gizmaaa
08.02.13, 14:46
napiszę tak od siebie bo ja tu od niedawna stały bywalec
szczerze Wam napiszę że te wszystkie posty dotyczące banów i rohatyny wzbudzają zbyt wiele agresji słownej, złości i jest topem na forum ostatnimi czasy
gdy widzę te wątki wchodząc na forum to mam ochotę stąd wyjść, wiem droga wolna forum dobrowolne, lecz przychodzę tutaj by dowiedzieć coś czego nie wiem, poczytać podpowiedzi itp itd...
chyba takimi postami zniechęcacie do zaglądania tutaj
cały ten spór i praktycznie wojna o "coś" interesuje wybrane grono z tego forum
więc może załatwcie no na privie, na jakiejś konferencji gg nie wiem ale gdzieś poza forum
To taka luźna prośba :) nic więcej
nie chcę żeby po raz kolejny zniknęło forum bo ktoś nie może się dogadać
pozdrawiam :)