Gość: Maribrengael
IP: *.compi.net.pl
29.01.07, 23:13
Znajomy mi radzi by podpisywać u.przedwstępną w formie aktu notarialnego.
Wiem, że jest to duże zabezpieczenie, ale ile to będzie wyższy koszt gdybym
teraz podpisał zwykłą umowę a dopiero akt notarialny przy umowie ostatecznej ?
Czy będzie to 2 razy wyższy koszt ? Z góry dziękuję !!!