19.03.03, 11:33
Poznalam bardzo mila Wloszke. Przegadalysmy trzy godziny w hotelowej
restauracji i zaprosila mnie wczoraj na kolacje z jej znajomymi. Mimo obaw
poszlam, bo jakos tu musze znajomyh sobie znalezc. I bylo baardzo milo. Nie
sadzilam, za tak dobrze bede sie czula. Caly czas mowili po angielsku (bo ja
wloskiego niente), bardzo o mnie dbali, doradzali w kwestiach menu, no jednym
slowem super. Zdziwilam sie i ucieszylam. Oczywiscie musialam palnac jedna
gafe, bo niebylabym soba, ale zostalo mi wybaczone :) Czyli nie wszyscy sa do
kitu, jak Panie na recepcji hotelu.
Obserwuj wątek
    • melinek Re: Kolacja 19.03.03, 20:46
      Pekl jak banka mydlana kolejny stereotyp.
      Chyba trzeba miec talent ;)) do takich znajomosci.
      • norma_jean Re: Kolacja 19.03.03, 23:41
        A Wlosi uznali ze jestem niesmiala!!! hihihihi, ja!!! To chyba tylko dlatego,
        ze bylam w obecnosci 8 obcych osob i nie zawsze rozumialam o czym mowia!
        • rzpaola Re: Kolacja 20.03.03, 09:54
          Trafiłaś na normalnych, porządnych Włochów. Nie są tacy straszni jak się ich
          maluje. Jest to miły, ciepły naród, prawda? I nawet mówie po angielsku, no
          proszę!! Wiem z własnego doświadczenia, że potrafią wspaniale ugościć obcą
          osobę we własnym domu. Po trzech dniach nie czułam się już jak gość, ale jak
          członek rodziny.
        • annie76 Re: Kolacja 20.03.03, 18:31
          hej Norma Skarbie jak to dobrze znalezc Cie szczesliwa :) buziaczki za tak
          pieknie rozpoczeta znajomosc :) pizs czesto jak Ci tam. a co porabiasz po
          dniach calych? napewno za przystojniakami sie ogladasz i lapîesz ich na swoje
          buuuty! juz ja Cie znam ;)
          po dlugiej nieobcnosci z przyjemnoscia przeczytalam Twoje relacje, masz
          dziewczyno talent :)
          mnie tez wywialo z kraju, choc w inna strone - kierunek unia, serce europy,
          wlochow jak na lekarstwo :) a przy okazji chora jestem :(
          pozdrawiam Dziewczyny
          Norma trzym sie :)
          a
          • norma_jean Re: Kolacja 20.03.03, 20:04
            Anulka, wypatrywalam Cie!!!!
            Kuruj sie bo ja tu na Ciebie czekam!!!
            Po calych dniach to wstyd przyznac, nic nie robie, tylko wlocze po plazy
            (efekt - trzy tony muszelek), i cos tam sciubie we wloskim, certo :)))
            Nawet makijazu ostatnio nie robie, mowiac sobie ze to nie lenistwo, tylko
            odpoczynek dla skory hihihihi!

            Buziaczki, zdrowiej i Vasto czeka, z butami i winkiem :))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka