turcja
ZMIEŃ
      urlop

urlop

(20 wyników)
    • Czy mieliscie problemy zdrowotne zwiazane ze spozywaniem potraw i piciem wody? Niektorzy twiedza ze nie nalezy jesc surowych owocow i pic zwyklej wody,a najlepiej odzywiac sie tylko w hotelu.Zawsze na dotychczasowych urlopach chodzilam do barow czy restauracji aby sprobowac regionalnej kuchni,a przy okazji przyjrzec sie tamtejszym zwyczajom.Uwielbiam kupowac owoce czy smakolyki na bazarach.Ciekawa jestem jak to wyglada w Turcji.A moze moglobyscie mi cos ciekawego polecic?
    • Witam serdecznie wszystkich globtroterów. Postanowiliśmy, wraz z moją królową małżonką, spędzić przyszłoroczny urlop w Turcji. Nasze wymagania to 3 - 4 gwiazdkowy hotel z własną piaszczystą, plażą. Mile widziana jakaś większa miejscowość w pobliżu. Planujemy urlop w czerwcu przyszłego roku, w wymiarze 14 dni, w opcji HB. Chcieliśmy w trakcie coś zwiedzić. Planując wcześniejsze urlopy zawsze opierałem się na opinii ludzi tu piszących i nigdy się nie zawiodłem. Wobec powyższego, bardzo...
    • Proszę o sugestie osoby, które były w tych krajach. Gdzie lepiej spędzić urlop na przełomie września i października. Chciałbym poleniuchować na plaży i zaliczyć ze dwie wycieczki zwiedzając ładne miejsca. Wyjazd na 7 dni nie drożej niż 2000zł za osobę. Czekam na subiektywne odczucia.
    • Planuję wybrać się do Turcji na 2 tygodnie we wrześniu. Generalnie chcę wypocząć, ale i trochę pozwiedzać. Na pewno chcę zobaczyć Pamukkale. Mam w związku z tym pytanie, którą miejscowość wybrać, żeby można było się w stosunkowo krótkim czasie dostać do Ppamukkale (wykupię jakąs wycieczkę). Bo ja kompeltnie nie wiem, które miejsce jest warte spędzenia w nim 2 tygodni:)
    • Witam wszystkich! Za dwa tygodnie wybieram sie do Marmaris do Hotelu Sun Love..i mam pytanie jak tam jest ? czego mam sie spodziewac ? no i czy dobrze wybrałam..prosze o szczera odpowiedz:)
    • Czy opłaca się lecieć na tydzień, skoro dwa dni mogą być ucięte na podróż? Zostaje 5 dni, malutko!!!!
    • Może ktoś wrócił z hotelu Venus i może podzielić się wrażeniami z pobytu, jestem ciekawa czy mozna spędzić tam miło urlop.
    • Witam wszystkich! Za tydzien wybieramy sie z ponad trzyletnia corka na Riwiere Turecka. Bedzie wobec tego nagla zmiana klimatu: ponad 20 °C roznicy i inna wilgotnosc. Mam pytanie do bardziej doswiadczonych osob. Czy mozna w jakis sposob pomoc dziecku, jakies preparaty... na co zwracac uwage, zeby urlop nie okazal sie lecznica...?:) Dodam, ze od tygodnia jestesmy obie z corka przeziebione - to powinno przejsc ale organizmy bedziemy miec lekko oslabione.
    • Dzisiaj dostałam bilety i przyznam się, że trochę się zaskoczyłam. Liczę te doby w hotelu i ciągle mi wychodzi niecałe 6 i pół dnia. Co tak naprawdę kupujemy? Czy lot samolotem, odprawa i droga do hotelu liczy się już do czasu 7-dniowego urlopu? Rozumiem, że obsługa musi posprzątać pokoje, ale 12 (a nawet 15) godzin krócej? Tego się nie spodziewałam. Ale może tak mają wszyscy a ja się czepiam? Kurcze! Może ja po prostu źle liczę? Wylatujemy dnia 07.07 o godzinie 6.30. Licząc czas lotu, odpra...
    • Wybieram sie z rodziną 21 04 do tego hotelu proszę o informacje na co sie szykować? :)
    • Prosze doradzcie, ktory hotel lepszy dla spedzenia urlopu. Jedziemy z synkiem, zalezy nam na dobrym wyborze. Dziekuje!
    • Witajcie poszukuje osoby na wyjazd do Turcji, w celu dołączenia do pokoju. Nie mam jeszcze wykupionej wycieczki. Jeżeli jest ktos zainteresowany piszcie i zadawajcie pytania. Pozdrawiam
    • witam wszystkich na forum, jestem ciekaw jaka jest pogoda w Turcji na początku października, nie byłem jeszcze w tym kraju i nie mam pojęcia jak to wygląda, czy jest ciepło w nocy czy pada deszcz i takie tam podobne, wszystkie serwisy podaja odmienne warunki pogodowe jes;li chodzi o pazdziernik temperatury potrafia różnic sie o kilka stopni więc cieżko jest ocenić jak jest w rzeczywistości z góry dziekuję za odpowiedź
    • Hotel "Water Planet" to porażka... nie jestem jakas wybredna , ale parę słow trzeba o tym napisac, by uprzedzić innych co ich tam moze spotkac... czyli: brud, bałagan, nie zawsze działająca klimatyzacja,gamoniowata obsługa hotelu, leniwe sprzątaczki, hałas , wrzask i brak możliwości by tam wypocząc w czasie urlopu... Natomiast szczerze polecam Turcję jako kraj do zwiedzenia.Uwazam ze jest w miarę czysto, drogi o niebo lepsze niz u nas a widoki zachwycą każdego...
    • Witam. 22 sierpnia jade do hotelu Santana z dwojka dzieci 3 i 9 lat na dwa tygodnie. Jest to moj pierwszy wyjazd na wycieczke zagraniczna. Nie wiem czy mam zabrac ze soba np. zelazko, czajnik, jakies kubki? Jak wyglada sprawa prania i proszku do prania? Czy na plaze moge zabierac reczniki hotelowe?itd. Bede wdzieczny za jakies cenne uwagi.
    • lecimy 28.06 i czekamy na opinie o tym hotelu.Za kazda bedziemy wdzieczni.
    • inny kierunek!!!!!!!!!!!! Robimy zwrot o 90 stopni w lewo, coś koło tego..... Napiszcie czy Wasze biura też Wam na to pozwoliły.
    • a dokladniej jego okolice. Teraz sobie wymyslilam, ze jednak moze tam, bo w sumie do Efezu w miare blisko podobnie ma sie rzecz Pamukkale a i innych rzeczy dookola tez troche. Tylko teraz nie wiem ktora z malych miejscowosci na polwyspie wybrac. Pasowaloby mi Bitez bo w miare blisko do samego Bodrum, ale podobno ciut ladniejsza plaza jest w Yalikavak, to z kolei juz ok 20 km od Bodrum, no i podobno malutka wioseczka... czyli co totalna dziura??? ja wiem ze juz nudze troche bo jak mozna ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się