urlop

(30 wyników)
  • Ktoś się mnie ostatnio pytał, kiedy warto zacząć się rozglądać za tanimi lotami, wygląda na to, że na 2015 r. warto już dziś. Mimo że jeszcze nie mamy ostatecznej listy tras do Grecji i na Cypr na 2015r (mam nadzieję), fajne ceny pojawiają się już z rocznym wyprzedzeniem. Przykłady: Cypr od 236 zł RT: www.fly4free.pl/forum/wizz-warszawa-larnaka-cypr-iv-x-236-40-300-40-zl-rt-z-wdc,231,55032 www.fly4free.pl/tanie-loty-na-cypr-z-warszawy-od-300-pln-lato-2015/ Korfu od 400 zł: www.fly4fre...
  • Rozpoczął się nowy rok a razem z nim dostaliśmy nowe możliwości bezpośredniego podróżowania tanimi liniami do Grecji i na Cypr. Po tym jak w tamtym roku Ryanair latał dwa razy w tygodniu z Wrocławia do Chanii na Krecie i z Krakowa do Paphos na Cyprze mamy kilka nowych połączeń. Ubiegłoroczne trasy zostały utrzymane, tak więc z Wrocławia do Chanii (w ubiegłym roku najtaniej było za 122zł RT (tam i z powrotem) polecimy w poniedziałki (wyloty 17:45 – 21:35, powrót 22:00 – 23:50) i pi...
  • W lipcu będę w Tsillivi 2 tygodnie. Na które wycieczki się bardziej nastawić? Które są godne polecenia a które może? mniej. Czy można patrzyć takimi kategoriami? Czy rezerwować u rezydenta czy szukać w lokalnych biurach? Za każde podpowiedzi będę rada! Pozdrawiam
  • Witam serdecznie, zmęczeni bardzo intensywnie spędzanymi urlopami postanowiliśmy odpocząć na jednej z greckich wysp. Mimo, ze preferujemy wyjazdy zorganizowane na własną rękę to po raz pierwszy prawdopodobnie zdecydujemy się na wczasy z biura podróży. O dreszcz przyprawiają nas turystyczne molochy, betonowe kurorty i plaże zatłoczone ponad miarę turystami. Gdzie można odpocząc z dala od tego?? Czy ktoś może mi polecić wyspę, a jeszcze lepiej hotel na niej, na której będzie w ...
  • Witajcie, jestem zaprawiona w samodzielnym organizowaniu sobie wakacji. Byłam już w Chorwacji, Paryżu, Rzymie, nad Balatonem. Bilety na samolot, wynajęcie kwater...wszystko we własnym zakresie. Chciałabym także wybrać się do Grecji..na którąś z wysp. Co polecanie? I jak na własną rękę tam dotrzeć? Jakie linie tam latają (najlepiej tanie linie lotnicze)? I czy jest możliwość wynajęcia kwater na miejscu? Nie chciałabym przepłacać biurom turystycznym za zorganizowanie wyjazdu, bo większą saty...
  • Mam voucher 10 tys. na wczasy w Europie. Myslalam o Grecji, Włoszech albo Hiszpanii. Wybieramy sie z mezem w II polowie maja. Razem z nami jedzie 1,5 roczna corka. Pierwszy raz wybieram sie z biurem podrozy (preferuje turtystyka aktywna), ale darowanemu koniowi sie w zeby nie zaglada. Szukam fajnego/ wypasionego hotelu, z wersja All Inc., z malym basenem dla dzieci, placem zabaw itp., tak, zeby dziecie mialo troche rozrywki. Chcialabym wydac ok. 9 tys., a reszte przeznaczyc na...
  • Witam serdecznie. Planuję pod koniec sierpnia polecieć na którąś z wysp. Lecę sama z 8-letnim dzieckiem, więc zależy mi na miejscu spokojnym, z dobrą infrastrukturą, ładną plażą. Proszę o podpowiedź, gdzie, do jakiego hotelu i z jakim biurem najlepiej lecieć?
  • Hotel Iberostar Kipriotis Panorama, w pełni polecam, super jest :), cudny widok na wybrzeże tureckie z balkonu, świetna obsługa, jedzonko, basen, blisko przystanek, wypozyczalnie rowerów i samochodów. Tyle, że plaża nieciekawa, mała i kamienista ;) ********* Co warto zobaczyć: *** miasto Kos (autobusem 7-10 min) - Zamek Joanitów, koło pięknego portu. Wejście chyba 3euro, koło portu bazarek i sklepiki - można kupic pamiatki i inne takie ;) Odeon, starówka - pełno takich wykopali...
  • Witam, We wrześniu planujemy z mężem i naszą 1,5 roczną córeczką wyjazd (a raczej wylot)na którąś z wysp greckich. Proszę o podpowiedzi czy znacie dobry hotel dla takiego maluszka? Zależy mi aby był dobrej kategorii, miał położenie niedaleko plaży, plac zabaw, brodzik, polskiego animatora i serwował dobre jedzenie + moze jakieś inne atrakcje. Czy ktoś zna takie hotele ? Bardzo proszę o wpisy. pozdrawiam Jola
  • Witam . Mam takie pytanie. Planuję urlop w wakacjach w Grecji. Prawdopodobnie wybiorę się na Korfu. I wybieram się sam na dwa tygodnie. Czy ktoś może odpowiedzieć czy będąc sam na nie będę się czuł nie zręcznie .Większość wczasowiczów będzie chyba razem w parach,Sam nie wiem jak to nazwać. Nigdy nie byłem na takim urlopem za granicą i nie wiem jak to wygląda. Był ktoś sam na takim urlopie? PO prostu chciałbym odpocząć , pozwiedzać, pochodzić sobie po wyspie. Może troszkę takie dziwnie...
  • Co zabrać? Wybieramy się po raz pierwszy na początku września. Jakieś wskazówki? Na co szczególnie mamy zwrócić uwagę przy pakowaniu? :)
  • planuję na początku wakacji wyjechać na małą objazdówkę 14 po Grecji (noclegi na kempigach - namiot)czy ktos morze mi doradzić jak to rozplanować i co należy zobaczyć w Grecji, przy okazji troszke poleniuchować na cichych plażach.
  • na przełomie sierpnia i września wybieram sie na urlop. czy łatwo znaleźć noclegi i poruszać się po wyspie oraz między nimi?
  • Lecę do hotelu Aquamare do Pafos 12.08. Proszę o wszelkie informacje.Z góry bardzo dziękuję.
  • Własnie wybieram sie pierwszy raz do Grecji do Nei Pori. Był ktos z Was w tej miejscowości? jak tam jest? ponoc majanajładniejszą plaże? Pozdrawiam
  • Dzisiejszy wylot z Warszawy do Heraklionu miał 10 godzin opóźnienia. Ludzie z małymi dziećmi od 6 rano czekali na lotnisku. Wylot miał byc o 7.25, polecieli 17.30. I tak minął 1-szy dzień urlopu z Triadą.
  • witam wszystkich :) w tym roku, moj urlop wypada na druga polowe wrzesnia ... 11 - 24.09 :/ mam mozliwosc wyjazdu do Grecji (Paralia, Leptokaria), albo do Bulgarii (Słoneczny Brzeg) ... no i jestem w kropce, bo wiele dobrego slyszalam o jednym i o drugim .... i nie moge sie zdecydowac - jak zwykle :D kartą przetargową, będzie pogoda .... i mam do Was pytanie ...w którym miejscu mogę liczyć na słońce? pozdrawiam agata
  • Witam, szukam ładnego hotelu na Krecie ale chcę aby spełniał takie wymagania; -bezpośrednio przy ładnej piaszczystej plaży, -duży kompleks+ niska zabudowa hotelu, -ładne baseny, -miła atmosfera , animacje, -blisko centrum ( do 5 km.),w pobliżu innych hoteli ( chodzi mi o to żeby nie był gdzieś na uboczu), -najlepiej żeby miał pakiet All inclusive, Myślałam o miejscowości Hersonissos, ale nie wiem jakie są tam plaże.Przejrzałam katalogi i podobają mi się hotele; Serita Beach, Creta...
  • Czy ktoś z czytelników forum był może na Krecie w CHERSONISSOS/ANISSARAS w apartamentach "CRETAN GARDEN" z neckermanna? Proszę o wrażenia...
  • Czy ktoś był na Chalkidiki Kassandra w hotelach Paradise lub Posejdon View, prosił bym o wrażenia i opinię bo chcę się tam wybrać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się