Forum Zwierzęta Psy Shih tzu
ZMIEŃ
      wylizywanie

wylizywanie

(3 wyniki)
    • Hej dziewczyny mam takie pytanko !! Moja Roksi od jakis trzech tygodni wylizuje sobie paszki?? i nie mam pojecia dlaczego tak robi:( Czy spotkałyscie sie juz z takim zachowaniem? Pozdrawiam Was i Wasze pupilki:)
    • Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że moja Amber wylizuje okolice sromu. Ma niecałe 5 m-cy, więc na cieczkę chyba za wcześnie. Nie zauważyłam plamienia, ani powiększenia sromu. Nasiliło się to po pierwszym strzyżeniu (1,5 tygodnia temu). Wizyta u fryzjera była raczej pielęgnacyjna, podcięcie tu i tam. Właśnie włoski przy sromie zostały skrócone, więc może tam coś ją drażni. Często w nocy słyszę mlaskanie, zaglądam, a ona się tam wylizuje, w ciągu dnia również jej się to zdarza. Kilka razy w...
    • Shih-an mam problem z Lilą. Od kilku dni psy zachowują się wobec niej jak by miała cieczkę, a nie ma. Miała ją dopiero co, bo w październiku. Nie wiem o co chodzi?. Wylizuje się dość często to fakt, ale byłam u weta i wszystko jest okey. Żadnych zmian chorobowych. Trochę mnie to niepokoi, bo zasugerowała że to mogą być zmiany hormonalne. Było by to jednak dziwne że względu na wiek, za młoda. Co ty o tym sądzisz?, miałaś ze swoimi ,,dziewczynami" może coś takiego?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się