Dodaj do ulubionych

Czy wiecie co robią wasi posłowie?

09.07.08, 13:19
Poseł Dera ma nader rozwinięte poczucie miłości własnej:

politbiuro.pl/politbiuro/1,90039,5438761,_Tera_Dera___Posel_PiS__Niesiolowski_mnie_przezywa.html


Chyba w czasie następnych wyborów trzeba przeprowadzić
Deratyzację. :)
Obserwuj wątek
    • kaliszanin2 Dera pantera 09.07.08, 13:32
      Gdyby Niesiołowski nie był cham, to by nie wołał "tera Dera", tylko
      mówił by Derze na pan. Wyszłoby "Dera pantera", a poseł mając wysoką
      pozycję wśród Kaczek byłby bardziej zadowolony.
      A czyż nasz poseł nie walczy, może jak lew to za dużo powiedziane,
      ale właśnie jak pantera?
      • anqa_77 Re: Dera pantera 09.07.08, 13:51
        ;) nieźle to wykombinowałeś Kaliszaninie
        • ok333 Re: Posel Dera ... 09.07.08, 14:58
          Panowie przestancie dworowac sobie skad inad z pozadnego faceta.
          Znalem jego dzialania jeszcze zokresu kiedy nie byl poslem i w
          sprawachg okolokolejowych ( min. SKPL ) mozna bylona niego i jego
          otoczenie liczyc. A to, ze PiS przypadl mu w udziale, to jest jego
          sprawa. Lepsze to niz SLD,POP,LID czy jakas inna red republika
          kolesiow.Zatem powtarzam - na posla Dere mozna l i c z y c , lepiej
          niz na naukowca od komarzych pi...k.!
          • ksiestwokaliskie Re: Posel Dera ... 09.07.08, 15:02
            ok333 napisał:

            > Panowie przestancie dworowac sobie skad inad z pozadnego faceta.

            Hehe, a znasz go osobiście, że uważasz, że to porządny facet? ktoś kto głosuje
            przeciwko swojemu miastu, nie może być porządny. Kumpel z Ostrowa jest jego
            sąsiadem i oprócz polityki też nie uważa go za porządnego człowieka.
          • kaliszanin2 Jak porządny to nietykalny? 09.07.08, 16:17
            ok333 napisał:

            > Panowie przestancie dworowac sobie skad inad z pozadnego faceta.
            > (...)

            To porządnemu facetowi nic śmiesznego nie może się przytrafić? Nie
            żywię do posła Dery żadnej osobistej urazy, ale jego przepychanki z
            Niesiołowskim przypominały utarczki przedszkolaków.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka