30.01.21, 16:24
Pan Cezary Krysztopa #BabiesLivesMatter
@cezarykrysztopa
·
29 Jan
W tym roku dzieci będą zbierały ma sprzęt do aborcji?
Quote Tweet
WOŚP
@fundacjawosp
· 29 Jan
📣 Jurek Owsiak:
Dziękujemy #StrajkKobiet za maila ze wsparcie. Strajk Kobiet w sobotę i w niedzielę gra z orkiestrą. Nie dajmy się podzielić.
#wosp2021

https://pbs.twimg.com/card_img/1355471707822301184/dpAauv53?format=jpg&name=small

Izabella Badura
@IzaBadura
·
23h
Żadna fundacja charytatywna zbierająca pieniądze na ratowanie pacjentów nie zbiera jednocześnie na ich eliminowanie. Jesteście pod tym względem ewenementem. Skala waszej skrajnej, dwubiegunowej hipokryzji przeraża.

Jan Mosiński
@MosinskiJan
·
19h
Jak można pogodzić aborcję z ratowaniem dzieci? Wasz tłit pokazuje, że uprawiacie politykę.
Obserwuj wątek
    • m.maska Re: Tandem 30.01.21, 16:42
      Raz prozą, raz rymem - walczymy z propagandowym reżimem
      41 Min. ·
      Już dajcie spokój z tym swoim śmiesznym zacietrzewieniem w obronie nietykalności niepokalanego Jureczka, bo się kompromitujecie. Robicie z niego jakiegoś bożka wyjętego spod krytyki i uzyskujecie efekt odwrotny od zamierzonego, bo upodabniacie się do Michnika, który siedząc obok komunistycznego generała Jaruzelskiego krzyczał do dziennikarzy ,,odpieprzcie się od pana generała".
      A czemu się mamy odpieprzyć? A bo tak. I po rozmowie.
      Macie prawo płacić mu ile chcecie, poważnie, możecie nawet opchnąć własnego Opla albo sprzedać nerkę, i napchać mu do puszki wszystko, do ostatniego grosza. Poważnie, nikt wam nie odbiera tego prawa. Żaden z moich wpisów nie kończy się dramatycznym apelem o to że nie wolno Jureczkowi nic wrzucać - róbta sobie co chceta, co mnie to obchodzi, wasze pieniądze wasza sprawa. Ale odpieprzcie się od mojego prawa do krytykowania go i wyśmiewania jego aury świętości. Media wam wmówiły, że nie wolno na niego złego słowa powiedzieć, więc teraz warczycie jak bulteriery, niezależnie czy krytyka jest merytoryczna czy nie. Reakcja jak w eksperymencie Pawłowa. Immunitet jak u ,,Żymian". Może pora wprowadzić w ogóle nowe pojęcie - jakiś antyjurkitizm, albo coś w tym stylu - i potem tym straszyć dzieci w szkołach.
      Jureczek sobie może krytykować KOGO CHCE, KIEDY CHCE, i JAKIMI METODAMI MU SIĘ PODOBA, może wyzywać przeciwników politycznych od wariatów, drwić z ich życia seksualnego, robić wariata z każdego kto przed nim nie klęka i nie składa hołdu - ale skrytykuj Jureczka i nagle piana na ustach obrońców. Przestańcie przekształcać organizację charytatywną w sektę, w której lider robi za bóstwo. Może mu jeszcze ołtarz postawcie i odmawiajcie jakąś świecką litanię. Serio, w ten sposób kompromitujecie całą ideę o wiele skuteczniej niż ci, którzy ją krytykują.
      W tym kraju można do woli znieważać papieża, można wyzywać Żołnierzy Wyklętych komunistycznymi hasełkami, można wypisywać że ,,gdyby Popiełuszko się nie wpierdalał w politykę to by żył" (cytat dosłowny, piękna esbecka narracja, Kiszczak klaszcze w trumnie), można bluźnić przeciwko Chrystusowi i Matce Boskiej, ale wychyl się z kultu wiernopoddaństwa wobec Jureczka i nagle jesteś wrogiem ludu. W łeb się puknijcie.
      Działalność charytatywna, choć niewątpliwie POŻYTECZNA (bo mimo nadmiernej propagandy i przesadnego pompowania balona, bez wątpienia faktycznie te akcje pomogły wielu dzieciom i zakup sprzętu jest przecież faktem, można się jedynie spierać odnośnie rzeczywistych liczb, ale to nie zmienia faktu) - to jednak nie wyjmuje danej organizacji spoza krytyki. Nie może być tak, że Jureczek jutro wyjdzie sobie na ulice i zacznie kopać ludzi w dupę, a jak ci go zaczną gonić to zawoła: ,,EJ, JA JESTEM JURECZEK! JA WAS MOGĘ KOPAĆ W DUPĘ, ja w ogóle WSZYSTKO mogę, bo ja prowadzę orkiestrę serduszkową! I mi wszystko wolno!" A oni na to: ,,Aaa, no tak, sorry Juras. Chcesz to kopnij sobie jeszcze raz."
      No niby hiperbola, ale w tej całej psychozie to już naprawdę bardzo mało przesadzona. Fanatyzm przekroczył granice śmieszności.
      Niektórzy włażą w komentarze i jęczą: ,,UUUU, A O RYDZYKU U CIEBIE TAKIEGO WPISU JAKOŚ NIE WIDZIAŁEM!!!" To masz pecha że nie widziałeś. Napisałem bardzo krytyczny tekst o Rydzyku nie dalej jak kilka tygodni temu. A że go nie widziałeś to czyja wina? Moja? Mam przepraszać za to, że ty czegoś nie widziałeś...? A o Jureczku to niby co tydzień piszę...? Może najpierw wypadałoby poszukać albo zapytać, zamiast zapluwać się od razu jadem w obronie błędnej i kłamliwej tezy?
      Tyle gadania o niemoralności mieszania się Kościoła w politykę (kolejny sukces propagandowy esbecji), a zarazem dokładnie ci sami którzy to gadają, nie widzą nic niemoralnego w wykorzystywaniu działalności charytatywnej do forsowania swojej ideologii i swoich poglądów politycznych, i do indoktrynowania nowych pokoleń odnośnie tego na kogo można głosować a na kogo nie.
      Twierdzicie, że jak jakaś organizacja prowadzi dobroczynną działalność to dostaje z miejsca immunitet? Naprawdę? Ostatnia szansa, przemyślcie odpowiedź, żeby potem nie gwałcić logiki: czy naprawdę uważacie, że jak jakaś organizacja pomaga ludziom, to jest wyłączona spod jakiejkolwiek krytyki, i że ,,zrób tyle co oni albo się zamknij"?
      No to mam smutne wieści.
      Ponad JEDNA TRZECIA hospicjów w tym kraju jest prowadzona przez KOŚCIÓŁ KATOLICKI.
      Nie przez feministki, nie przez marksistów, nie przez celebrytów. Przez K O Ś C I Ó Ł K A T O L I C K I. Przez tych niedobrych klechów i pingwiny. To dzięki nim ma kto zmienić pieluchę umierającycm ludziom. Dolicz do tego Caritas i inne organizacje charytatywne, i dochodzimy do nieubłaganej, bezlitosnej konkluzji - skoro Jureczek ma immunitet i nie wolno go krytykować, to TYM WIĘKSZY IMMUNITET POWINIEN MIEĆ (według tej ,,logiki") Kościół. A jednak ci sami którzy zapluwają się w obronie Jureczka, wycierają sobie gębę Kościołem na każdym kroku. Gdzie tu jakieś choćby OKRUCHY logiki i przyzwoitości...? Ja jako katolik wcale nie uznaję, że Kościół powinien być wyjęty spoza krytyki. Księża to grzeszni ludzie, pełni słabości - jeśli ktoś uważa, że grzeszność księży dowodzi braku Boga, ten NIC nie rozumie z chrześcijaństwa. Pismo Święte nie zakrywa nawet ludzkich ułomności świętego Piotra, czyli ,,pierwszego papieża". Ale skoro ja nie godzę się na immunitet dla Kościoła, a wyznawcy Jureczka nie dają złego słowa o nim powiedzieć... to kto tu jest fanatykiem?!
      Jeśli ktoś twierdzi, że ten kto nie daje Jureczkowi powinien zadeklarować, że w razie czego nie będzie korzystał ze szpitalnego sprzętu z serduszkiem - może niech najpierw sam zadeklaruje, że w razie nieuleczalnej choroby, nie zgadza się trafić do katolickiego hospicjum i woli umrzeć gdzieś w rowie? Albo że w razie śmierci nie chce godnego pochówku tylko niech go zakopią pod płotem...? Ta sama żenująca, obrzydliwa logika.
      Podsumowując, dawajcie mu do puszki ile chcecie, wasz hajs, wasza sprawa. Ale łapy precz od mojego świętego prawa do korzystania z wolności słowa i krytykowania go. Może dla was jest Bogiem, dla mnie na pewno nie.
    • a74-7 Re: Tandem 30.01.21, 19:20

A nie mowilam ?big_grin
      niezalezna.pl/377579-to-nie-jest-juz-orkiestra-w-ktorej-gralem-mocne-komentarze-po-kontrowersyjnej-decyzji-owsiaka
      • m.maska Re: Tandem 30.01.21, 19:51
        No wiesz, w tym roku juz nie wysle dzieciakow na ziab z puszkami pod koscioly - bo mimo, ze ujada na kosciol, to jednak przede wszystkim tam szuka frajerow... niech idzie z Lumpart pod jej haslami - a kiedy pandemia sie skonczy, juz nikt przyzwoity nie pozwoli swoim dzieciom brac udzialu w tej hucpie. To juz koniec Owsiaka.
        • al-szamanka Re: Tandem 30.01.21, 21:50
          m.maska napisała:

> No wiesz, w tym roku juz nie wysle dzieciakow na ziab z puszkami pod koscioly -
          > bo mimo, ze ujada na kosciol, to jednak przede wszystkim tam szuka frajerow...
          > niech idzie z Lumpart pod jej haslami - a kiedy pandemia sie skonczy, juz nikt
          > przyzwoity nie pozwoli swoim dzieciom brac udzialu w tej hucpie. To juz koniec
          > Owsiaka.

>

Mam nadzieje, że koniec.
          • rena-ta49 Re: Tandem 31.01.21, 18:47
            Wczoraj: Jebac kler, ty szmato katolicka, aborcja to zdrowie, czas na kolejny Smoleńsk, jebać katolików.

- Dzisiaj: O msza się skończyła, szczęść Boże, czy wrzuci pani do puszki? Stop nienawiści, Bóg zapłać.
            twitter.com/PrawaStronaa/status/1355854140233146371
            • al-szamanka Re: Tandem 31.01.21, 21:42
              rena-ta49 napisała:

> Wczoraj
              : Jebac kler, ty szmato katolicka, aborcja to zdrowie, czas na kolejny S
              > moleńsk, jebać katolików.
              >
              > - Dzisiaj
              : O msza się skończyła, szczęść Boże, czy wrzuci pani do puszki? Stop
              > nienawiści, Bóg zapłać.

Przewrotna, prymitywna dzicz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka