Gość: Maniek
IP: *.acn.waw.pl
26.03.11, 19:14
Witam,
Rozglądam się za mieszkaniami na woli, czy ktos z Was slyszal o takim deweloperze i o jego inwestycji ?
Jakiś jest teraz rabat sprzedazowy ale obawiam sie ze ceny sa specjalnie zawyzone zeby wykazac rabbat, oraz narazie nawet dziury na dzialce nie ma tylko jest ogrodzona, czy ktos wie cos moze wiecej ?