radyjon
24.07.11, 19:26
W elektronicznym wydaniu gazety pruszkowskiej z 15.07 znalazłem artykuł na temat planowanego przez Miasto Piastów otwarcia nowej linii autobusowej. Autobus miałby jeździc między innymi przez Warszawską, Bohaterów Wolności oraz Tuwima. Nie wygląda na to,
żeby miał dojeżdżac do Sunhouse. W artykule jest adres mailowy Miasta Piastów,
pod który mieszkańcy mogli zgłaszac uwagi co do przebiegu nowej trasy, ale tylko do 22.07.
Ciekawe, czy ktoś z naszego osielda zgłosił takie uwagi. Ja nie zdążyłem.
Nie wiem,czy to ta sama inicjatywa, co nowa linia autobusowa zapowiadana
przez Urząd Miasta w Pruszkowie, ale dowiem się w tygodniu.
Tytuł artykułu "Miejski autobus od września". Wydanie nr 127 z 15.07.2011
www.gazetawpr.pl/e_wydanie