urlop

(61 wyników)
  • Witam,szukam chętnych do wspólnego wyjazdu na urlop..może Chorwacja,zwiedzanie i wypoczynek np.w czerwcu,jestem gadułą z Bielska
  • Egipt - Last minute - 14 dni - All Inclusive 1999 zł . Witam ! Pilnie szukam kogoś do pokoju płeć wiek bez znaczenia ,termin wycieczki 09-09-2012 r. M 35 Pozdrawiam !
  • Szukam towarzyszki podrozy na wakacje 2011 w terminie od 25.07-14.08.Ja M 43 lata.Kierunek obojetny:)Kontakt na mail gazetowy..
  • witam:) szukam towarzysza lub towarzyszki na urlop w dniach od 17 do 30 wrzesnia. nie mam jeszcze konkretnych planow, ale na pewno w chciałabym aktywnie spędzic ten czas zwiedzając i poznając nowe kraje. myslalam o Rzymie, Grecji, albo Paryzu, moze o Chorwacji. jestem bardzo otwarta na wszystkie propozycję, chciałabym po prostu poznac i zwiedzic ciekawe miejsca za rozsądną cenę. mam 27 lat, jestem spokojną osobą z poczuciem humoru, bezkonfliktową i komunikatywną. jezeli m...
  • Witam, szukam koleżanki - towarzyszki podróży, która podobnie jak ja planuje urlop pod koniec października lub w listopadzie. We dwie zawsze raźniej i weselej. Ze względu na porę roku, preferowane raczej ciepłe kraje. O mnie: 29 lat, mieszkam i pracuję w Warszawie, wolę zwiedzanie od plażowania.
  • Cześć podróżnicy!We wrześniu planuję urlop,ale towarzystwa mi brakuje na jakiś wyjazd - znajomi mają swoje plany i niestety,chyba jestem skazany jako singiel na samotną podróż gdziekolwiek lub przyłaczenie się do jakiejś grupy fajnych ludzi.Kierunek wyjazdu raczej obojętny,p[łeć też,wiek raczej nieistotny (ważne,żeby się dogadać i nie nudzić w swoim towarzystwie,prawda?)Mam 32 lata,kocham podróże,kocham Tatry lecz niekoniecznie tam musze jechać - może Turcja,Grecja,Włochy lub ja...
  • Myślałem o wypadzie na Bornholm na parę dni, może jest ktoś chętny w podanym terminie albo ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Poznaniak, 33 lata, sympatyczny jak myślę ;) info: pozytyw333@tlen.pl
  • Szukam kolezanki na wyjazd - wypoczynek (najchetniej All inclusive). Kraje tak jak wyzej, ale nie tylko.... Najwazniejsze zeby bylo goraco i nad woda....:) Niestety jestem ograniczona czasowo, dlatego tez moge pozwolic sobie na maksymalnie 8-dniowy wypad. Wyjazd nie wczesniej niz 28.07 i niestety nie pozniej niz 03.08.
  • Poszukuje towarzystwa na urlop 2010. Termin kwiecien-sierpien. Interesuje mnie kazde miejsce poza Polska i Egiptem! Chetnie wyjazd zorganizowany, troche zwiedzania, troche odpoczynku. Moze byc daleka egzotyka. Wszystko do ustalenia. Ja: kobieta, 27lat, jestem z Wroclawia, nie pale, imprezuje umiarkowanie, nie daje powodu do wstydu :) Moze tez byc wyjazd typu: kazdy swoja droga, tylko mieszkamy razem. Ze wzgledu na prace, chcialabym juz teraz cos ustalic, zarezerwowac. Wiecej w m...
  • Hej mam 32 lata. Mieszkam w Poznaniu. Jestem kobietą. Mam teraz urlop. Chętnie bym się gdzieś wybrała. Najchętniej w Tatry do schroniska pochodzić wysoko w góry. Lub "pobyczyć" się gdzieś na pięknej plaży i popływać w ciepłym morzu. Preferuję wylot z Poznania. Lubię spędzać wakacje aktywnie. Niestety nie mam nic konkretnego na oku. Szukam osób które może szukają towarzystwa na wyjazd w tym okresie.
  • Jak w temacie, jestem z Warszawy, pojade wszedzie, gdzie tylko ktor\s jedzie, bo sama nie cj\hce byc.Wypadło ngle, mam przymusowy urlop:) Jestem singielka, zdjecie w wizytówce:))
  • szukam towarzyszy wspólnego spędzenia urlopu chętnie w górach.Nie jestem wyczynowcem,więc w grę wchodzi takie turystyczne dreptanie,cieszenie wzroku widokami,miłe rozmowy wspólne piwo przy ognisku.Jestem singielką z W-wy mam 45lat.
  • Witam wszystkich słonecznie z mojego ogródka :) Mam duszę włóczęgi i marzenie, żeby w październiku wyruszyć, np. na Andamany. Bez biura podróży, niskobudżetowo, blisko tubylców, z szeroko otwartymi oczami... Może to nie będą Andamany? Może zaproponujecie inną włóczęgę? Pakuję plecak i jadę :) Włóczyłam się już po Europie, Armenii, Indiach... Pora ruszyć dalej! Pozdrawiam serdecznie Marta
  • Szukam koleżanki/nek (25-40 l.)do wspólnego wypadu na urlop do Egiptu najlepiej w lipcu-termin do uzgodnienia.Szukam osób lubiących dobrą zabawę,taniec,otwartych z poczuciem humoru-trochę zwariowanych.Ja w podanym przedziale wieku. Razem raźniej i taniej. Piszcie
  • Mam na początku grudnia urlop i chciałabym wybrać się w jakieś ciekawe miejsce,trochę narty,trochę pobalować.... a może gdzieś do ciepłych krajów?? Nie mam jeszcze koncepcji,ale może wy macie pomysł na to,by było interesująco.....
  • Witam Szukam fajnej milej singielki, ktorej brak towarzystwa na urlop. Termim pierwsza polowa sierpnia, albo wrzesnia.. Dokad? Moze Chorwacja.. Hiszpania.. Portugalia.. lub inne propozycje ;) Jestem z Warszawy mam 30 lat. Czekam i pozdrawiam ... S. sspark@gazeta.pl
  • URLOP 2 tyg tak między 4 - 25 lipca WYJAZD połączenia zwiedzania i wypoczynku lub ewentualnie sama objazdówka TRANSPORT tylko samolot, lotnisko bez różnicy (ale jakby udało się z Poznania lub Wrocławia to extra) HOTEL służy do noclegu ;-) także wystarczy 3*, HB, KIERUNEK wszystko do uzgodnienia (jedynie nie Egipt, Włochy i Turcja) i zdecydowanie tam gdzie jest ciepło i coś do zwiedzania JA ... mam niedaleko do 30-stki, uśmiech od rana do wieczora i bardzo chcę już uciec od p...
  • Kto ma ochote na krótki urlop ? Pilnie poszukiwana towarzyszka na tygodniowy wyjazd do Hurghady z początkiem marca, która również nie chce dopłacać do pokoju.
  • poszukuję towarzystwa na wspólny wyjazd urlopowy; koniec sierpnia – I-sza połowa września; kierunek – południe Europy; chętnie Chorwacja
  • Chętnie wybiorę się na kilkudniowy urlop z którymś z biur podróży, może być cos z oferty Rainbow, Triady, Itaki, Orbisu ... Kierunek nie gra roli, może być autokar albo samolot, ważne żeby było po 21 maju. Interesują mnie objazdówki, mam 35 lat, szukam kogoś wesołego, niekonfliktowego, z poczuciem humoru, z kim fajnie spędzę czas :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się