moooni 21.04.04, 10:23 Mam dziś urodziny :) Znów 21 :) Jak miło :) M. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
razdwadwanascie Re: 21.04 21.04.04, 10:30 Wszyyyyystkiego naj... niech Ci się wiedzie. p.s. jam miałem 16.IV, też jesteś spod znaku barana, czy juz byka?? Odpowiedz Link
ernest_pinch Re: 21.04 21.04.04, 10:43 Ale ten czas leci. Moooni skonczyla 21 lat. Wszystkiego najlepszego zyczy Ernest spod znaku barana :) Odpowiedz Link
roman_j Re: 21.04 21.04.04, 13:29 moooni napisała: > Mam dziś urodziny :) Znów 21 :) > Jak miło :) Sto lat, sto lat! :-)) Odpowiedz Link
witalis82 Re: 21.04 21.04.04, 14:02 Wszystkiego naj ......................................... lepszego Odpowiedz Link
werdan Re: 21.04 21.04.04, 22:14 Wszystkiego Najlepszego Moooni. Ja mialem urodziny dzien wczesniej 20.04 :D Tego samego dnia co ja urodzil sie A. Hitler :P Jestes Baran czy Byk? A ja? Moze wiesz spod jakiego znaku ja jestem. Rozne zrodla roznie podaja. To jest dopiero dylemat :D Odpowiedz Link