urlop

(20 wyników)
  • Temat może dość nudny i kontrowersyjny...ale interesuje mnie jak udaje się Wam pogodzić częste podróże oraz ograniczenie urlopowe w pracy. Czytając to forum na natknęłam się na niejedną wypowiedź o licznych planach wyjazdowych i bardzo mnie to zaintrygowało. A może większość piszących tutaj nie ma ukochanego szefa i bierze urlop kiedy chce?
  • Temat jak najbardziej dla podroznikow istotny. Co maja głównie zmienić? - 36 zamiast 26 oraz 28 zamiast 20 dni urlopu, przy czym soboty i niedziele tez będą wliczać (bierzesz 2 tygodnie - nie 10, a 14 dni), z tym że święta państw. typu 1, 3 maja nie będą wliczane, - prawo do urlopu dłuższego (26 teraz, 36 potem) - nie po 2 latach po studiach (studia liczone jako 5, nie jako 8 lat). Czy ktos słyszał coś więcej na ten temat? 1. Kiedy można oczekiwać zmian? Bo mnie sie wydaje, ze ...
  • opowiedzcie gdzie spędzacie słoneczne urlopy w czasie naszej zimy...
  • Ludzie mam urlop od 1.05-15.05 doradzcie gdzie mozna pojechac zeby bylo cieplo i zeby mozna sie bylo kapac.Kreta,Dominikana,Egipt,Kanary?
  • Witam, pomozcie mi prosze podjac decyzje. Mam mozliwosc wybrac sobie miejsce 2 tygodniowego urlopu w okolicach marca-kwietnia. KOSZTY NIE MAJA ZNACZENIA !!!! raczej ma to byc cos super, cos egzotycznego i cos naprawde wyjatkowego !!! Leciec bedziemy samolotem wiec czas podrozy trzeba wliczyc w te 14 dni Doradzcie mi z wlasnego doswiadczenia jaki kraj, wyspe lub miejsce wybarac i dlaczego.... Dodam ze zalezy mi na tym aby jak najwiecej zwiedzic, zobaczec, poznac inna kulture. ...
  • w tym roku urlop mam dopiero końcem września i w związku z tym sie zastanawiam gdzdie jechac na przełomie września i pażdziernika aby: było jeszcze ciepło, mozna było sie poopalac i popływac w ciepłym morzu. Doradźcie mi proszę:)) W gre wchodzi: Grecja, Kreta, Malta, Tunezja, Chorwacja, Włochy, ewentualnie Cypr i Tenryfa. Bardzo, bardzo was prosze o pomoc:)
  • Szukam towarzystwa na jakis szalony wyjazd - dysponuje funduszami, wiec mi wszystko jedno gdzie byle ciekawie, gorzej z czasem - max. 2 tyg. lipiec- sierpien. Marze o Meksyku, Kenii, ale nie bylo mnie jeszcze i w paru miejscach w Europie ;-).
  • dopiero wtedy mogę wyjechac po 20 pazdziernika. poradzcie mi gdzie bedzie jeszcze ciepło i juz nie po sezonie.egipt? Tunezja? Turcja? a moze greckie wyspy? będę wdzięczna za rady :)
  • 2 tygodnie w tailandi juz od 1000euro (dziewczynki noc od 15 euro) wyloty z Frankfurtu/M info : rob72@arcor.de
  • szukam warszawiakow, ktorzy wzieli dlugie urlopy, a moze nawet planuja zwolnic sie z pracy, zeby wyruszyc w daleka podroz. Pisze artykul o takich osobach, prosze o kontakt. iwona.dudzik@agora.pl
  • z rodziną 2+1. Nigdy tam nie byłam; prosze o radę. Czy można wytrzymać upały sierpniowe ? Urlopowiczka sierpniowa
  • Dla mnie ze skladu bezapelacyjnie powinien wypasc Juzkowiak - nie dosc, ze nie pasuje do taktyki - jest bezproduktywny, to jescze na wszystko sie obraza. Poza tym chyba pozazdroscil Oliemu, poniewaz zle wyrazal sie o profesjonalizmie naszego najlepszego napastnika na lamach prasy. Jezeli chodzi o Iwana dalbym mu jescze szanse, w koncu to jescze najdrozszy polski pilkarz ;-]]]], poza tym widac, ze zalezy mu na dobrej grze, bo to jedyna szansa na angaz w dobrym klubie. Co do Zdebla ...
  • www.travelplanet.pl
  • Witam, we czwartek tam lece z mezem i dzieckiem. Przeczesalam internet i jestem przerazona. Zastanawiam sie nawet nad odwolaniem urlopu i wyjazdu. Prosze o rzetelne opinie osob, ktore byly tam w tym roku (slyszalam ze hotel w 2003 byl remonotowany). Czy tam jest tak okropnie jak pisza? Jade z 3-latkiem, nastawiam sie na samodzielne zwiedzanie. Prosze o info!!!!!!!!!!!!!!! aska monumentasia@poczta.onet.pl
  • Jeżeli byliście w Tunezji w tym hotelu to proszę o Wasze opinie.Lecimy do Tunezji 20.07 i chcielibyśmy poznać opinie ludzi, którzy tam byli a nie tylko z biura podróży. Pozdrawiam i życzę miłego urlopu.
  • Mam pytanie, czy po ulicach w Tunezji mozna chodzic w krótkich spodenkach i bluzeczce na ramiaczka, czy lepiej troche bardziej sie "zakryc"?
  • No i okazalo sie ze urlop najszybciej w pazdzierniku. A urlop bez duzej ilosci slonca to zaden urlop. Gdzie je znajde w pazdzierniku. Pomozcie!! No i kapiele morskie koniecznie.
  • Mam urlop w II połowie października i chciałabym się wybrać w jakieś cieplutkie miejsce. Planowałam Egipt, ale teraz po zamachach szukam innej opcji. Może Djerba byłaby dobrym miejscem w październiku, szłyszałam, że jest tam cieplej niż w Tunezji. Może ktoś był na Djerbie jesienią???
  • Urlop przesunal mi sie wlasnie na druga polowe pazdziernika. Jestem zalamana bo to kiepska pora na wakacje. Nie stac mnie na wyjazd na drugi koniec swiata, a w Europie juz raczej jesiennie. Bylam w Grecji na przelomie wrzesnia i pazdziernika i lal deszcz. Czy mam do wyboru w tym terminie cos oprocz Egiptu (moj maz byl juz 4 razy i chcialby cos zmienic) i Tunezji??? Poradzcie! Chcialabym wejsc do morza i nie moknac calymi dniami
  • Już jestem po urlopie i jestem zadowolony, więc pozwalam sobie na czytanie postów na tym forum. Czytam wszystkie opinie, koncentrując się na wspomnieniach z Egiptu. Przewijaja sie nazwy kilku biur podróży i skrajnie rózne opinie na ich temat. Od zachwytów po "zianie" ogniem wściekłośći. Statystycznie rozkłada sie to wszystko po równo-mniej więcej. Wnioski same się nasuwają i są dosyć oczywiste.Jest tak jak z nasza demokracją, czasami działa a czasami z hukiem PRL daje o sobie znać...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się