Dodaj do ulubionych

... a kobiety z Wenus...

09.07.04, 20:43
Hello
No wreeeeeeeszcie znalazłam to moje kochane Forum. Nie mam stałego dostepu do
sieci i gdzieś zapodział mi sie Link.... Ale już jestem... Tak więc
szybciutko, bo mam tylko chwilkę. Jak mnie nie było zdążyłam zostać MGR
(Magazynierwink). Obronę miałam na 9.00 (wchodziłam po 9.30)28 czerwca (Ha!
Ciekawe jak to się ma do mojego urodzinkowego horoskopu- 4.05.1980 Piła,
godz. 22.35). W każdym bądź razie, efekt jest taki: Praca oceniona na
Celujący, obrona na 5!!!!!!!! Taaaaaaaaaaa, wspaniale, a teraz szukam pracy,
jestem Historykiem Kultury z pasją do Teatru i zainteresowań astrologią i nie
tylkowink).
Poza tym takie pyta-a-nie, czy możecie mi powiedzieć, w którym horoskopowym
domu usadowiła sie moja Wenus? Według kosmogramu na www.astro.com , to Wenus
jest w VII, a według programu astrologicznego mojej Koleżanki, to w... XI! No
własnie, to gdzie ta Wenus?
Słonecznie pozdrawiam...wink)))))
Wenus -ja -(A)nka
Obserwuj wątek
    • amayah Re: ... a kobiety z Wenus... 09.07.04, 21:23
      Kongratulejszyn wielgachne! Mój kumpel też obronił dwa dni temu.

      Ad wenus, to zależy jakiego systemu domów używasz na astro, a jakiego
      koleżanka. W systemie placidusa, najczęściej chyba stosowanym, wenus jest w 7
      domu w bliźniętach. No a ode mnie 5 za asc w strzelcu ;P

      PS. nie mogłam się powstrzymać, najwyraźniej asc. strzelce wiodą prym na tym
      forum...

      PS.2 Aha! No i asc. wagi ofkors, heh... Ale ze mnie lizus wink
      • cassadaga5 Re: do amayah 18.07.04, 21:15
        u mnie wychodzi ze Devine ma wenus w 11 domu w bliźniętach, a ASC we Lwie
        • potrek Re: do amayah 18.07.04, 22:58
          Asc Devin ma Strzelcu 8*07 a Wenus w7 d w Bliźniętach 25*54. Widać program masz
          inny. Ja mam orginalny Astrolog kupiony od Zb.Arański & J Chwiszczuk.
    • dori7 Re: ... a kobiety z Wenus... 12.07.04, 00:33
      gratulacje smile))))))))))
    • potrek Re: ... a kobiety z Wenus... 12.07.04, 08:48
      Gratulacje Devin. Tranzytująca Wenus ustawiła ci się 28.06 na Desc.Musiałaś
      zrobić naprawde dobre wrażenie na komisji. 10.08.2004r Jowisz będzie w
      koniunkcji z Saturnem odpowiedzialnym za twój kierunek studiów. I wtedy bardzo
      mozliwe że i praca się znajdzie. Jak nie to będziesz musiała poczekać aż Jowisz
      zawendruje na Mc to może i praca artystycna.Tak na marginesie to według mnie
      kierunek przyszłej pracy zawodowej powinien być związany z modą,
      sztuką,malarwstwem,teatrem. Z twego radix wynika że masz takch znajomych to
      troche mnie dziwi że nie poszłaś w tym kierunku. A moze nie powinno dziwić
      (Saturn 9d). Pozdrowienia Pani Magister
      • potrek do Devin 12.07.04, 09:07
        W radix na dzień 28.06 h 9-30 Wenus była 10d na wieszchołku 7d twego hroskopu.
        A swoją Wenus masz w 7d.Ciekawe bo moja Wenus jest w koniunkcj z twoim Asc.
        • cassadaga5 Re: do Potrek 18.07.04, 20:05
          Muszę to wyjaśnic....Jak to możliwe? Mam kolegę którego nawet nie wiem czy
          lubię, a wogule, ale to wogule nie ma mowy o jakimś zakochaniu.(z jego czy
          mojej strony)właścviwie to czuję do niego niechęć.
          A zrobiłam porównawczy nam dwojga (mnie i jemu) i wyszło tak: jego wenus i
          słońce w koniunkcji do mojego ASC, a moja wenus i jowisz w opozycji do JEGO ASC
          (czyli koniunkcja z DSC. No i co Panie Potrek co z tą wenus?????
          • cassadaga5 Re: do Potrek 19.07.04, 11:54
            cassadaga5 napisała:

            > Muszę to wyjaśnic....Jak to możliwe? Mam kolegę którego nawet nie wiem czy
            > lubię, a wogule, ale to wogule nie ma mowy o jakimś zakochaniu.(z jego czy
            > mojej strony)właścviwie to czuję do niego niechęć.
            > A zrobiłam porównawczy nam dwojga (mnie i jemu) i wyszło tak: jego wenus i
            > słońce w koniunkcji do mojego ASC, a moja wenus i jowisz w opozycji do JEGO
            ASCsmile
            > (czyli koniunkcja z DSC. No i co Panie Potrek co z tą wenus?????
    • anahella Re: ... a kobiety z Wenus... 12.07.04, 13:21
      Gratuluje!

      A co do utraty linka proponuje zebys zalogowana weszla na pierwsza strone forum
      i kliknela z prawej strony w "dodaj do ulubionych forow". Nastepnym razem jak
      sie zalogujesz to bedzie to forum na licie po lewej stronie.

      pozrawiam z oddali czyli z roznych miesc gdzie udaje mi sie dorwac do kompa z
      siecia.
    • panna Re: ... a kobiety z Wenus... 19.07.04, 00:13
      masz Wenus w VIIDomu wg systemu Placidusa .XI Dom to chyba z innej bajki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka