09.12.06, 15:08
Niektórym poważnie mylą się daty.
Do sylwestra jeszcze sporo czasu,
więc to strzelanie to jakieś treningi?
Psy przeżywają koszmar.
Ponoć wojewoda wydał zakaz używania wyrobów
pirotechnicznych. Ja wiem, że sylwester bez
fajerwerków jest mało widowiskowy i do zakazu trudno
się dostosować, ale teraz to chyba nie jest takie niemożliwe?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka