IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:42
Witam
Dokąd jedziecie na wakacje?

Pozdrawiam, Magda.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ja Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:44
      Nie jestem upoważniony do udzielenia takiej informacji publicznie.

      Pozdrawiam. Radek
      • Gość: Ja Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:54
        https://cache2.allpostersimages.com/p/LRG/21/2168/SZJCD00Z/plakaty/pitamitz-sergio-coffeeshop-rembrandtsplein-amsterdam-the-netherlands-holland.jpg

        To amsterdam nie polska inkwizycja <333
        Radek
      • Gość: Ja Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:59
        Polecam strone o rolnictwie i hodowaniu w domu i na dworze.
        Pomidory i cebule
        pozdrawiam Radeg
    • Gość: karo and wika Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:46
      jedziemy do krakowa warszawy i gdańska kto jedzie z nami ?;p
      • Gość: Karo and wika Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:54
        https://secure.californiacolleges.edu/school_logos/AICCUMentor/California_College_of_the_Arts/California_College_of_the_Arts2.jpg
        Polecamy Californie !!! ;** Karo and Wika
      • Gość: Karo and Wika Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 15:00
        Polecamy stroną :
        strona o informacjach ze świata
        Karo and Wika

    • Gość: marcin z, paweł g Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:47
      kolonie w zakopanem x2
      • Gość: DJPG martin Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:55
        https://clients.stargatemedia.no.s3.amazonaws.com/visitnorway/og_image.jpg

        Norwegia !!!!!!!
      • Gość: DJPG martin Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 15:00
        Polecam stronę:

        najlepsze samochody


        DJPG MARTIN
    • Gość: Tak. Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:47
      Do Czeladzi.
    • Gość: Kaaaacper ;d Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:47
      Holandia !!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Klaudia, S. Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:47

      W góry, nigdzie.
      • Gość: Klaudia, Stasiyu Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:55
        http://cypr-informacje-inwestycje.blog.pl/files/2011/11/cyprus09_011-64x64.jpg[/img]
      • Gość: Klaudia, Stasiu Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:59
        Polecam stronę

        Strona o informacjach
    • Gość: Karolina i Weronik Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:49
      Ja(Karolina) jadę na Mazury i wiele innych. Ja(Weronika) jadę do Włoch i wiele innych. big_grin




      Pozdrawiamy karolina i weronika
      • Gość: Kara i Wera Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:54
        https://supertanielatanie.pl/wp-content/uploads/2012/07/Paris-9.jpg Polecam zobaczyć miasto i wieżę Eiflla.


        Kara i Wera big_grin
      • Gość: Kara i Wera Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:59
        polecam strone :

        Pudelek





        Kara i Wera
    • Gość: Janusz Korwin-Mike Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:50
      Nigdzie. Dziękuje!
      • Gość: Janusz Korwin-Mike Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:56
        www.nttonline.pl/sko_m.xhtmlb
        O to tutaj. Dziękuje!

        • Gość: Janusz Korwin-Mike Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:59
          www.stronygratis.pl/
          Strona o stworzeniu strony. Polecam. Dziękuje
    • Gość: Pani Prof(c)esor Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 14:54
      https://www.planynawakacje.pl/wp-content/uploads/2011/04/Makarska_riwiera_Chorwacja-200x200.jpg
      Polecam!
      Magda.
      • Gość: Pani Prof(c)esor Re: klasa 2c IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.13, 15:00
        Polecam stronę:

        najświeższe informacje

        Magda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka