Dodaj do ulubionych

Jestem w Charleville

02.09.04, 17:47
miejscu urodzin Rimbauda i szukam miejsca na dziki camping. Francuskq
klqwiatura jest foutue.
Obserwuj wątek
    • szpulkaa Re: Jestem w Charleville 02.09.04, 20:20
      no mysle, ze do tego czasu to juz dawno znalazlas ten kampingsmile)
      a co do klawiatury: caly czas korzystam z francuskiej. zliterkami to jeszcze
      jako tako, ale z symbolami to juz koszmar! przestawilam sobie opcje w Windowsie
      i teraz moge kombinacja klawiszy zmieniac uklad z polskiej na francuska i
      odwrotnie. polecam, bo to bardzo ulatwia zyciesmile
      • liloom Re: Jestem w Charleville 03.09.04, 07:04
        witaj kicior!
        no wlasnie, ja tez jestem bardzo ciekawa jak sobie radzicie, NAPISZCIE
        ja mam klawiature niemiecka wiec nie uzywam ani polskich ani francuskich
        (inaczej pisalabym rok)
        • kicior99 Arras 04.09.04, 12:27
          fajne miasto, a biblioteka jeszcze lepsza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka