sabina211
30.05.12, 14:11
Syn od roku ma na piśmie diagnozę ZA oraz orzeczenie o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Teraz "dojrzeliśmy" do orzeczenia o niepełnosprawności, głównie po to, żeby mógł korzystać z terapii współfinansowanej z różnych programów unijnych. Niestety psychiatra, która podpisywała diagnozę nie pracuje już w tamtej poradni i z tego co wiem gdzie indzie przyjmuje tylko dorosłych. Czy ktoś może podpowiedzieć mi miejsce, gdzie mogłabym iść z diagnozą w celu uzyskania podpisu i pieczątki na podstawie diagnozy? Czy musi to być lekarz przyjmujący na NFZ? Papiery wg miejsca zamieszkania będziemy składać w Wołominie.