Dodaj do ulubionych

Supertalent

26.10.06, 22:34
Mamy naszego ziomka w programie :)
Obserwuj wątek
    • ponury1 Re: Supertalent 27.10.06, 08:13
      Nareszcie jakiś pozytywny akcent z naszego miasta. Wydaje się całkiem
      sympatycznym człowiekiem i życze powodzenia.
      • madziolek2005 Re: Supertalent 27.10.06, 11:27
        Musimy trzymać kciuki i wysyłac smsy :) Wiem, że ludzie mają o nim rożne
        zdanie, ale na tyle co ja go poznałam - wydaje się bardzo sympatyczny. :) Niech
        chłopach do czegoś dojdzie. No w końcu GŁOGOWIANIN. :)
    • gienkaglog Re: Supertalent 27.10.06, 16:13
      Co to za program?
      • frida2 Re: Supertalent 09.12.06, 14:50
        gienkaglog napisała:

        > Co to za program?

        W założeniach "Supertalent" przypomina nieco "Idola".
        Różnica polega na tym, iż poszukiwany będzie nie nowy piosenkarz,
        a showman. Nagrodą główną w programie jest roczny kontrakt w telewizji.
    • frida2 Re: Supertalent 09.12.06, 14:48
      I proszę, jest w finałowej trójce.
      Waszym zdaniem, ma spore szanse na wygraną?
    • tycjani Re: Supertalent 09.12.06, 20:51
      trzymam kciukiza Tomka, choć Maciek jest taki śliczniutki ;0)))))
      • madziolek2005 Re: Supertalent 09.12.06, 21:51
        No i wygral Maciek. Ale może ktoś zauważy Tomka i da mu etat w telewizji. :)
        • beattta1 Re: Supertalent 10.12.06, 13:49
          dziekuje Bogu zeon nie wygrał,chcielibyscie go ogladac w tv? on sie kompletnie
          do tego nie nadaje pod wzgledem hmm...wyglądu,a prywatnie jest jeszcze gorszy
          uwierzcie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka