vladovladimir 09.06.09, 21:04 Witajcie, co sądzicie o Flavon Group Polska? Podobno nikt nie daje tyle zwrotu co oni? Jak rozwijają się w innych krajach? Czy w Polsce są znani(gdzie byście ich uszeregowali?). Czekam na opinie, dzięki!!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
prominens1 Re: FLAVON GROUP proszę o opinię 02.07.09, 10:38 Witaj Jesli chcesz z checią udziele Ci wiecej informacji nt. flavonu oraz innych MLMów troche sie tym interesuje. Tabularasa@op.pl Odpowiedz Link
flavon Re: FLAVON GROUP proszę o opinię 06.10.09, 17:06 Witam serdecznie Przegladalem róznego rodzaju fora o MLM az dotarlem tutaj. Najwiekszym problemem jest fakt ze MLM kojarzony jest przez ludzi jako PIRAMIDA. Ten fakt ich odstrasza. Barddzo waznym byc moze i nawet najwazniejszym jest znlesc dobrego sponsora!!! Sponsor ten powinien odpowiedziec Ci na wszystkie nurtujace Cie pytania dotyczace MLM-u którym sie zajmuje.Przekazania siebie czyli calego doswiadczenia które posiada. Mialem bardzo duze szczescie ze trafilem na bardzo doswiadczonego czlowieka w temacie MLM(mojego sponsora).Wszystkiego mnie nauczyl.Przekazal mi bardzo duza ilosc materialu z którego moglem sie szkolic.(obrazki, filmy, MP3)Teraz ja moge uczyc innych tak samo jak on to robi. Chcialbym przedstawic jak i zarówno polecic jeden z najlepszych MLM jakim jest FLAVON 240-gramowy sloiczek Flavonu to ekwiwalent az 30-40kg warzyw i owocow z certyfikowanych upraw na Wegrzech. W sklad owocowego produktu wchodza m.in.: czarny bez, ciemne winogrono, czarna porzeczka, czarna jagoda, acerola, rokitnik pospolity, zen-szen. Jesli chodzi o Flavon warzywny to sklad jest nastepujacy: brokuly, szpinak, zielone pedy pszenicy, alga spirulina, marchew, seler, czosnek, zielona herbata i inne. Preparaty dostarczaja witaminy w odpowiednich proporcjach oraz bioflawonoidy, ktore fenomenalnie zwalczaja wolne rodniki i rozpuszczaja cholesterol w naczyniach krwionosnych, a dzieki temu przywracaja organizm do rownowagi i stanowia profilaktyke nowotworowa. Flavon polecil mi moj ojciec, ktory jest lekarzem i wie jakie dobroczynne dzialanie ma ten produkt, dlatego Chce sie tym z Wami podzielic. Poczytajcie ( o ile jeszcze nie macie na ten temat wiedzy) i zainteresujcie sie Flavonem dla samych siebie i Waszych rodzin, a w szczegolnosci dzieci. Konsumpcja to zaledwie 5pln/os. dziennie. Istnieje jednak mozliwosc, aby ten produkt miec zdecydowanie taniej, a nawet na tym zarobic bardzo dobre pieniadze dzieki sieci MLM. Jesli decydujesz sie przyjmowac Flavon, dzielac sie swoim doswiadczeniem z bliskimi otrzymujesz rabat i wynagrodzenie. We Flavon Group nie ma zadnych obowiazkow, nie trzeba kupowac na zapas niewiadomo ile i robic za przedstawiciela handlowego, co znamy z tzw. piramid. Zaleta tej sieci jest prostota, przejrzystosc, brak zobowiazan, a przede wszytskim to, ze jest to bardzo mloda siec i dlatego jest szansa zarobienia na prawde duzych pieniedzy. Plan marketingowy firmy Flavon jest bardzo prosty, przejrzysty i przeznaczony dla kazdego.Zamieszczam poniżej "https://www.youtube.com/watch?v=-Bri6OADzAk" Jesli ktos bedzie mial problemy ze zrozumieniem chetnie sluze pomoca. W razie zainteresowania produktem a takze mozliwoscia zarobku prosze o kontakt gg:9377767 lub email: flavonmaxclub@gmail.com a takze na skype: flavonmaxclub Zapewniam, ze warto sie tym produktem zainteresowac. Ja na poczatku bylem bardzo sceptycznie nastawiony, jednak moje podejscie zdecydowanie sie zmienilo. Warto na ten temat poczytac zanim "bedzieice na nie". Serdecznie pozdrawiam Odpowiedz Link
michalw_4 Re: FLAVON GROUP proszę o opinię 03.10.10, 22:01 Jak dla mnie to jednym z największych plusów są pieniądze. Bardzo dużo można zarobić, zachęcam do rejestracji na flavonpolska.pl Jakiś czas temu się skontaktowałem z nimi i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Co do produktów to na pewno nie zaszkodzą. Natomiast pieniądze są duże. Odpowiedz Link
chillaux Re: FLAVON GROUP proszę o opinię 13.11.09, 13:00 Ja jestem uczestnikiem Sigmypro7. Mogę powiedzieć, że jest to najlepszy MLM w jakim byłem dotychczas, a było ich kilka. Teraz wprowadziliśmy zmiany dzięki czemu oferta Sigmy znacznie się polepszyła a koszty które ponosi uczestnik dalej są na niskim poziomie. Sprawdź- www.s7team.com/?page_id=382 - POLECAM Jest to polska firma która dynamicznie rozwija się na rynku - dlatego to lepszy wybór Odpowiedz Link
ukfan Re: FLAVON GROUP proszę o opinię 16.11.09, 23:43 umiesz liczyc licz na siebie! Masz firme? polecam to rozwiazanie! www.koniec-zus.pl Odpowiedz Link
haogang Re: FLAVON GROUP proszę o opinię 02.01.10, 23:09 Nikt nie może dać wiecej niz pozwala na to rachunek ekonomiczny :) Odpowiedz Link
zdrowie-z-vision Re: FLAVON GROUP proszę o opinię 25.02.10, 22:44 Witam Od niedawna działam w VISION i uważam, że warto. Znakomity produkt (suplementy), jasny plan marketingowy (niezły dochód) i mnóstwo bonusów. Więcej informacji - pisz: zdrowiezvision@o2.pl Zbyszek Odpowiedz Link
khysiek Re: FLAVON GROUP proszę o opinię 27.04.10, 08:10 Herbalife oddaje dystrybutorom 73% ceny detalicznej produktu. Druga największa firma suplementacyjna i największa która produkuje suplementy do kontroli wagi. I to już od 30 lat. To do mnie przemawia, każdy może wybrać coś dla siebie. Odpowiedz Link
pinnatus Re: FLAVON GROUP proszę o opinię 10.04.11, 20:04 tak się zastanawiam, pytanie było na temat flawonu, a jednak nie przeszkadza to innym spamować swoimi ofertami - może lepiej by było gdyby jednak trzymać się pewnej etyki komunikacji na forum Odpowiedz Link