Dodaj do ulubionych

Dziwne zachowanie u suni

05.01.11, 10:05
Shih-an mam problem z Lilą. Od kilku dni psy zachowują się wobec niej jak by miała cieczkę, a nie ma. Miała ją dopiero co, bo w październiku. Nie wiem o co chodzi?. Wylizuje się dość często to fakt, ale byłam u weta i wszystko jest okey. Żadnych zmian chorobowych. Trochę mnie to niepokoi, bo zasugerowała że to mogą być zmiany hormonalne. Było by to jednak dziwne że względu na wiek, za młoda. Co ty o tym sądzisz?, miałaś ze swoimi ,,dziewczynami" może coś takiego?
Obserwuj wątek
    • shih-an Re: Dziwne zachowanie u suni 05.01.11, 11:51
      Aniu, już dwa razy odpowiadałam Ci w mailu na to pytanie :) Sprawdź pocztę :))
      • an3czka2 Re: Dziwne zachowanie u suni 05.01.11, 13:20
        Aniu nic nie doszło, właśnie sprawdziłam.
        • shih-an Re: Dziwne zachowanie u suni 05.01.11, 14:15
          Odesłałam jeszcze raz.
          Buziaki :)
          I witaj na facebooku :))
          • shih-an Re: Dziwne zachowanie u suni 05.01.11, 14:28
            Aniu, znam suczkę, która ma bardzo nieregularnie cieczki. Raz co trzy miesiące, innym razem 7...
            Na tym mogą polegać jej zaburzenia hormonalne. I nie jest ważne w jakim jest wieku.

Według mnie, za jakiś czas możesz spodziewać się kolejnej cieczki. Psy potrafią wyczuć ją dużo wcześniej.
            Ale weterynarzem nie jestem, a wiem, że czasem suczki wydzielają podobnie nęcący samce zapach podczas zapalenia pęcherza, a nawet ropomacicza.
            Jeśli jednak byłaś z nią u weta i nie stwierdził nic niepokojącego, ja bym stawiała na zbliżającą się cieczkę :)
            • an3czka2 Re: Dziwne zachowanie u suni 05.01.11, 15:53
              Przebadała jej brzuch dokładnie i jeszcze jedno mnie zastanawia czy aby nie wywołały tego zapełnione gruczoły. Oczywiście je już wyczyściłam od razu u weta. Oby to było to:). Boję się o nią bardzo. W sumie to dziwi mnie też to wylizywanie po spacerku, po spaniu, no czyściocha jak diabli, miałam zawsze psy i nie wiem jak to ma być. Na razie żadnego psa nie spotkałam od wizyty i kąpieli, więc zobaczę jak spotkam, jak zareagują na nią. Dzięki za odpowiedz, pozdrawiam Ania. Zdjęcia każę zrobić aktualne i wkleję lada dzień.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka