Forum Zdrowie Homeopatia
ZMIEŃ
      zatrucie

zatrucie

(5 wyników)
    • Przeszukała archiwum, ale nie znalazłam nic co by pasowało do mnie. W piątek(trzy dni temu) miałam zatruty ząb. Ból znikomy z czego sie bardzo ucieszyłam. Wczoraj(poniedziałek) zaczął mi ten ząb dokuczać (dolna prawa siódemka).Ząb jest bardzo bolesny na dotyk i ucisk- podczas gryzienie.Temperatura nie ma wielkiego znaczenia.Czasami ból jest pulsujaco-kłujacy. Dzwoniłam do stomatologa i powiedziano mi , że jak nie wytrzymam to żebym przyszła. Jest to ból, który wytrzymuję (dwa razy ...
    • Hmm, jadło się wczoraj bigos i się zatruło :) Oczywiście stosuje normalne leki konwencjonalne ale może homeopatia by coś mi pomogła ? Znacie coś ? PS. Co to forum zamarło tak ? Widzę że strasznie świętujecie wejście do UE :)
    • Co polecacie na zatrucie, bole brzucha.... nadkwasotę? 3 dzien sie z tym męczę...... a nie bardzo wiem co byloby dobre w tym przypadku
    • Proszę o radę, mały(3,5 lat) w czwartek wymiotował podałam womitushel, eupathorium i wymioty się uspokoiły. Problem dzisiajszy dotyczy rozwolnienia, ktore trwa od piatku, zaczynam sie już martwić. Kupa jest wodnista(raz do dwóch razy dziennie), spieniona i żółtawa.Nie wiem czy wprowadzić kropelki hela na biegunkę czy lakcid? Doradźcie proszę.
    • wczoraj z czystego lenistwa (przecież jak się wraca z pracy o 19 to można coś ugotować a nie gotowca:-) zjedliśmy z mężem pierogi z serem. Mnie już wczoraj zaczęło mdlić, męża boli brzuch dziś od rana. Nie wymiotujemy, nie mamy biegunki (przynajmniej narazie) ale ból brzucha, taki skręcający w środku, ja nadal mam napady mdłości i ból głowy, choć to chyba z innego powodu. Doradźcie coś Kochani... wprawdzie mąż zapodał sobie krople... miętowe... za co zebrał cięgi, ale niestety po ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się