kicior99 02.09.04, 17:47 miejscu urodzin Rimbauda i szukam miejsca na dziki camping. Francuskq klqwiatura jest foutue. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szpulkaa Re: Jestem w Charleville 02.09.04, 20:20 no mysle, ze do tego czasu to juz dawno znalazlas ten kamping) a co do klawiatury: caly czas korzystam z francuskiej. zliterkami to jeszcze jako tako, ale z symbolami to juz koszmar! przestawilam sobie opcje w Windowsie i teraz moge kombinacja klawiszy zmieniac uklad z polskiej na francuska i odwrotnie. polecam, bo to bardzo ulatwia zycie Odpowiedz Link
liloom Re: Jestem w Charleville 03.09.04, 07:04 witaj kicior! no wlasnie, ja tez jestem bardzo ciekawa jak sobie radzicie, NAPISZCIE ja mam klawiature niemiecka wiec nie uzywam ani polskich ani francuskich (inaczej pisalabym rok) Odpowiedz Link