frida2 26.10.06, 22:34 Mamy naszego ziomka w programie :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ponury1 Re: Supertalent 27.10.06, 08:13 Nareszcie jakiś pozytywny akcent z naszego miasta. Wydaje się całkiem sympatycznym człowiekiem i życze powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
madziolek2005 Re: Supertalent 27.10.06, 11:27 Musimy trzymać kciuki i wysyłac smsy :) Wiem, że ludzie mają o nim rożne zdanie, ale na tyle co ja go poznałam - wydaje się bardzo sympatyczny. :) Niech chłopach do czegoś dojdzie. No w końcu GŁOGOWIANIN. :) Odpowiedz Link Zgłoś
frida2 Re: Supertalent 09.12.06, 14:50 gienkaglog napisała: > Co to za program? W założeniach "Supertalent" przypomina nieco "Idola". Różnica polega na tym, iż poszukiwany będzie nie nowy piosenkarz, a showman. Nagrodą główną w programie jest roczny kontrakt w telewizji. Odpowiedz Link Zgłoś
frida2 Re: Supertalent 09.12.06, 14:48 I proszę, jest w finałowej trójce. Waszym zdaniem, ma spore szanse na wygraną? Odpowiedz Link Zgłoś
tycjani Re: Supertalent 09.12.06, 20:51 trzymam kciukiza Tomka, choć Maciek jest taki śliczniutki ;0))))) Odpowiedz Link Zgłoś
madziolek2005 Re: Supertalent 09.12.06, 21:51 No i wygral Maciek. Ale może ktoś zauważy Tomka i da mu etat w telewizji. :) Odpowiedz Link Zgłoś
beattta1 Re: Supertalent 10.12.06, 13:49 dziekuje Bogu zeon nie wygrał,chcielibyscie go ogladac w tv? on sie kompletnie do tego nie nadaje pod wzgledem hmm...wyglądu,a prywatnie jest jeszcze gorszy uwierzcie Odpowiedz Link Zgłoś