Dodaj do ulubionych

Wylizywanie paszek???

02.09.11, 13:36
Hej dziewczyny mam takie pytanko !! Moja Roksi od jakis trzech tygodni wylizuje sobie paszki?? i nie mam pojecia dlaczego tak robi:( Czy spotkałyscie sie juz z takim zachowaniem? Pozdrawiam Was i Wasze pupilki:)
Obserwuj wątek
    • an3czka2 Re: Wylizywanie paszek??? 02.09.11, 16:38
      Kochanie a nie miał psiak ostatnio pcheł?. Moja w zeszłym roku miała i potem dostała zapalenie skóry od pchlego jadu. Drapała się i wylizywała. W tym roku pcheł jest zatrzęsienie podobno, moja niunia tez złapała i znowu po likwidacji wylizuje się. To że zabezpieczamy, to nie znaczy że nie maja pchełek, moja byla miesiąc temu zabezpieczona i złapała. Ja staram się teraz jej nie pozwalać na drapanie, i pilnować, kąpać itd. Żadnego innego środka nie mogę podać bo nosi małe lilki:), a wtedy nie wolno. Może zakupię na dniach szampon miętowy i to jej ulży, ale i tak jest lepiej:). Sprawdź dokładnie psiaka czy nie ma zmian na skórze. Pozdrawiam Ania.
    • arbuziki Re: Wylizywanie paszek??? 02.09.11, 19:08
      Jak najprędzej marsz do weta!
      U mojej Kluski niedawno pojawiło się właśnie takie wylizywanie, chwilę po tym zrobiła się w tych miejscach różowa (normalnie sierść jej się jakby przebarwiła) i okazało się, że ma drożdżycę :
      ( Jest skłonna do alergii więc nie było jej trudno złapać jakiekolwiek świństwo, podejrzewam, że stało się to u fryzjera. Dlatego, jeśli Twoja psinka nagminnie się liże, lepiej to sprawdzić :)
      Pozdrawiam!
    • tenshii Re: Wylizywanie paszek??? 03.09.11, 15:40
      drożdżaki albo stres
      • patkaa21 Re: Wylizywanie paszek??? 05.09.11, 10:26
        Bardzo wam dziekuje za pomoc. Musze jak najpredzej isc do weta> Mam nadzieje ze jej pomoze.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka