triss21
20.09.11, 12:02
Moje dziecię, lat 7 rozpoczęło szkołę w tym roku. Prywatna, Montessori. Chodził już do niej "na próbę" przez 2 miesiące w zeszłym roku, ale ze starszą klasą. Intelektualnie sobie radzi, społecznie gorzej, ale powolutku, pomalutku...
Szkoła zorganizowała na początku października wyjazd na Zieloną Szkołę... Myślałam, że to dopiero będzie w maju i do tego czasu Młody jakoś wejdzie w grupę. I teraz mam dylemat co z tym zrobić. Jak nie pojedzie to będzie szkoda, no i wyróżni go to negatywnie na tle klasy utrudniając jeszcze bardziej integrację. Wyjazd z kolei to ryzyko. Myślałam o tym, żeby wysłać z nimi męża pod hasłem robienia zdjęć, ale nie wiem, czy szkoła się na to zgodzi...
A jakie są Wasze doświadczenia?