asiouek 05.12.07, 10:29 Może, liebe Polonusi, założymy jakąś Spielgemeinschaft, co by zgarnąć te 43Mio? Jeszcze nie jest za późno!!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewa553 Re: KuMuLaCjA 05.12.07, 10:50 juz bym chciala zeby ktos knaknol ten drzekpot, bo zwariowac mozna: dziesiatki maili dostaje codziennie, zeby zagrac, zagarnac itd. Prawdziwy przemysl wygraniowy sie rozwinal:))))) Odpowiedz Link
jessi_a Re: KuMuLaCjA 05.12.07, 11:16 przede wszystkim za siebie :)) Ja za siebie tez trzymam:)) Odpowiedz Link
aleczka26 Re: KuMuLaCjA 05.12.07, 16:17 ja juz wysłałam i dzisiaj tez kupie,ogólnie to z 7 wysłanych gier lotto wygrałam 6 razy trójke.ale co to jest trójka,tylko koszty sie zwruciły!pozdrawiam i zycze wam duzo szczescia Odpowiedz Link
asiouek Re: KuMuLaCjA 05.12.07, 17:38 kurcze, ja zainwestowałam tylko 5 euro, pół kuponu, ale liczę choć na czwórkę!!!:-) Odpowiedz Link
zosiaczek25 Re: KuMuLaCjA 05.12.07, 17:48 Kurcze, i jeszcze trzeba bedzie sie podzielic, jak nie daj Boze wygramy. Nie, dzieki. I tak jakbym wygrala, mialabym liste do podzialu- 3 siostry, brat, rodzice, rodzina meza... (Oni tez obiecuja sie podzielic, jak wygraja). No wlasnie, tylko, ze ja nie gram. Zagralam raz, bo mi sie kilka nocy z rzedu liczby snily i wreszcie uleglam. Nie trafilam ani jednej liczby. Maz jeszcze do ubieglej soboty byl "dziewica totlotkowa". Mowie mu, zagraj, moze wlasnie Ty bedziesz mial szczescie. I nie trafil tez ani jednej. :) My szczescia w grze nie mamy. Zobaczymy, moze dzisiaj, bo wyslal na dwa dni. Moglby sie chociaz koszt kuponu zwrocic... Odpowiedz Link
asiouek Re: KuMuLaCjA 06.12.07, 09:19 Trafiłam pięć liczb, niestety każda na innym polu:/ Ale wygrałam 1,25 euro w jakimś Sonderziehung na Tipp24, więc straciłam w sumie 3,75 - ale nic to, w sobotę też zagram!!! zosiaczek - a losowania nie są w środy i soboty? Odpowiedz Link
ewa553 Zosiaczek, 06.12.07, 09:41 jestescie na pewno wspanialym malzenstwem. Bo przeciez przyslowie mowi jakos tak: nieszczescie w grze, szczescie w milosci:)))) Odpowiedz Link
aleczka26 Re: Zosiaczek, 06.12.07, 09:53 kurde mac nic nie wygrałam,mam te liczby ale nie w rzadku,tak łatwo sie nie poddam bede dalej grała!pozdrawiam wszystkich przegarnych Odpowiedz Link
asiouek Re: Zosiaczek, 06.12.07, 09:59 I już niedługo wszystkie się spotkamy na Spielsuechtige-Meeting!!! Als bis dann:)))) Odpowiedz Link
zosiaczek25 Re: Zosiaczek, 06.12.07, 10:50 No to bylas blisko. Nastepnym razem trafisz je w jednej kästchen. Tylko nie wpadnij w nalog. :) Odpowiedz Link
ewa553 Re: KuMuLaCjA 06.12.07, 14:10 no ale podobno wczoraj jakas trijka rozwalila pule? Trza zaczac od nowa:))) Odpowiedz Link
pierwszywszystko Re: KuMuLaCjA 06.12.07, 14:14 Ludzie, a jakby tak Polak wygral? Ale bysmy mu podogryzali, zazdroscili i nawrzucali co? Gwozdziem bysmy mu Maybacha zarysowali i jajem w okno rzucili. Ech, szkoda. No nic, moze komus z naszych chociaz koza padnie. Trzeba byc dobrej mysli. Odpowiedz Link