Hello
No wreeeeeeeszcie znalazłam to moje kochane Forum. Nie mam stałego dostepu do
sieci i gdzieś zapodział mi sie Link.... Ale już jestem... Tak więc
szybciutko, bo mam tylko chwilkę. Jak mnie nie było zdążyłam zostać MGR
(Magazynier

). Obronę miałam na 9.00 (wchodziłam po 9.30)28 czerwca (Ha!
Ciekawe jak to się ma do mojego urodzinkowego horoskopu- 4.05.1980 Piła,
godz. 22.35). W każdym bądź razie, efekt jest taki: Praca oceniona na
Celujący, obrona na 5!!!!!!!! Taaaaaaaaaaa, wspaniale, a teraz szukam pracy,
jestem Historykiem Kultury z pasją do Teatru i zainteresowań astrologią i nie
tylko

).
Poza tym takie pyta-a-nie, czy możecie mi powiedzieć, w którym horoskopowym
domu usadowiła sie moja Wenus? Według kosmogramu na www.astro.com , to Wenus
jest w VII, a według programu astrologicznego mojej Koleżanki, to w... XI! No
własnie, to gdzie ta Wenus?
Słonecznie pozdrawiam...

)))))
Wenus -ja -(A)nka