IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.07.07, 14:05
co myslicie o zmianie zarzadcy budynkami MTBSU I ZBK?teraz wszystkie
mieszkania maja nowego zarzadce z bytomia.dla mnie to dziwne zeby mieszkania
z tarnowskich gor nalezaly pod bytom.
Obserwuj wątek
    • Gość: dadus27 Re: zmiany IP: *.adsl.inetia.pl 02.07.07, 17:03
      No i dobrze. Może nowy zarząd będzie coś robił. Moja żona była u administratora coś tam załatwić, była godzina 12 a on powiedział,że już mu się nie opłaci wychodzić z biura by coś tam zobaczyć. No a pracuje do wpół do czwartej. Nie dziwię się więc że z takimi ludźmi urząd miejski nie chce współpracować i szuka kogoś kto rzetelnie będzie wykonywał swoje obowiązki. Oby takim rzetelnym współpracownikiem okazał się zarządca z Bytomia.
    • anrietta Re: zmiany 02.07.07, 20:28
      misia a dostałaś już kartki do płacenia za czynsz i wodę?
      Ja dostałam i się trochę gubię. Po lewej rubryczka na wodę a z prawej czynsz?
      A ta wodę to od kiedy płacić? Bo do końca czerwca kazali się rozliczyć z MTBS'em.

      A po kiego oni zmieniali zarządcę?
      Teraz pewnie i czynsz dźwigną rrrrr...
      • Gość: misia Re: zmiany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.07, 09:28
        dostalam kartki do placenia,w lipcu musimy placic tylko czynsz bo woda jeszcze w
        mtbsie,ale od sierpnia woda i czynsz juz u nowego zarzadcy ,maja biuro na karola
        miarki 20,tam trzeba wszystko placic,oby tylko czynszu nie podniesli.
        • anrietta Re: zmiany 03.07.07, 09:56
          misia czyli woda za lipiec dopiero w sierpniu, tak?
          Bo za czerwiec wpłaciłam właśnie w MTBS.
          No mam taką nadzieję, że nie podniosą czynszu.
          Ale to chyba zależy od Miasta, bo oni muszą uchwalić podwyżkę.
          • Gość: lupa Re: zmiany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.07, 22:16
            Ta zmiana jest zemstą obecnej ekipy Miasta za to ..................że
            MTBS "trzymał ze Szczerbą". Jak zwykle konsekwensję /finansową/ poniosą Bogu
            ducha winni mieszkańcy.
    • Gość: gość Re: zmiany IP: *.strong-pc.com 04.07.07, 14:22
      a skąd te informacje???? wysyłali jakieś pisma do lokatorów?
      • anrietta Re: zmiany 04.07.07, 14:24
        Gościu ależ oczywiście. Kartki (nawet 3) o zmianie zarządcy wiszą na klatce
        schodowej. Tablice z numerem bloku pościągane. Pewnie będą nowe z nazwą Bytomia.
        no i dali 3 blankiety na czynsz i wodę, ponieważ nowe książeczki będą dopiero we
        wrześniu.
    • Gość: gość cd Re: zmiany IP: *.strong-pc.com 04.07.07, 15:05
      wszystko lepsze od MTBS
    • Gość: gość Re: zmiany IP: *.strong-pc.com 06.07.07, 17:04
      może będą remontwać nasze bloki w końcu!!!
    • Gość: gość Re: zmiany IP: *.strong-pc.com 09.07.07, 14:55
      niestety nie wszystkie bloki MTBS trafią do nowego zarządcy. Bloki z Wojska
      Polskiego zostają przy MTBS. Niestety....
    • anrietta Re: zmiany 10.07.07, 21:20
      Czytaliście dzisiejszy "Gwarek"?
      Dlaczego jest taka drastyczna różnica w tej opłacie za sprzątanie m2?
      Bytom bierze 0,87 groszy a MTBS brał 1,70 (jak dobrze pamiętam. to przecież 2
      razy więcej?
      Albo Bytom zaniżył cenę by wygrać, albo MTBS nieźle zarabiał na ... no właśnie
      na czym.

      Dziś przy moim bloku i sąsiednim sprzątała pani z "Bytomia". Zgarnęła piasek z
      boków chodników, pousuwała liście z gałęzi, które zostały ścięte, umyła drzwi z
      klatek schodowych i posprzątała wokół śmietnika.

      Jestem ciekawa czy to jednorazowa akcja czy tak będzie już zawsze. Mam nadzieje,
      że jednak to drugie :)
    • Gość: ola Re: zmiany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.07, 22:01
      nie interesuje mnie to
      • Gość: gumis Re: zmiany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.07, 22:06
        Gość portalu: ola napisał(a):

        > nie interesuje mnie to

        to po co sie odzywasz?!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka