Dodaj do ulubionych

Sprawy paszportowe i prawne - zapisy na wizyty

21.06.13, 11:39
KOMUNIKAT WYDZIAŁU KONSULARNEGO AMBASADY RP W BRUKSELI - ZAPISY NA WIZYTY W SPRAWACH PASZPORTOWYCH i PRAWNYCH :

W związku ze znacznym wzrostem napływu interesantów do naszego urzędu, w celu zapewnienia sprawnej obsługi wszystkich przybyłych, Wydział Konsularny wprowadzi z dniem 01.08.2013 r. zapisy na spotkania w sprawach paszportowych i prawnych. Osoby zainteresowane załatwieniem spraw z tego zakresu powinny zapisywać się poprzez stronę MSZ E-Konsulat: www.e-konsulat.gov.pl/, na spotkania odbywające się w następujących przedziałach czasowych: wtorek, czwartek, piątek w godzinach 9:00 do 13:00, w środy w godzinach 13:00 do 18:00.

W okresie przejściowym, do 31.12.2013 r., w pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby które zapisały się na spotkanie, pozostali interesanci w miarę istniejących możliwości. Z dniem 01.01.2014 r. przyjmowani będą tylko interesanci którzy wcześniej zapisali się na wizytę w urzędzie. Pozostałe osoby będą przyjmowane tylko w sytuacjach wyjątkowych.

Jednocześnie informujemy, iż zapisanie się na spotkanie nie jest wymagane w celu uzyskania zaświadczenia na przewiezienie zwłok lub szczątków ludzkich do Polski.

Prosimy o jak najszersze rozpowszechnienie tej informacji, mając nadzieję iż przyczyni się do sprawnej obsługi wszystkich interesantów oraz zaoszczędzi Państwu czasu traconego w kolejce w urzędzie.

Wszystkie informacje dot. spraw konsularnych załatwianych w urzędzie znajdują się na stronie internetowej Ambasady RP w Brukseli: www.bruksela.msz.gov.pl/ [b][/b]
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka