Gość: misia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.07.07, 14:05 co myslicie o zmianie zarzadcy budynkami MTBSU I ZBK?teraz wszystkie mieszkania maja nowego zarzadce z bytomia.dla mnie to dziwne zeby mieszkania z tarnowskich gor nalezaly pod bytom. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dadus27 Re: zmiany IP: *.adsl.inetia.pl 02.07.07, 17:03 No i dobrze. Może nowy zarząd będzie coś robił. Moja żona była u administratora coś tam załatwić, była godzina 12 a on powiedział,że już mu się nie opłaci wychodzić z biura by coś tam zobaczyć. No a pracuje do wpół do czwartej. Nie dziwię się więc że z takimi ludźmi urząd miejski nie chce współpracować i szuka kogoś kto rzetelnie będzie wykonywał swoje obowiązki. Oby takim rzetelnym współpracownikiem okazał się zarządca z Bytomia. Odpowiedz Link Zgłoś
anrietta Re: zmiany 02.07.07, 20:28 misia a dostałaś już kartki do płacenia za czynsz i wodę? Ja dostałam i się trochę gubię. Po lewej rubryczka na wodę a z prawej czynsz? A ta wodę to od kiedy płacić? Bo do końca czerwca kazali się rozliczyć z MTBS'em. A po kiego oni zmieniali zarządcę? Teraz pewnie i czynsz dźwigną rrrrr... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misia Re: zmiany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.07, 09:28 dostalam kartki do placenia,w lipcu musimy placic tylko czynsz bo woda jeszcze w mtbsie,ale od sierpnia woda i czynsz juz u nowego zarzadcy ,maja biuro na karola miarki 20,tam trzeba wszystko placic,oby tylko czynszu nie podniesli. Odpowiedz Link Zgłoś
anrietta Re: zmiany 03.07.07, 09:56 misia czyli woda za lipiec dopiero w sierpniu, tak? Bo za czerwiec wpłaciłam właśnie w MTBS. No mam taką nadzieję, że nie podniosą czynszu. Ale to chyba zależy od Miasta, bo oni muszą uchwalić podwyżkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lupa Re: zmiany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.07, 22:16 Ta zmiana jest zemstą obecnej ekipy Miasta za to ..................że MTBS "trzymał ze Szczerbą". Jak zwykle konsekwensję /finansową/ poniosą Bogu ducha winni mieszkańcy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: zmiany IP: *.strong-pc.com 04.07.07, 14:22 a skąd te informacje???? wysyłali jakieś pisma do lokatorów? Odpowiedz Link Zgłoś
anrietta Re: zmiany 04.07.07, 14:24 Gościu ależ oczywiście. Kartki (nawet 3) o zmianie zarządcy wiszą na klatce schodowej. Tablice z numerem bloku pościągane. Pewnie będą nowe z nazwą Bytomia. no i dali 3 blankiety na czynsz i wodę, ponieważ nowe książeczki będą dopiero we wrześniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość cd Re: zmiany IP: *.strong-pc.com 04.07.07, 15:05 wszystko lepsze od MTBS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: zmiany IP: *.strong-pc.com 06.07.07, 17:04 może będą remontwać nasze bloki w końcu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: zmiany IP: *.strong-pc.com 09.07.07, 14:55 niestety nie wszystkie bloki MTBS trafią do nowego zarządcy. Bloki z Wojska Polskiego zostają przy MTBS. Niestety.... Odpowiedz Link Zgłoś
anrietta Re: zmiany 10.07.07, 21:20 Czytaliście dzisiejszy "Gwarek"? Dlaczego jest taka drastyczna różnica w tej opłacie za sprzątanie m2? Bytom bierze 0,87 groszy a MTBS brał 1,70 (jak dobrze pamiętam. to przecież 2 razy więcej? Albo Bytom zaniżył cenę by wygrać, albo MTBS nieźle zarabiał na ... no właśnie na czym. Dziś przy moim bloku i sąsiednim sprzątała pani z "Bytomia". Zgarnęła piasek z boków chodników, pousuwała liście z gałęzi, które zostały ścięte, umyła drzwi z klatek schodowych i posprzątała wokół śmietnika. Jestem ciekawa czy to jednorazowa akcja czy tak będzie już zawsze. Mam nadzieje, że jednak to drugie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: zmiany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.07, 22:01 nie interesuje mnie to Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gumis Re: zmiany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.07, 22:06 Gość portalu: ola napisał(a): > nie interesuje mnie to to po co sie odzywasz?!!! Odpowiedz Link Zgłoś