Dodaj do ulubionych

ODNOŚNIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

14.01.14, 12:56
ODNOŚNIE NASZEJ SZKOŁY DZIECI NIE WRÓCĄ PO FERIACH DO PODSTAWÓWKI PONIEWAŻ SZKOŁA NIE PRZESZŁA ODBIORU I TRZEBA WYMIENIĆ INSTALACJĘ ELEKTRYCZNĄ I NIE TYLKO KTO MI POWIE CO COŚ WIĘCEJ NA TEN TEMAT PODOBNO MA BYĆ ZNOWU ZEBRANIE . I CO Z TEGO SKORO I TAK STOIMY W MIEJSCU A TAK TO JEST JAK PRZETARG WYGRYWAJĄ PATAŁACHY KTÓRZY NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA O BUDOWLANCE .OCZYWIŚCIE WÓJT POWIE ZE TO NIE JEGO WINA A FIRMA ZEGNA WSZYSTKO NA PROJEKTANTA I KOŁO SIĘ ZAMYKA DROGI WÓJCIE RADZĘ POMYŚLEĆ NAD NOWĄ FIRMĄ BO COŚ CI OSTATNIO NIE IDZIE A ZA ROK WYBORY .
Obserwuj wątek
  • troll540 Re: ODNOŚNIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ 14.01.14, 16:30
   Moim zdaniem stanowisko w tej sprawie winien łaskaw zająć ktoś z "naszej administracji".Wyjaśnić winien/na łamach forum/ przyczyny stanu rzeczy.Brak stanowiska ze strony UG w tej sprawie świadczy o ignorowaniu miejscowej społeczności.Znając życie ,aktywność bufonów zacznie wzrastać z chwilą zbliżającego się terminu wyborów.My wtedy musimy pamiętać ignoranckie zachowania sprawujących władzę.Bowiem to nie pierwszy przypadek wymagający wyjaśnienia określonych faktów.Nie zawsze milczenie jest złotem...Pozdrawiam!
  • monalisa49 Re: ODNOŚNIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ 14.01.14, 22:13
   Tego co się dzieje w tej sprawie nie da się opisać w cenzuralny sposób,wciskają nam kity a nasze dzieci cierpią z tego powodu w takich warunkach nie da się uczyć,dwie klasy w jednym pomieszczeniu i jeszcze wymaga się od nich stuprocentowego skupienia.Jedna pani uczy jednego tematu,druga obok innego a dzieci słyszą i jedną i drugą i jak tu się skupić.?! Zajęcia z w-f nie są prowadzone bo nie ma warunków,a przecież to przedmiot obowiązkowy,długo by można wymieniać.Szczerze w to wątpię że w ogóle wrócą w tym roku szkolnym do szkoły.
   • muzykamoja Re: ODNOŚNIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ 21.01.14, 18:42
    Czy ktoś wie cokolwiek o jutrzejszym spotkaniu/ 22.01.14/ w remizie w Czernikowie o godzinie 19 ej Pana Wójta z Rodzicami dzieci uczących się od 143 dni w karygodnych warunkach. Prawdopodobnie nastąpi ogłoszenie terminu przywrócenia normalnych warunków nauki. Nie znalazłem informacji na stronach Gminy ani nigdzie indziej o tym spotkaniu. Czyżby o to chodziło że w przypadku kolejnego przedłużenia terminu aby minimalna ilość "swoich" przyszła tylko na to spotkanie? I będzie znowu sielankowo....
    • sirwa Re: ODNOŚNIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ 21.01.14, 20:47
     Nic mi nie wiadomo na temat tego zebrania. Podobno wiszą plakaty odnośnie zebrania w sprawie
     solarów, ale godziny nie znam być może że będzie też ten temat poruszony. Drogą pantoflową doszły mnie słuchy że ponoć w szkole zostały zrobione poprawki i że był jakiś znów odbiór i że jest lepiej i że ponoć po feriach nasze dzieci wejdą i zaczną się uczyć. Zaznaczam są to informacje nie do końca oficjalne. Być może do końca ferii poprawią do końca wszystko i odbiorą, oby. Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka