dorka556 15.10.12, 07:34 Kendo, wszystkiego najlepszego i wracaj szybko do nas. Tęsknimy! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lusia_janusia Re: Imieniny Kendo 15.10.12, 08:58 No ciekawe czy sie zjawi na necie.....???.... Dla *S I O S T R Y* krzycze i zycze w glos, zyj sobie bez trosk, miej lekkie myslenie, przyjemne stapanie przy ziemi. Mysli co tworza nowosci, i na przyjeciu duzo gosci. - L U S I A- Odpowiedz Link
kendo Re: Imieniny Kendo 15.10.12, 17:33 dzieki Dorka za pamiec i zyczenia Lusia no slicznie ,podobalo mi sie...dzieki Odpowiedz Link
tetika Re: Imieniny Kendo 15.10.12, 18:18 Najmilsza Solenizantko Zycze Ci pogody ducha, dobrych ludzi wokol Samych przyjemnych niespodzianek I spelnienia wszystkich marzen Odpowiedz Link
kendo Re: Imieniny Kendo przenioslam tu, 15.10.13, 14:42 mysle,ze nie bedziecie mi mi za zle?? jaga_22 napisała: > Odpowiedz Link
kendo Re: Imieniny Kendo przenioslam tu, 15.10.13, 14:43 slo-onko napisała: > dużo zdrowka i szczęścia ! > Odpowiedz Link
maria88 Re: Imieniny Kendo przenioslam tu, 15.10.25, 15:58 A mnie sie zdaje ze mamy dzisiaj SOLENIZNTKĘ. Więc z Okazji Imienin życzę wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim dlugiego zycia by mogł zawsze wspomagac swoje dziecię gdy zajdzie potrzeba, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Zycze aby nie została na kolejne lata sama tylko spotkała człowieka ktory bedzie przyjacielem na dobre i złe chwile. Przesyłam tez buziaczki i życze przyjemnego popoludnia Odpowiedz Link
kallisto Re: Imieniny Kendo przenioslam tu, 15.10.25, 17:17 Kochana Kendo, samych przyjemnych chwil, radości, zdrówka i uśmiechu na buzi🍷🥳💐💐💐💐💐🥰 Odpowiedz Link
wedrowiec2 Imieniny Kendo 15.10.25, 22:00 Kendo, życzę Ci wszystkiego dobrego. Spokoju, pogody ducha, dobrego samopoczucia. Aktywnych spacerów z ciekawymi obiektami do fotografowania, efektywnej pracy w kawiarence i radości z upiększania domu Odpowiedz Link
kendo Re: Imieniny Kendo 16.10.25, 15:43 o jejku,ale sie wzruszylam, lezka w oku sie zakrecial, DZIEKUJE PRZEPIEKNIE czesuje torcikiem chlebowym i babelkami Odpowiedz Link