05.12.07, 10:29
Może, liebe Polonusi, założymy jakąś Spielgemeinschaft, co by zgarnąć te
43Mio? Jeszcze nie jest za późno!!!
Obserwuj wątek
    • ewa553 Re: KuMuLaCjA 05.12.07, 10:50
      juz bym chciala zeby ktos knaknol ten drzekpot, bo zwariowac mozna:
      dziesiatki maili dostaje codziennie, zeby zagrac, zagarnac itd.
      Prawdziwy przemysl wygraniowy sie rozwinal:)))))
      • jessi_a Re: KuMuLaCjA 05.12.07, 10:53
        Ewo trzymaj kciuki za grajacych :)
        • ewa553 Re: KuMuLaCjA 05.12.07, 11:15
          czyli za siebie tez?:))))
          • jessi_a Re: KuMuLaCjA 05.12.07, 11:16
            przede wszystkim za siebie :))
            Ja za siebie tez trzymam:))
            • aleczka26 Re: KuMuLaCjA 05.12.07, 16:17
              ja juz wysłałam i dzisiaj tez kupie,ogólnie to z 7 wysłanych gier
              lotto wygrałam 6 razy trójke.ale co to jest trójka,tylko koszty sie
              zwruciły!pozdrawiam i zycze wam duzo szczescia
              • asiouek Re: KuMuLaCjA 05.12.07, 17:38
                kurcze, ja zainwestowałam tylko 5 euro, pół kuponu, ale liczę choć na czwórkę!!!:-)
    • zosiaczek25 Re: KuMuLaCjA 05.12.07, 17:48
      Kurcze, i jeszcze trzeba bedzie sie podzielic, jak nie daj Boze wygramy. Nie,
      dzieki. I tak jakbym wygrala, mialabym liste do podzialu- 3 siostry, brat,
      rodzice, rodzina meza... (Oni tez obiecuja sie podzielic, jak wygraja). No
      wlasnie, tylko, ze ja nie gram. Zagralam raz, bo mi sie kilka nocy z rzedu
      liczby snily i wreszcie uleglam. Nie trafilam ani jednej liczby. Maz jeszcze do
      ubieglej soboty byl "dziewica totlotkowa". Mowie mu, zagraj, moze wlasnie Ty
      bedziesz mial szczescie. I nie trafil tez ani jednej. :) My szczescia w grze nie
      mamy. Zobaczymy, moze dzisiaj, bo wyslal na dwa dni. Moglby sie chociaz koszt
      kuponu zwrocic...
      • asiouek Re: KuMuLaCjA 06.12.07, 09:19
        Trafiłam pięć liczb, niestety każda na innym polu:/ Ale wygrałam 1,25 euro w
        jakimś Sonderziehung na Tipp24, więc straciłam w sumie 3,75 - ale nic to, w
        sobotę też zagram!!!

        zosiaczek - a losowania nie są w środy i soboty?
        • ewa553 Zosiaczek, 06.12.07, 09:41
          jestescie na pewno wspanialym malzenstwem. Bo przeciez przyslowie
          mowi jakos tak: nieszczescie w grze, szczescie w milosci:))))
          • aleczka26 Re: Zosiaczek, 06.12.07, 09:53
            kurde mac nic nie wygrałam,mam te liczby ale nie w rzadku,tak łatwo
            sie nie poddam bede dalej grała!pozdrawiam wszystkich przegarnych
            • asiouek Re: Zosiaczek, 06.12.07, 09:59
              I już niedługo wszystkie się spotkamy na Spielsuechtige-Meeting!!!
              Als bis dann:))))
            • zosiaczek25 Re: Zosiaczek, 06.12.07, 10:50
              No to bylas blisko. Nastepnym razem trafisz je w jednej kästchen. Tylko nie
              wpadnij w nalog. :)
    • ewa553 Re: KuMuLaCjA 06.12.07, 14:10
      no ale podobno wczoraj jakas trijka rozwalila pule? Trza zaczac od
      nowa:)))
      • pierwszywszystko Re: KuMuLaCjA 06.12.07, 14:14
        Ludzie, a jakby tak Polak wygral? Ale bysmy mu podogryzali,
        zazdroscili i nawrzucali co? Gwozdziem bysmy mu Maybacha zarysowali
        i jajem w okno rzucili. Ech, szkoda. No nic, moze komus z naszych
        chociaz koza padnie. Trzeba byc dobrej mysli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka