Dodaj do ulubionych

Do rozsypki i ew tabuli

25.08.17, 21:09
Rozsypko - kiedyś stawiałaś mi na dom. Sprawa jest znana. Wyszło, że będę czekać 8 misięcy. Czyli sierpień/ wrzesień. Koniec sierpnia za pasem. Postawicie dziwczyny na tę sprzedaż? Sama jakoś boję się stawiać bo jak napisałam w innym wątku coś mi intuicja szwankuje.
Obserwuj wątek
   • rrozsypana80 Re: Do rozsypki i ew tabuli 26.08.17, 16:17
    Doni az sie boje. Serio. Karty wyszly bardzo dobre. Mam nadzieje, ze to sie spelni i nie zrobie Ci niepotrzebnej nadziei.
    6 bulaw + 9 bulaw + krolowa denarow

    Co z ta nieruchomoscia Donbas ano widze to tak:
    W koncu zwyciecstwo upragnione. Czy moze byc lepsza karta niz ta 6 bulaw teraz? Jest wygrana jak nic. Jednak jeszcze musisz sie wykazac wytrwaloscia i pomimo wielu ciosow rowno stac na ziemi. Przeciez juz to wszystko znasz. Jestes doswiadczona w tej walce i przeszlas juz tyle ciosow. Nie mozesz sie teraz odwrocic, zreszta chyba nie masz gdzie. W tych bulawach jest ruch na pewno i postep. Krolowa denarow zamykajaca rozklad to juz tylko formalnosc. Ostateczne spieniezenie.
    Wiesz jak jest z czasem w tarocie. Jednoznacznie nie da sie go okreslic ale przy tej 6 bulaw wydaje mi sie, ze realizacja jest juz tuz tuz.
    Aaaaa i jeszcze jedno. Jesli ktos negocjuje cene teraz z Toba to nie schodz z ceny. Stoj przy swoim, idz w zaparte (9 bulaw). Wygrasz to.
     • donbas Re: Do rozsypki i ew tabuli 04.09.17, 19:23
      Rozsypko czy naprawdę mam się upierać przy cenie? Pytam bo po Twoim rozkładzie nagle zaczęło się coś dziać w tym temacie ( żeby nie zapeszyć) ale niestety negocjacyjnie wychodzi słabo bo ludzie jakby się z choinki urwali ( chcięliby pewnie kupić duży dom w cenie małego mieszkania - każdy by chciał i ja też) mieszkania. Więc nie wiem czy mam mówić " tyle i tyle i ani grosza mniej" w każdym przypadku i czekać ? Bo ponoć każdy towar ma swojego kupca.
       • rrozsypana80 Re: Do rozsypki i ew tabuli 04.09.17, 22:59
        Czy Doni ma zejść z ceny?
        Siła+ 5 kielichów+ As denarów
        I bądź tu mądry.
        Ja to widzę nie schodzić. Nie schodzić bo będziesz żałować. Jest szansa na zarobek suma summarum.

        A słuchaj tak, żeby wilk był syty i owca to jak już zejść to delikatnie parę stówek co najwyżej. Żadnych mocnych upustów.
        • donbas Re: Do rozsypki i ew tabuli 05.09.17, 23:26
         Siła czyli rozwiązanie siłowe, upór-no Moc po prostu, ale potem możliwe rozczarowanie w 5 kielichach, czyli płacz i zgrzytanie zębów? Ale ten As denarów na końcu daje chyba pewną nadzieję?
         Na "bycie zbiorowym" : (Suliga) As Denarów - Karta Brama/ Początek drogi pełnej samorealizacji. Bogactwo, złoto, doskonały wynik pracy. Najwyższe zadowolenie. Dobry omen.
         (Chrzanowska) - praca, bogactwo, pomyślność w sprawach handlowych, założenie biznesu, powiększenie dochodów, przypływ gotówki, pomyślne załatwienie spraw finansowych.
         Hmmmm. W sumie As to dopiero początek, wiec nic pewnego.
         Ale As denarów ma również ciemną stronę. Mam nadzieję, że w Twoim rozkładzie nie występuje on w negacji.
         Wszak negocjacje się rozpoczęły, ale idą ciężko, wiec nie wiem jak się to zakończy. Oby nie 5 kielichami.
         Zmęczona już jestem tym tematem.
          • donbas Re: Do rozsypki i ew tabuli 06.09.17, 08:46
           Oooo! Dzięki Ci królu złoty. Faktycznie jest prorodzinny i zrobiony porządnie- robiliśmy dla siebie przecież. Z nieoficjalnych źródeł wiem, że im się bardzo podoba. Ale jak to w życiu bywa to czasem i mała kwota robi różnicę ponieważ jej brak. Wszystko więc zależy od zasobności portfela zainteresowanych.
               • donbas Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 13:23
                No to teraz możecie postawić. Na środę umówione następne spotkanie. Będzie coś z tego? Jaka decyzja zapadnie ze strony zainteresowanych? Sfinalizujemy? Jak powinniśmy postąpić? Co pomoże, co przeszkodzi itp itd.
                • donbas Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 13:29
                 Są zdecydowani czy tak zawracają doołpę? Ciekawa jestem jakie wam karty wyjdą. Stawiałam wprawdzie na to gdzieś dwa tyg temu. Ale jestem na wyjeździe i nie pamietam dokładnie rozkładu ( kurczę- muszę jednak brać karty na te wyjazdy). W każdym razie były w rozkładzie i 8 kiel (jako pierwsza - to pamiętam). Ale i diabeł i cesarz i jakieś buławy ale i.... 9 mieczy. Szkoda że nie pamiętam w jakiej kolejności. Napiszę w poniedz jak wrócę. A tymczasem wyciagnijcie swoje. Please.
                 • adoptowany Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 17:43
                  Są zdecydowani czy tak zawracają doołpę?

                  7mieczy +Smierc +Krolowa kielichow

                  do rozmow, obie strony przystepuja z nadzieja i ..dużymi oczekiwaniami, to mowi ta siodemka mieczowa, ale..wylazła smierc cos podczas spotkania pojdzie nie tak, w każdym razie kobieta jest mocno zainteresowana, obawiam się ze ta krolowa kielichowajesteś Doni tu Ty.
                  • adoptowany Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 17:54
                   ,.ale z tego wszystkiego zapomniałem o najważniejszym,..tak oni chcą naprawdę kupic dom, tak ze to nie sciemniacze! Doni bądź w trakcie rozmow elastyczna, bo to może wystarczy do złamania tej śmierci, w każdym razie próbuj, bo i ja trzymam za Was kciuki, w końcu i mnie ten temat jest bliski, bo za pare tygodni ja będę na takim etapie, co Wy teraz, powodzenia!! smile
                   • donbas Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 18:54
                    Może i wyszłam w tej Q bo jestem mocno emocjonalnie zaangażowana. Ale co do Śmierci to czy Ty ją tu odczytujesz zupełnie negatywnie (tj śmierć to śmierć)? Bo czasem śmierć to niezupełnie śmierć a świat niezupełnie świat. Tak się czepiam tej iskry nadziei. A co Ci intuicja mówi? Elastyczni? I tak już byłam elastyczna i z wynegocjowańych warunków nie jestem w 100% zadowolona. Mam poczucie niedosytu.
                    • adoptowany Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 19:24
                     ,..noo, wlasnie nie, nie w negatywie, widzisz jak marnie idzie mi przelewanie myśli na ekran, krotko mowiac ja stawiam na smierc marazmowi jaki panowal przez te ostatnie m-ce waszych staran, ta siodemka mocno wskazuje na ...sukces, a to ze wkładasz w to dużo serca to widać. tyle ze jednocześnie zaleca ostroznosc w operowaniu słowem podczas rozmow, tak tak to ostatecznie powinno być napisane , czasem mam problemy z wlasciwym zebraniem i poukładaniem chronologii myśli , no ale to inna sprawa.
                        • donbas Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 19:43
                         No niby Śmierć może oznaczać przeprowadzkę też a już napewno zakończenie jakiegoś etapu , tego okresu z 7 mieczy zawoalowanego, niepewnego i pełnego wątpliwości. Zakończenie dla Qkiel. Byłoby dobrze. A żeby było ciekawiej dwóch pośredników dziś dzwoniło. Może ktoś się jeszcze trafi tzw rzutem na taśmę kto da lepsze warunki? Chociaż wątpię bo musiałabym mieć kupę szczęścia, którego w zapowiedziach astro brak. Ale, ale - mam super solariusz na nadchodzący rok. Tak sądzę, bo jest dość skomplikowany ale coś tam odczytałam.
                        • adoptowany Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 19:47
                         ,..Doni, autorka P. Scott Hollander (wersja po polsku) Tarot dla poczatkujacych, porownalem te pozycje z innymi naszych krajowych autorek,jest zdecydowanie lepsza, opisy poszczególnych kart zwłaszcza AM. sa o wiele bardziej proste, a jednocześnie trafne (co okazuje się w praktyce) Polecam! no i ja wybrałem Marsylskiego(albo to moze On mnie wybral?), w nim jest potezna moc i sila przekazu, Czasem mam wrazenie, ze dostosowuje się do mojego poziomu wiedzy i umiejetnosci, które razem nie sa u mnie przecież nadal zbyt wielkie.
                         • tamara567 Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 20:31
                          Jakby to były moje karty, to bym powiedziała, że nic z tego nie będzie niestety sad 7 mieczy to karta przegadania sprawy, ale brak konkretów. Poza tym może ukrywać prawdziwe zamiary osób, które biorą udział w takich negocjacjach. To karta kamuflażu, jedno się mówi, drugie myśli. Do pewnego stopnia to normalne przy negocjacjach w przypadku sprzedaży i kupna czegoś, bo każdy chce ugrać jak najlepsze warunki dla siebie, ale brakuje mi tu kart pomyślnej finalizacji. Jak mi się pojawia karta królowej pucharów w takiej sytuacji, to niestety pokazuje niespełnienie, niezadowolenie... Oczywiście każdemu może wychodzić inaczej, bo karty mogą przemawiać do każdego inaczej, więc nie piszę tego dla kontry, tylko to taka moja refleksja.
                         • donbas Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 21:16
                          Powiem, powiem. A na razie przypomniał mi się rozkład, który stawiałam wcześniej. Nie jest on zbyt pomyślny. Sądzę że nawet lekko pokręcony.
                          Pytanie; jaka będzie decyzja tych ludzi ( w domyśle potencjalnych kupukacych) związana z naszym domem.
                          Qkiel/ diabeł/9 mieczy
                          O szlag z sumowania Wieża.
                          O co chodzi z tymi 9 mieczami
                          Księżyc/ 8 buław/6 mieczy
                          O dzlag z sumowania Koło.
                          Czyli wiem że nic nie wiem.
                          W skrócie: emocje z Q kiel ( pani sie bardzo podobało) i dylemat w diable- trudno oprzeć się pokusie ale boją się że źle wybiorą i że ten kontrakt będzie ich za dużo kosztował. Boją się tego. Diabeł niesie tu dużą energię o nieoczekiwaność zdarzeń. Pożądanie ale też ukrywanie czegoś.
                          Potem mamy 9 mieczy. Hmmm? Czyli stanie u progu decyzji ale rozterki potężne. Taka negatywna wibracja która jest w nich. Boją się po prostu i wymyślają różne scenariusze( rzecz dotyczy dylematu związanego z domem czyli to może ta Wieża).
                          Co to jest te 9 mieczy-
                          To księżyc czyli rozterki i w sumie nieumiejetność podjęcia decyzji. Nie wiem dokładnie o co chodzi ale oni też sprzedają swoją nieruchomość i jakieś tam przrszkody ponoć się pojawiły. 8 buław - wydaje im się że wszystko załatwi się od ręki w tydzień i jest to dla nich trudne bo okazuje się że jednak nie. ( widział kto zalatwienie transakcji w 7 dni kiedy geodezja na wydanie dok do notariusza ma dni 14?).
                          W 8 buław niby jest decyzja TYLKO JAKA?
                          6 mieczy - szukają rozwiązania , być może podjęli decyzję o zmianie? Z sumoeania KOŁO - czyli dla mnie wiem że nic nie wiem.
                          Och jak ja nie cierpię koła.
                         • tamara567 Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 21:41
                          Moim zdaniem te karty potwierdzają, że do sfinalizowania nie dojdzie. 8 buław bym tu rozumiała jako nowe wiadomości, które spowodują zmianę zdania. Księżyc też źle wróży. Miałam kiedyś podobne karty na sprzedaż i nie doszło do niej. W praktyce okazało się, że ludzie mieli wątpliwości co do zakupu i chcieli się zabezpieczyć, ale na niekorzyść sprzedającego. Gdyby doszło do transakcji, to sprzedający straciłby szybko wszystkie pieniądze, jakie zarobił na tej transakcji.
                          Ostatecznie się dogadali, ale na zupełnie innych warunkach i praktycznie całą sprawę trzeba było załatwiać jakby od początku a przedmiot transakcji też uległ zmianie i ogólnie było niezłe zamieszanie.
                         • donbas Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 21:53
                          Ja to tak sądzę, że oni chcą nas wpuścić w jakieś maliny albo jeszcze coś utargowac i ugrać. A to już będzie niekorzystne dla mnie. Chociaż tak myślę, że czasem trzeba stracić żeby zyskać. No nie wiem jak się ustawić do tego. Nie było mnie przy pokazywaniu, więc nie wiem jak oni wyglądają. Nie mam żadnych odczuć co do ich intencji bo niby skąd?
                         • rrozsypana80 Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 22:09
                          Mnie też się te karty nie podobają i te od Adopto i te Twoje Doni.
                          Jak na transakcję to królowa kielichów nie jest pomyślna. Zwłaszcza przy tej 7 mieczy, która jakby coś ukrywa, kombinuje i skóra do ucieczki. Śmierć mogłaby być początkiem nowego ale przy tych kartach blado jakoś wypada.
                          W Twoich Diabeł czyli żądza i 9 mieczy strach. I chcą i się boją. Wieża + KF OMG fatalne bum. Z tej mąki to chyba jednak chleba nie będzie.
                         • donbas Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 22:18
                          A w ogóle niki na ABC stawiała mi na to czy do końca roku będę się przeprowadzać i wyszło jej Wisielec/ 2 monety i 5 buław. Ona to widzi na nie. A Wy? Poza tym jak Doni ma się ustawić do rozmów na środę?
                         • tamara567 Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 22:25
                          Nie pisz o sobie w liczbie trzeciej, bo to zabawnie brzmi smile Ustaw się ostrożnie, miej oczy szeroko otwarte, te karty mogą wskazywać, że ta transakcja jest do niczego obustronnie czyli dla Ciebie też niekorzystna. Pewno w praktyce coś wyjdzie. Czytaj dobrze dokumenty, pytaj, jak coś jest niejasne notariusza, od tego jest. Przeprowadzki żadnej nie widać w tych kartach niestety. Uważaj na wszelkie zmiany ze strony kupującego, jak z czymś wyskoczą nagle, że niby to "oczywiste". Przy tych kartach lepiej nic nie podpisywać tongue_out
                         • donbas Re: Do rozsypki i ew tabuli 29.09.17, 22:22
                          W sumie to jest niekorzystna- bo ja mam wrażenie, że za dużo zeszłam z ceny a oni, że za mało. Obydwie strony na tym etapie są nieusatysfakcjonpwane. Negocjacje były prowadzone za pośrednictwem pośredników.
                         • donbas Re: Do rozsypki i ew tabuli 30.09.17, 08:27
                          Nie musisz być zbyt skromny Adopto.
                          Ale wiecie co...mój tarot chyba robi mnie w bambuczko. Faktem jest, że pytanie było jasne. Ale jak przyjrzałam się jeszcze raz temu rozkładowi to aż mi się śmiać zachciało. Bo: Qkiel czyli ja emocjonalnie nastawiona osoba tak bardzo chce, że aż za bardzo zależy mi na wyniku ( diabeł) i z tego powodu wpadam w czarną rozpacz ( 9 mieczy). Dostaję białej goraczki i wariuję. Może i nie jestem do konca szczera ( Księżyc) ale jak to w takich sytuacjach każdy ma coś do ugrania. Ukrywam prawdxiwe intencje, udaję że mi się nie spieszy, chociaż jest wręcz odwrotnie ( 8 buław) bo myślę intensywnie o wyprowadzce w siną dal ( 6 mieczy).
                          Rozkład wypisz wymaluj moje nastawienie. I bądź tu człowieku mądry.
                         • donbas Re: Do rozsypki i ew tabuli 30.09.17, 08:30
                          I tak to jest jak człowiek sam sobie stawia a myśli intensywnie p czymś i podświadomie wpływa na karty bo chce żeby mu dobrze wyszło.
                          Chociaż oczywiscie nie można wykluczyć, że tarot jednak wie lepiej i odpowiedział na pytanie. Oj, cala glupia jestem a ta sprawa spędza mi sen z oczu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka