urlop

(4 wyniki)
  • Na urlop wybieram się na początku sierpnia, nigdy nie byłam na Wyspach Kanaryjskich, do tej pory odpoczywałam tylko w Turcji. Mam kilka pytań: czy dla pań sprzątających zostawia się drobny napiwek na poduszce? Czy można kupić parasole od słońca na miejscu (cena?)? Jak się wypożycza samochód? Czy są komary? Będę przybywała w hotelu Barcelo Castillo Beach Resort, może ktoś był tam ostatnio i podzieli się swoimi wrażeniami (jakość posiłków, sprzątania?). Na jakie wycieczki (Itaka) warto pojechać...
  • jak bezboleśnie dotrzeć na Gomerę nie tracąc na to 2 dni urlopu???? wyszukiwarki połączeń pokazują loty trwające po 23-25 godzin na Teneryfę + czekanie do rana + przesiadka na prom/samolot... koszmar jakiś!!! jak tam być najszybciej? z jaką ceną musimy się liczyć???
  • Planuje wylot w sierpniu 2009 na Kanary z rodziną (2 dorosłe + 2 dzieci 4 i 7 lat). HB lub ALL na 2 tygodnie. Czy zmieszcze sie w 10 tys.? Ile płaciliście za wyjazd i z jakim biurem? Bede wdzięczna za info...
  • Kto zna to miasto ? Większość hoteli jest na południowym wybrzeżu i trudno znalezc jakieś opinie o Puerto de la Cruz. Mnie kusi bliskość loro park, ogród botaniczny, no i podobno ta część wyspy jest ładniejsza i bardziej zielona niż południe. Czy to prawda ? A jak z pogodą we wrzesniu ? Będę edzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam, M.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się