Dodaj do ulubionych

Inicjacja :))

12.07.05, 15:53
Niniejszym oswiadczam ze moja malutka kotka wlasnei zezarla kuresmile) No dobra
ugotowany maly kawalek kury zmiksowany i z dodatkiem mleka. Ale byla
zdziwiona!!! Oblizywala sie na wszytskie strony smile))Na poczatku przez smoczek
z duza dziura a pozniej wyzarla chciwie ze spodka. Normalnie dorosla pannica
juz prawiesmile)) tylko patrzec a zacznie polowac. dzisiaj zobaczylam tez ze
potrafi sie przeciagac mala franca a wczoraj okazywac niezadowolenie machajac
ogonemsmile)) mam nadzieje ze nie bedzie zadnych sensacji zoladkowych po zmianie
diety ani sluzowych czy pienistych kupeksmile)))
Obserwuj wątek
    • salma75 Re: Inicjacja :)) 12.07.05, 15:56
      No cudnie! Dumna mamusia, coo? smile)))
      A jak "mała franca" ma na imię, bo chyba gdzieś umknęło mi to....?
      Pozdrówki!
      Magda & Boska Rudi
    • beali Re: Inicjacja :)) 12.07.05, 15:56
      Gratulacje kocia Mamo,dzieciak Ci się wspaniale chowawink))
    • oxygen100 Re: Inicjacja :)) 12.07.05, 15:58
      A mowa!! pewnie ze dumna smile))
      Na 100% nie jestem jeszcze pewna czy to kotka ale raczej tak. Chyba bedzie
      Tosiasmile)
      Obym tylko nie zapeszla (tfu tfusmile)
    • salma75 Re: Inicjacja :)) 12.07.05, 16:00
      Co za problem, zawsze może być Tosiek, nie? smile))
      Ja też nie jestem pewna płci mojej koty, ale wet daje 70%, że to jednak
      babeczka, w razie czego facet też może Rudi się zwać smile
    • tosia_4 Re: Inicjacja :)) 12.07.05, 19:37
      Tosia? Suuuper, będziemy imienniczkami smile))
      Gratuluję dumnej mamie i malutkiej też poznania nowego smaku smile
    • moboj Re: Inicjacja :)) 12.07.05, 20:46
      no to wielki dzień w kocim życiusmile gratulacje dla kociej dumnej mamysmile
      • wiesia.and.company Re: Inicjacja :)) 13.07.05, 10:07
        Brawo dla Tosi i dumnej mamy. Potem przyjdzie czas na inne nowinki....
        Poprosimy o doniesienia na bieżąco.
        Pozdrowienia
    • kalwa1 Re: Inicjacja :)) 13.07.05, 18:03
      oxy, jesteś pewnie dumna ze swojej pannicy, co?! przyznam że śledze wszystko co
      piszesz na temat maluszka i cieszę się jak głupia do monitora smile tak trzymać,
      tylko patrzeć jak bedzie biegać po całym domku,
      buziaki ode mnie, a od mojej nikitki mruczenie do uszka smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka